poster

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy

 • slovenský

  Kozí príbeh - Povesti starej Prahy

 • anglický

  Goat Story: The Old Prague Legends

Animovaný / Pohádka / Komedie / Historický

Česko, 2008, 80 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skejpr
  **

  Technicky nakonec ne až tak zoufalé (i když místy přeci jen ano), většinou prostě spíše jen silně podprůměrné, na druhou stranu třeba postavy mistra Hanuše, nebo studenta Matěje jsou bez nadsázky světové. Hlavním problémem filmu je ale absolutní nekonzistentnost prakticky čehokoliv. Děje, humoru, stylizace, postě všeho, hřebíčkem do rakveje pak v podstatě neexistující finále. Největším kladem je tak nakonec chlupatá koule s jazykem, protože je alespoň správně dada...(18.10.2008)

 • viperblade
  *

  Co se dá dělat, český animovaný film je stále mrtvý. A nepomůže tomu ani skvělý dabing kozy. A právě jen za ten dávám jedinou hvězdu. Příště zapracovat na příběhu a možná to bude lepší (no, horší to už snad být nemůže…)(5.4.2010)

 • Jacinda
  odpad!

  kozí sračka(23.10.2008)

 • pm
  odpad!

  Původně jsem chtěla dát 1* za parádní design ďábla s hlasem Karla Heřmánka a jeho podobou, která asi odkazuje k pohádce "S čerty nejsou žerty", ale tento sexistický paskvil si nezaslouží žádnou.(19.1.2009)

 • T2
  *

  Rozpočet KČ 35miliónovTržby Celosvetovo $1,445,506║ Animačne trapas, ktorý v dnešnej dobe je úplne pod akúkoľvek úroveň, príbeh taktiež nemá čo divákovy ponúknuť, je to proste amatérska zlepenica nesúrodosti a plochosti, trošku premrštene pôsobí aj čierny humor, ženské vyšpúlené prsia??? a tých pár frkov a hudba(občas príde aj úryvok znelky z Armageddonu) to už vôbec nezachráni... za snahu dávam tú 1hviezdu ináč by si to zaslúžilo odpad! /15%/(25.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace