Rathalos

Reziser Alexandre Aja je moj oblubenec v hororovom zanri a opat ma zaujal,tajomna a napinava zalezitost s vybornym nametom a pacil sa mi herecky vykon Kiefera Sutherlanda,ak vsadzate na atmosferu vo filme,tak si to urcite pozrite...:-) ()

xxENDxx

Po trailerech jsem čekal něco výživnějšího... ne jen přiblblý příběh o "něčem temném" v zrcadlech, které každého zmasí na potkání. Po shlédnutí mě napadla jediná věc. "Pokoj 1408". Ano.. hrají tam jiní herci, je to z jiného prostředí, ale přijde mi, jako bych koukal na ten stejný film. Ne, nenudil jsem se... ale už po 20ti minutách jsem pohledem tlačil ručičku hodin visících na zdi, aby se přestala flákat. ()

Harts

Začátek mě moc neuchvátil, ale po chvíli to začalo mít tu správnou rychlost a začalo mě velice zajímat, jak to dopadne a konec přímo nabádá k dalšímu pokračování, že bychom se měli na co těšit, uvidíme, skvělá kamera a těch zrcadel a v žádném odlesky kamer a dalších lidí, úžasné ()

foundation

Ak to mam porovnat s ostatnymi horormi ktore sa v poslednej dobe natacaju tak urcite si to zasluzi vyssi priemer aj ked to nebolo vcelku nic mimoriadne. Podaril sa hlavne zaver a celkova pointa. K tomu pripocitam poctivo vygradovany predchadzajuci dej. A aj hudba k tomu sedela. Takze urcite film ktory je povinnostou pre fanusika horror/thrillerov. Jedine co sklamalo viac ako som cakal resp. prave tu som to cakal najmenej, bol nevyrazny Kiefer Sutherland ktory mohol byt nahradeny vlastne kymkolvek inym kedze za prve sa film sustredoval nie na jeho postavu ale na dej a lakacky a za druhe neukazal vobec nic extra. Odohral si svoju ulohu v ramci priemeru ale neunuval sa dat do toho cosi navyse. Aj tak ale prevladaju pozitivne emocie. ()

darkreider

Tak v prvom rade varujem pred krvavou scénou vo vani, to bolo dosť aj na mňa. V druhom rade chválim Kiefera za skvelý výkon. Kupodivu nie je tento herec extra známy a preflákly, pričom podla mňa patrí do TOP hercov aktuálnej doby. Za tretie zdvíham obočie nad poslednou štvrtinou filmu, kedy sa atmosferický horor zvrhne na béčkové akčno s nepekne vyzerajúcou potvorou. No a na koniec depresívne ukončenie, ktoré teda nebolo na škodu, aj keď musím obligátne posmrknúť...chudák Ben. Nie je to dokonalý kúsok, má pár šrámov a preto trochu vratké, ale predsa, 4 hviezdy. ()

Étienne

Bohužiaľ, Kalap mi odpustí, ale ani z jednej, ani z druhej strany zrkadiel to nie je na päť. Emocionálne nabitá matka, výbušný otec a vystrašené detičky sú klasickou zložkou, i keď Kiefer sa zo zaužívaného scenára trochu vymyká. Záverečnú scénu by som tiež nevidel až tak negatívne ako ostatní, i keď výrazne podkopala tak starostlivo budované základy. Aja má obrovský potenciál, čo nám dokázal v predchádzajúcich filmoch, a rovnako pokračuje v postupnom budovaní napätia i tu. Dramatické scény podčiarknuté výbornou hudobnou zložkou gradujú atmosferický strach, kedy je divák v napätí nie len z videného, ale tiež počutého (a opačne). Po nedávno vzhliadnutých Mučeníkoch (ani tie nemali 5) a pred nimi Hraníc smrti nadobúdam presvedčenie, že Francúzi už nekontrujú americkým horrormakerom, ale predbiehajú ich o pekný kus cesty. Len tak ďalej Aja. ()

mardun

Horor by to mohl byt dobrej kdyby byl poradne zpracovanej . Nejak jsem nemohl prijit na chut Keiferovi, mozna ze je problem ve me ale nemam rad ani 24 hodin kvuli nemu i kdyz v Hracich se smrti byl dobrej, No kazdopadne po asi 20 minutach jsem se u Zrcadel nudil. ()

Bird_house

Docela slušné efekty - syn zmizel v podlaze..*thumbs up* A závěr teda alespoň pro mě takový nečekaný.. Vcelku se na to dívalo dobře, ale na 4* to není.. ()

Desdemone

* za to, jak hrozně sem se pobavila, když Jack Bauer a jeho bezedný zásobník stříleli po tom plesnivém glumíkovi. -*********** za tak neuvěřitelnou a neodpustitelnou neznalost korejských horrorů pro mě, jelikož jsem užuž začínala pochybovat, jestli to náhodou není po x letech první americký nešikmooký remake. ()

helraiser

Aja opět nezklamal i když to mohlo být samozřejmě lepší. Je vidět, že Aja svý práci rozumí. Slušná atmosféra, slušné gore co chtít víc. ()

Wopat

Dobrý horor, který dává smysl a má hlavu a patu. V hlavní roli bych ale určitě více ocenil někoho jiného. Naopak Paula Patton byla výborná. V první půlce filmu mě jímala hrůza a "kvalitně" jsem se bál. Škoda, že to nevydrželo celý film. Druhá půle už bohužel byla více pouhou detektivní honičkou za pravdou a s hororem toho neměla příliš společného. Už už jsem myslel, že to všechno bude mít happy end, což mě zklamalo. Takový závěr jsem ale nečekal a velice mě potěšil. ()

Luczynkaaa

Popravdě... film mě moc nezaujal. Všichni mi vyprávěli, jak to je skvělé, ale mě to jako žádnej zázrak nepřišlo. Některé scény jsem občas nepochopila, ale to je individuální. Scény o lekání docela ušly. Dávám 3*. ()

Al44...

Vcelku vydařený remake korejské předlohy, kterou snad i o něco předčí. První polovina filmu je velmi dobrá - krásně ponurá atmosféra a vydařené zvukové efekty z tohoto snímku dělají dusnou podívanou. Bohužel ta druhá spíše připomíná drama o záchraně (a pokus o znovu sjednocení) rodiny. Zajímavé je to, že jak bylo "zlo" na počátku nemilosrdné a zabíjelo rychle a nemilosrdně, na konci filmu si s členy Benovy rodiny pouze pohrává a snad je ani zabít nechce (typické hollywoodské klišé, které kazí celý film). Závěr je trochu překombinovaný a překvapivou pointu jsem očekával. Myslím, že Aja to mohl zvládnout daleko lépe (více teroru a gore - méně rodinných scén a klišé). ()

Plechpetr

Připadalo mi to jako laciná bublanina a směska všeho na oko strašidelného. Potenciál zrcadel nebyl téměř využit a aby nás na každou lekačku připravila hudba, kterou následoval střih a nuda - to bylo teda naprd! Nejlepší na tom všem byl konec. ()