Přičinlivý pokladní v supermarketu Vince Downey byl již sedmnáctkrát vyhlášen zaměstnancem měsíce. Kdyby se mu opět podařilo zvítězit, byl by povýšen do managementu a získal by auto. Doplňovač zboží Zack Bradley je naopak neambiciózní, chodí pozdě a s kamarády se snaží přežít pracovní dobu v co největším klidu. Vedoucí Glenn Gary zaměstnancům jednou oznámí, že nastoupí nová pokladní Amy. Líbí se jak Vinceovi, tak Zackovi. Zack se dozví, že má slabost pro zaměstnance měsíce. Rozhodne se, že tentokrát vyhraje. Snaží se získat místo pokladního. Dostane první hvězdičku a začíná bodovat. Když jedna z pokladních zemře, vedoucí ho pošle na její místo. Vince se ho různými podrazy snaží shodit. Zack pomalu dělá kariéru, ale ztratí kamarády i Amy, která se dozví, že vše dělá jen proto, že se dozvěděl o její náklonnosti k zaměstnancům měsíce… (TV Prima)

Ceberus

Rozumné dvě a půl hvězdy. Dá se to jednou přežít, zítra už ale nejspíš nebudu vědět, že jsem nebo takového viděl. ()

Brusinka

Neviděla jsem a pravděpodobně ani neuvidím, jelikož brigáda v Tescu mě naučila, že o takových věcech je třeba nežertovat. A rozhodně to není taková sranda, jako se v popiscích píše! Scénáristé by zasloužili obléci třičko s límečkem a poslat mezi regály! ()

sigi2

Veľmi príjemné. Do kina som išiel len preto, aby som zdvihol priemer návštevnosti v našom kine (podarilo sa, priemer je teraz 3,5 diváka na film), ale slušne som sa zabavil a párkrát aj nahlas zasmial. Neočakáva som ani jedno. ()

DadysGirl

Dane Cook je sexy hajzlík, je to vidět v každým jeho gestu... A to mě právě baví... Jessica je tady ještě mladinká a celkem jí to sluší no a Vince chcete nakopat do koulí od začátku do konce... Všechno dohromady to dá celkem příjemnou, nenáročnou komedii... ()

DaveSmith

Překvapivě dobře jsem se bavil. Film jsem čekal podstatně horší. Jessica Simpson sice nemá talent ani hereckej, ani hudební (to druhý jsem si ověřil už dávno a při jiný příležitosti), ale celkem dobře se na ni kouká a její výkon rozhodně nevadí. To Dane Cook je sympaťák a navíc hraje celkem přirozeně. Humor se nezakládá vyloženě jen na trapnejch scénách, což je dobře, a film má koneckonců celkem spád. Příjemná oddechová komedie a solidní trojčička v hodnocení. ()

topi80

Již ze samotného námětu bylo patrné, že toto může být ta pravá porce filmového umění pro mou citlivou duši intelektuálního člena filmových klubů pro náročného diváka. A očekávání byla naplněna, pohodově jsem se bavil. Film o šťastlivcích, z nichž těm nejlepším je umožněno rozvinout svou kariéru od pozice skladníka až k pozici pokladního na kase č. 1, kde čekají ty nejhezčí fandící zákaznice nebo spíše fanynky, sice nepřekypuje třeskutým vtipem, ale úsměv vás bude provázet po celou dobu sledování. ()

Cortesz

Další z řady romantických komedií s obvyklým schématem, ale zato s originálním prostředí nám všem známé a to velkej obchoďák. Naštěstí je to více komedie než romantika s výbornou první polovinou. Ta druhá polovina už ztrácela dech a mírně sklouzávala do trapnosti. Potěší Dane Cook, kterému tyto role sedí a krásná Jessica Simpson, která sice nemá co hrát, ale skvěle se na ní kouká. Ovšem skvělej byl Dax Sheppard. ()

LukKon

Tento film mal ťažiť hlavne z dvojice Dane Cook - Jessica Simpson, nepodarilo sa. Nie že by ich výkony neboli dostatočné, ale medzi hlavnou dvojicou to vôbec neiskrí. Film sa snaží byť nasilu vtipný a ja som sa asi po 15 min. začal nudiť a dúfať v skorý koniec. ()

Efreeti

To je tak trapné a absurdní až je to zábavné...velmi podobné The Waiting jen bez nechutností a záchodového humoru. ()

pOne

Vcelku povedená oddychová komedie, která však dojíždí na svou klišovitost. Kdo však čeká něco jiného, že? Nicméně pár pasáží je vcelku povedených, takže svůj účel jistě splní. ()

Miloško

Fakt neviem,čo mám na tomto snímku pochváliť. opäť je to také americké,vobec nie humorné,až na pár hlášok (brat riaditeľa supermarketu). Inak všimol som si celkom dobrú spokojnosť zamestnancov, a lásku k svojej práci,čo u nás asi nie je možné. No... proste amerika. Jedna hviezdička za J.Simpson ()