Přičinlivý pokladní v supermarketu Vince Downey byl již sedmnáctkrát vyhlášen zaměstnancem měsíce. Kdyby se mu opět podařilo zvítězit, byl by povýšen do managementu a získal by auto. Doplňovač zboží Zack Bradley je naopak neambiciózní, chodí pozdě a s kamarády se snaží přežít pracovní dobu v co největším klidu. Vedoucí Glenn Gary zaměstnancům jednou oznámí, že nastoupí nová pokladní Amy. Líbí se jak Vinceovi, tak Zackovi. Zack se dozví, že má slabost pro zaměstnance měsíce. Rozhodne se, že tentokrát vyhraje. Snaží se získat místo pokladního. Dostane první hvězdičku a začíná bodovat. Když jedna z pokladních zemře, vedoucí ho pošle na její místo. Vince se ho různými podrazy snaží shodit. Zack pomalu dělá kariéru, ale ztratí kamarády i Amy, která se dozví, že vše dělá jen proto, že se dozvěděl o její náklonnosti k zaměstnancům měsíce… (TV Prima)

BathoryMan

Málokedy fičím na takomto type komédií,ale u tejto ma zaujalo prostredi supermarketu ako stvorené na množstvo originálných forkov.Tie zo začiatku aj celkom fungovali ale čím viac minút vo filme pribúdalo ,tak sa mi zdalo že zasa prezmenu ubúdajú tvorcom nápady a nakoniec zvolili klasickú cestu amerických romantických komédií vydlaždičkovanú jedným sympatickým loserom,krásnou prsnatou blondínkou s velkými ušami alebo kamarátmi na život a na smrt!Dane Cook mi bouhužial výzorovo pripomínal jedného z finalistov show Elán je Elán a možno aj preto si moje sympatie nezískal!Prsnaté blondínky tiež nemusím a aspon že to zachránil šplhúň v celkom vtipnom podaní Daxa Sheparda!Škoda!Tých forkov z prostredia supermarketu mohlo byt aj viac..ale aspon že sa aj tie použité zaobišli bez fekálií a telesných tekutín! ()

merigieren

Když to vypnete v 1h 17 min tak si užijete zábavnou komedii s mnoha nápady. Jako třeba útulné hnízdo mezi paletami, romantický večer v hypermarketu nebo zlámané tyčky řešící všechny problémy. Prostě zábava. Po již uvedeném okamžiku dojde k závěru prahnoucímu po vítězství a porážce (nesmyslně zběsilá honička a zas morální návrat k přátelům aniž bychom opustily vyšší cíle :-)). Proč ? Sice jde jen o 15 minut, ale dokázalo mě to přesvědčit o pádu na 3*. ()

Olík

Jessica Simpson jako atraktivní věšák na šaty, o nějž a o titul zaměstnanec měsíce soupeří dva supermarketoví rivalové, sympatický flákač Dane Cook a ambiciózní podrazák Dax Shepard. „Něco“ mezi sladkou romantikou a buranskou komedii ocení především ti, co měli stejně jako já co dočinění s marketovým průmyslem. ()

MickeyStuma

Taková obyčejná vyprávěnka o snaze získat v jistém velkoobchodě titul ´Zaměstnanec roku´ a to jenom proto, že nastoupila jako nová pokladní žena, která je ochotna jít na rande pouze s nositelem tohoto titulu.. Zkrátka a dobře, mužská rivalita v zájmu náklonnosti ženy, která si vybírá jen toho nejlepšího. Atmosféra snímku je zvláštní. Tváří se to jako zábavná etuda s kapkou romantismu ve snaze o ztřeštěnosti všeho druhu, ale nic z toho není dotaženo do konce. Zábava nebaví, romantika pokulhává, podivné dialogy a smysl příběhu už vůbec žádný. Snímek je značně bolestivý a v jádru věci nesmyslný. Jsou tu vtípky, které jako by jsme už někde viděli. Ano. Filmoví znalci poznají ´Rivalové´ z roku 1996, ´Vesmírná tělesa´ z roku 1987 či ´Volný den Ferrise Buellera´ z roku 1986. Ale to se děje běžně, takže vlastně nic proti ničemu. Jenže, když se takový snímek ztrácí ve své předvídatelnosti a nedostatku originálnosti, je velkou marností snaha povzbudit divácký zájem, aby při sledování snímku vydržel až do konce. ()

