dopita

Jeden z mnoha nic neříkajících hororů, kde se tvůrci důsledně drží jednoduché šablony, která je přijatelná pro mládež (kterým je jedno na co jdou do kina) nebo pro hodně nenáročnýho diváka, se zjevnou snahou pouze vydělat peníze a né natočit dobrej, nebo aspoň přijatelnej film. Akční závěr mě nudil, finální rozuzlení trochu pobavilo, ale moje hodnocení nezvedlo. Jedna hvězdička za hudbu. ()

Scytale

Solidní duchařský horror se zbytečným soustředěním na osobní život hlavního hrdniny (oběti). Citlivě vybudovaná atmosféra hlavního dějiště v kombinaci s nadprůměrnými visuálními efekty potěší srdce a spoďáry nejednoho strašpytla ;-) ()

divak84

celou dobu jsem chtěl dát tři hvězdy ale konec + hudba mě spolu odrovnali. Velmi poctivá práce, lekačky fajn, sice finále trošku rozvláčné (ikdyž na druhou starnu stopáž nenudí). Celou dobu jsem si myslel že Amy je Alice Braga :-). Kiefer standard, příběh originál. Pro mě osobně velmi dobrá pointa a vlastěn pravdivá myšlenka. ()

VIPerson

Tak předně poupravená hudba je zde vypíchnutíhodná.Atmosféra je taky chvílema mrazivá,nicméně ostudně stejné a podobné,jako většina dnešních hororů. ()

ChrisBa

V tomto filme Alexandre Aja najmä od začiatku vôbec nebuduje žiadnu atmosféru.. Jednoducho vsadil na nočné smeny v robote, aby bola vždy tma, ľakačky, bez ktorých natočiť horor nejde a sem tam nejakú hnusnejšiu a drastickejšiu scénu.. Jednoducho takmer žiadne stiesnené pocity som nemal počas sledovania.. občas sa zľaknúť neznamená sa aj báť.. nakoniec sa však z toho vykľul v druhej polovici celkom napínavý film..triler..takže je z toho pozerateľný film..v žiadnom prípade nie horor! Preto pre mňa film tak na 60% ()

danielosbourne

Čekal jsem, že to bude hrozná a nesrozumitelná slátanina, ale ono to v celku vypadá, že to dává trochu i zvláštní smysl. Líbila se mi zápletka, líbilo se mi vyšetřování a líbilo se mi i následné rozuzlení. Akorát bych ukončil film o trochu dříve než skutečně skončil, ale i tak je to nadprůměrný horor. ()

Corpsegrinder

Památná koupelnová scéna mě bude děsit až do smrti. Kefír ale hraje dobře na to že se většinou v hororech objevoval jen jako vedlejší panák. ()

Pat.Ko

Ďalší horor kombinovaný s krvákom a s niečím nadprirodzeným. Prvá polovica bola lepšia, malo to lepšie tempo. Druhá polovica je totálne nezvládnutá. Keď to celé zhrniem, slabé herecké výkony, nezaujímavý dej, nestrašidelné scénky (hlavne v tej druhej polovici). Priebehom prvej polovici som očakával zaujímavé rozuzlenie a uspokojujúci koniec, no žiaľbohu som sa sklamal. Toto nie je horor podľa môjho vkusu. 4/10. ()

colapso

Bohužel tento film Aja příliš nezvládl. Jeho verze je postavena jen a pouze na lekačkách a totálně bez atmosféry při které bych měl alespoň trošku pocit strachu. Finále je docela k smíchu. Nechť Aja dál točí masakry ty umí dokonale duchařiny nikoliv. ()

Haymar

Bez nadsázky si troufám tvrdit, že Aja je zkrátka mistr moderního hororu a je mu jedno, jaké prostředky k tomu použije. Zrcadly předvedl, že není jen schopným řezníkem a že i práce s atmosférou a napětím mu je naprosto vlastní. Je-li k tomu ještě dostatečně silný námět a scénář (což tento případ rozhodně je) a kvalitní obsazení, není co řešit. Původně jsem sice chtěl dát "jen" 4*, ale teď si vlastně říkám a proč sakra?! Kvůli trochu ujetému závěrečnému fightu?! Kvůli místy nechutně přehrávajícímu Sutherlandovi?! Kvůli pár dírám ve scénáři?! K čertu s tím vším!! Mirrors byly natolik sugestivní podívanou, že jsem po jejich skouknutí měl při pohledu do zrcadla vážně špatnej pocit... A přesně vo tom to celý je! ()

lucijelucije

Nevěřila jsem na zázraky. Filmové konce tohoto typu celkem předvidatelné. Ovšem přesto mne zaujal, jeho provedení, napad a konec.Člověk i může zapřemýšlet ne jen bezmyšlenkovitě sedět na zadku a dívat se na hodinky. ()

venom14

Jednoznačně nejslabší film od Aji,co jsem zatím viděl,ale nebyl špatný.herci ušli,lekačky taky,krve taky truchu káplo,atmosféra byla taky na místě a konec zase dobrý.Dám lepší 3 hvězdičky. ()

TERRORDROME

Predlohu som nevidel ( aspoň zatiaľ ), ale vzhľadom k tomu že je kórejská tak to bude sračka ( kórejský film=sračka a to mi ešte žiadny kúsok nevyvrátil ). Americko-rumunský remake v réžii brutálneho francúza Alexandre Aja sa však podaril a po celý čas ma prekvapoval len pozitívne. Duchárska story Ringovského typu je tu podávaná v podstatne krvavejšej a humusnejšej podobe než je zvykom. Haluze ktoré nešťastný hrdina vidí v tých zrkadlách sú riadne hnusné a čo je horšie, žijú si svojim vlastným životom. Vrcholnou nechutnou scénou filmu je bezpochyby detailne vymakané odtrhnutie sánky sestry hlavného hrdinu, bŕŕŕŕ´... to sa podarilo. BU-BU-Bu efekty sú maximálne účinné čo je dnes naozaj rarita. Celý film mi inak veľmi pripomínal Raimiho Stiahni ma do Pekla, hlavne pri záverečnej bitke s posadnutou mníškou. Keby som sa v tom začal vŕtať, iste by som našiel nejaké tie muchy Tse-Tse na sprdnutie, ale podarenému hororu na zuby nepozeraj. ()

iampatrik

65% I když A. Aja patří mezi mé oblíbené hororové režiséry. Nedá se pochybovat o zručnosti režiséra, či špatně zahraných postav, hororových pasáži, dramatických a dialogových pasáží. Osobně velkou slabinu vidím v dějové lince, která je nemastná, neslaná, postrádá pořádný spád, který je pro mě u takového filmu důležitý. Škoda. ()

ondrula

Duchařský horory jsou jedinej zástupce žánru, u kterýho se regulérně bojím. Takže jsem měl docela nahnáno, ale nemohl jsem odolat a mrkl na to. Pravda bál jsem se, ale protože film zobrazoval i dostatečnou dávku násilí, bál jsem se tak nějak uspokojeně. Akorát že při scéně, kdy si Amy Smart jen tak mimochodem urve čelist, se mi docela sevřely půlky, protože to už bylo moc. ()