Kozí příběh - Pověsti staré Prahy

Goat Story: The Old Prague Legends

Animovaný / Pohádka / Komedie / Historický

Česko, 2008, 80 min

• predators

Jeden velký omyl aneb šíleně hrozná grafika, ještě horší dabing a vůbec nejhorší animák, co jsem kdy viděl... Zajímavosti: Slyšel jsem nějaké zvěsti o dalším animáku, měl by se jmenovat Kraví příběh... :-) nelze udělit procentuální vyjádření(9.6.2009)

• Hakha

Tragédie, odporná animace s nezajímavým a chaotickým příběhem. Dávám 0,5 hvězdičky pouze za pokus o film...(23.2.2010)

• Payushka

Ono to popravde neni az tak hrozne...Treba pan Mefistofeles mi byl velice sympaticky :) Ale film byl celkove hrozne rozpolceny. Nevedel, jestli je pohadkou s radoby-vtipnou kozou, nebo animovanym snimkem, ktery je holt plny koz, ozralych zvirat a predevsim - lasky (och). Z toho vseho nakonec vysla nejlip animace, ktera mi na ceske pomery prijde opravdu slusna. A ta chlupata cerna vec, co neustale pobihala po ulickach Prahy, byla taky nice. Uz vim, co chci k Vanocum.(25.10.2008)

• - V největších davových záběrech stavby Karlova mostu je "na scéně" najednou přes 230 vedlejších postav. Celkem bylo vymodelováno na 180 samostatných detailních charakterů, přes 70 postav má kompletně simulovány šaty. (blitzer)

• - Na Kozím příběhu pracovali tvůrci v největším animačním 3D studiu v České republice pět let. (Roby)

• - Rozpočet snímku se vyšplhal na 35 milionů korun. (Roby)