Přičinlivý pokladní v supermarketu Vince Downey byl již sedmnáctkrát vyhlášen zaměstnancem měsíce. Kdyby se mu opět podařilo zvítězit, byl by povýšen do managementu a získal by auto. Doplňovač zboží Zack Bradley je naopak neambiciózní, chodí pozdě a s kamarády se snaží přežít pracovní dobu v co největším klidu. Vedoucí Glenn Gary zaměstnancům jednou oznámí, že nastoupí nová pokladní Amy. Líbí se jak Vinceovi, tak Zackovi. Zack se dozví, že má slabost pro zaměstnance měsíce. Rozhodne se, že tentokrát vyhraje. Snaží se získat místo pokladního. Dostane první hvězdičku a začíná bodovat. Když jedna z pokladních zemře, vedoucí ho pošle na její místo. Vince se ho různými podrazy snaží shodit. Zack pomalu dělá kariéru, ale ztratí kamarády i Amy, která se dozví, že vše dělá jen proto, že se dozvěděl o její náklonnosti k zaměstnancům měsíce… (TV Prima)

shyster

Taková dobrá komedie na nedělní odpoledne, když zrovna venku prší. Jessica Simpson si zde vystačí jen s úsměvem a se 3 větami. ()

Juto

Je to príjemná komédia, ktorá objasňuje svoje priority: Chce byť zábavná na úkor takmer všetkého ostatného. 5/10 ()

daEmoNickY

Oddychova romanticka komedie? Ano. Jsou hlavni hrdinove motivovani dostatecne? Ne. Jedna se o zdarily hrdinsky pribeh? Ne. Hlavni hrdina o nic nebojuje, nezmoudri a neziska nic co by nemohl mit na zacatku. Zni to jako nadsazka, ale po ukonceni Vam bude jasne o cem mluvim. Hrdina i jeho cil totiz jednaji jakoby meli rozdvojenou osobnost. Zhloupne hlavni "zaporak"? Ano . Da se dej odhadnout? Ano . Zlo je potrestano, pycha predchazi pad, Karkulku prece vlk nestravi ... Je to vtipne? Ano . Pozor, jsou tam hlucha mista a take mista kdy vtip vari z vody. Alespon pousmat se da. Prijemna atmosfera? Ano . Hlavni hrdnina a magneticky vystrih hrdinky jsou velice sympaticti. Naliskal bych nekteremu s tvurcu? Ano . Kamera by mohla byt mene divadelni. Scenar a gagy by mely davat vetsi smysl. Taky me mrzi ze Meliere a porna ze 70 let jsou mezi poslednimi kteri pouzivali metafory. Svet holt prisel o basniky :( . ()

dr.fish

Parodie na romantickou komedii? V tomto případě asi definitivně možná ano! Prvních dvacet minut jsem si říkal"co to doprdele je?" Pokud se omámíte nějakým halucinogenem, případně si necháte udělat lobotomii, nebo si nějak jinak snížíte IQ, budete se opravdu slušně bavit. Svět supermarketu ve velmi svérázném provedení. Film má všechny ty odporné klišé romantických komedií a všechny je ukrutně sladce rozpatlává, až z toho nakonec vyleze ne sračka, ale docela lidský příběh. Složitý balanc nad propastí nevkusu, z kterého nakonec vylezl nikoliv loser, ale employee of the month! 70% ()

Kjůkíí

Boj mezi zaměstnanci o srdce dívky a zároveň fotku na zdi slávy. Ono to je komedie nekomedie a ani nemá cenu se na to dívat. Kromě Danea Cooka, který je fajn a Jessicy, která má také své, řekněme přednosti, tu není o co stát. Víc vtipu, vtipu, vtipu, o moooc víc. A pak třeba .. ()

M-arta

V případě, že od toho nic nečekáte a zrovna vám po nějakém vytížení zůstalo asi tak šest mozkových buněk, se u toho dá mile zrelaxovat... ()

viperDavid

Ať žije krásná Jessica se svýma stříhacíma ušima. Naprostá uklidňující oddechovka u které se fakt nemusíte namáhat aby jste pochopili děj. Tuctová béčková komedie, ale určitě ne podprůměrná. Spíš na takové ty večery "kurva mě se nechce nic dělat, tak si pustím běčko". 3* ()

BoncheR

?!Myšlienku film nemá ale zase ak veľa nečakáte, veľa nedostanete. Nápad je dosť primitívny, no ale zase...pobavíte sa......:D ()

Brandon

"Tady pokladní číslo 1. Vyřiďtě Zackovi, že dráždil býka už dost dlouho. Býk je ve skladu porcelánu.....Já jsem býk, on porcelán, chlapci." 2,5* ()

Jolinar

Pustila jsem si kvůli svému oblíbenci Danu Cookovi, ale skutečnou hvězdou byl Dax Shepard :) Závěrečný souboj v markování stál za to, ale celkově slabota. ()

cross

Docela příjemná, nějak extra vtipná ale dostatečně zábavná taškařice, která rozhodně nenudí, ale zároveň vás ani nedokáže těch dlouhých 100 minut bezproblémově bavit.....Navíc, příjemně neokoukaní herci - tedy čistočisté 3*. ()

Guzo

Employee of the Month není nějak extra vtipná komedie, ale rozhodně to není ani propadák. Zapadá do takových těch "když to běží zrovna v telce, tak na to kouknu". Zápletka je tu poměrně jednoduchá - nová pokladní chodí jen se zaměstnanci měsíce, ale zatímco flákač Zack se vyhýbá práci, jak může, jeho sok už vyhrál 17x za sebou. Toť vše, nic víc, nic míň, ale za podívání to určitě stojí.. ()

Autogram

Film, čo vznikol len na to, aby sa Jessica predviedla. A celá myšlienka je úplne zbytočná, nezaujímavá, jednoducho strata času aj pri zrýchlenom sledovaní. ()

P1tr

Film, který mě opravdu překvapil.....nevěřil jsem, že komedie odehrávající se v americkém hypermarketu může být tak zábavná...sice jsem viděl už lepší kousky, ale i tak se mi film opravdu zalíbil...podle plakátů na film, kde si nejvíce prostoru urvala Jessica Simpson jsem čekal, že bude hrát hlavní roli ona a film bude nuda, ale naštěstí tomu tak není a film se točí hlavně kolem Dana Cooka a Daxe Sheparda, ketří jsou prostě skvělí....Celých 103 minut jsem si film užíval:) ()

silent cut

Schématické? Ano... ale co dneska není... když už nic, dá se tu popást na obchoďákové kultuře a to měrou vrchovatou a navíc od dodgeballu jsem neviděl záporáka táhnout film... kdo nevěří ať tam běží... ()