Luk Skywalker

Dobrá oddychovka v prostředí hypermarketu, který je ale dělaný ve stylu Makra. Některý hlášky dobrý, hlavně ta o zemřelé pokladní. Jen by mě zajímalo, jestli opravdu jsou někde tak prozákazničtí jako zde ve filmu. V naší republice těžko. ()

Cruchot

Další oddechovka podle osvědčené šablony. Karty jsou rozdány jasně a už od počátku je jasné, podle jakých not se pojede. Prostředí supermarketu je poměrně originální, ale to je tak vše. Scénář je jedno velké klišé a postrádá to nejdůležitější (v rámci žánru) - více humoru. Kouká se na to hezky a ani jsem se vcelku nenudil, ale nic víc než průměrná komedie, jakých je dvanáct do tuctu, to prostě není. ()

cerbygerby

Dost dobře zvládnutá role od Daxe kdy dokazoval všema způsobama že on je v tom krámě nejlepší a vybojuje si srdce Jessicy on... ()

nikushaa

Účelom komédie by malo byť pobaviť, že? Tak tejto sa to nepodarilo. Počas predvídateľného príbehu som sa celý čas nudila. A nepomohli ani herci. Až na Dana Cooka mi boli všetci hrozne nesympatickí. Druhý krát si toto už rozhodne nepozriem. Ale keďže som videla už aj horšie filmy, tak je to za 2* ()

pepa3rd

Naprosto uhozená komedie s romantickou vložkou splňující většinu žánrových klišé. Jak tohle mohlo někoho napadnout jako hlavní motiv filmu. Naštěstí se vyvarovali alespoň fekálních vtipů, ale i tak zbytečné snad i na sobotní večer u televize.35 % ()

sledge

Americka komedia obsahujuca viac nez male mnozstvo mladych b-ckovych hercov + jednu spevacku, to neslubovalo nic dobre. Ako dobre ze som sa mylil. V poslednej dobe si holywood akoby zacal uvedomovat aky odpad vytvaral v niektorych zanroch (teen komedie a filmy o roznych sportovych zazrakoch napriklad) no a vznikaju celkom originalne kusky. Co sa tohto filmu tyka, jednotlive postavy su dobre zadefinovane, humor je celkom originalny (najma v podani kratkozrakeho Andyho Dicka) a zaver tiez nie je taky jasny ako by sa zdalo. Dobra oddychova komedia co neurazi. ()

marshall

Tak na mě zapůsobila tahle komedie jako dost špatný vtip. Kolikrát jsem se zařekl, že se podobných kousků vystříhám, abych nemusel zpytovat svědomí, že jsem doslova promrhal čas, ale pokaždé znovu a znovu sednu propracovaným trailerům a všemožným reklamám na lep. Nadmíru špatné a nicneříkající herecké výkony, Jessica Simpson je vážně mizerná herečka, banda trapných a nesmyslných scének, obskurní dialogy, zkrátka tady všem aktérům pšenka nepokvete. Rozhodně bych zařadil tento filmový počin k podprůměru... P.S. Proč se film, který se v originále jmenuje Employee of the month, těší v Česku jménu Rande měsíce??? ()

PedroPo

Danea Cooka mám rád hlavně jako stand-up komika, jeho Vicious Circle je výborná zábava. V Rande měsíce se ale snaží být za napraveného romantika a to mu moc nejde. Jessica Simpson mu to moc neusnadňuje, protože (jak je jejím zvykem) je jen pěkná a nehraje. Přidejte si i tomu slabý příběh a máte 30 % jako když vyšije. ()

Moly

Dávám o hvězdičku více, než by si tenhle počin zasloužil. Dělám v Tescu a taky chci čtečku, kterou namířím přes celý obchod a kasa mi vezme čárový kód. Na žonglování se zbožím (třeba s takovými vajíčky, hmm) si vážně netroufám. Gay momenty a Vincův poskok byli navíc. Místy scénář ořezat a místy připepřit by stálo za to. ()