Wrestlingový šampión John Cena se představuje v hlavní roli mariňáka Johna Tritona. Tritona naleznete vždycky tam, kde hrozí nebezpečí a věřte, že rozhodně nebude hrát podle pravidel! Teď byl ale proti své vůli odeslán pryč z irácké mise a jeho překrásná manželka Kate (Kelly CarlsonPlastická chirurgie s.r.o.) byla navíc unesena nemilosrdnými zloději šperků, v jejichž čele stojí zvrácený zabiják (Robert Patrick)! A tak Tritonovi nezbývá než se vrhnout znovu do boje. Aby se mu podařilo jeho ženu zachránit, musí použít svou nejnebezpečnější zbraň – totiž sebe samotného! (oficiální text distributora)

VanBradley89

John Cena nebude nejžhavější kandidát na Oscara za herectví, ale je to neskutečná bedna. Přesně do filmů tohoto typu. Jednoduchého, zábavného a přímočarého béčka. Nebere se to moc vážně. Obsahuje dvě povedené smrti. Několik odkazů ( nejvíc pobavilo Vysvobození) A veselou historku z tábora. Prostě film na pohodu, který nenudí a má v obsazení nedoceněného Roberta Patricka. ()

Domas88

Robert Patrick pořád je pro mě ten co nakopal (skoro) zadek Arnoldovi :))) proto alespoň 1* a John Cena? :D Jo ten si taky zaslouží hodnocení -5* :D.. Zůstaň u wrestlingu a hrani nechej treba Dwaynovi :))) ()

Konys

Šíleně svalnatý a šíleně vygumovaný hlavní hrdina jde zachránit svou milou ze spárů padouchů a po cestě rozmlátí všechno co se mu připlete pod nohy. Zní to šíleně, ale světe div se, ono to funguje. Velice dobře zpracované akční scény, charismatická a neustále hláškující partička záporáků vytváří z tohohle filmu celkem solidní podívanou. Mozek musíte, ale vypnout…a to tak že úplně. ()

Marv

Naprosto tupá kravina, která se naštěstí absolutně nebere vážně. Takže když to nebude brát vážně ani vy, tak si užijete akční jízdu, která má všechno, co má správné béčko mít, krásný holky, charismatický a šílený záporáky, nezničitelnýho klaďase, přepálený výbuchy, honičky atd. ()

till85

Průměr 1 nebo 2 kvalitní hlášky jinak nic, fighty špatně sestříhaný.2 hvězdy za Roberta Patricka a odkaz na Terminátora. ()

Mawete

Hora svalů co si jde pro svou manželku. Moc mě to neoslovilo. Připomínalo mi to starší filmy se Schwarzeneggerem. Ty chválené efekty? No já s nimi v žádném případě nejsem spokojen. Prostě béčko. ()

zodiak217

Nech sa nikto neurazí, ale hranica únostnosti amerických akčných filmov bola prekročená. Nechám čo to malo celé znamenať, tak naivne primitívny film som teda rozhodne dávno nevidel. To bude asi tým, že sa ich pre svoju duševnú bezpečnosť radšej vyhýbam a od tejto snímky som to takpovediac nečakal. Akčné scény, no skôr efekty boli naozaj geniálne prepracované, avšak tie vtipné momenty či vsúvky to čo malo byť? Pýtam sa naozaj sú tí tvorcovia taký hlupi, že si myslia že v takomto akčnom filme to bude pôsobiť zaujímavo a spôsobí to interest diváka? Rozhodne nie, nemalo to žiaden účel ani význam bolo to trápne, bezduché a ako to malo slúžiť na odreagovanie od deja prípadne pobavenie rozhodne to nevyšlo. Ďalej k hlavnému predstaviteľovi Johnovi Cenovi aj keď to nie je herec určite nepôsobí na plátne zle taká kategógia Stalone, Willice a podobne a ako som zistil s jasnými prvkami Norrisa. Môžu ho ovaliť železnou tyčou, hasiacim prístrojom, ohádzať mu o hlavu sklenené fľaše a ešte mu aj dolámať rebrá, môže prežiť 3 explózie a pád z útesu a stále pôjde ďalej. Hmmm, tomu sa asi povedia akčné filmy USA 21. storočia. Rozhodne trápne. Radšej by som ubral na efektoch a dal tam menej tých naivných bitiek z ktorých pochopiteľne vždy výjde ako víťaz. Ale dobre, zrejme sa vždy nájde bezduché publikum, ktoré si aj zámerne pozrie takto naivne trápnu snímku z americkej produkcie. ()

JP84

Film plný litrů testosteronu a zároveň tak neskutečně impotentní.Když by namísto těch drahých počítačových explozí přidali na surovosti a krvi,udělali mnohem líp.Takhle ho ve snaze zaplatit všechny ty triky nechali vykastrovat PG-13 ratingem a výsledkem je další nudné béčko. ()

faktor_xx

Čo iné by sa dalo očakávať od WWE Studios, ako akčne nadupaná filmová prezentácia jednej z najväčších hviezd WWE a to tým spôsobom, že sa stane nezničiteľnou nadpozemskou bytosťou, ktorá všetko do radu zabíja bez žiadnej pomoci....najviac nelogická záverečná bitka, ktorú by isto John (a nech by to bol ktokoľvek zo sveta) by to v skutočnosti nerozdýchal ... no neviem...pocity zmiešané nakoľko príbeh celkom zaujímavý (isté klišé jednej osoby, ktorá stratí všetko resp. príde o všetko a chce sa pomstiť resp. vrátiť späť čo je jej)...sem-tam dobrá pointa vhodná do akčňákov, ale reakcie viete predvídať, kamera jak tak, chabé dialógy a nesmrteľný John Cena... ()

kishi_SO

dalsi wrestler na scene. Filmu som aj na zaciatok zacal fandit hlavne, kvoli Patrickovi, ktory mi celkom sedi, ale cim viac sa kratila stopaz tym viac a viac sa to neskutocne drbalo. John Cena patri medzi mojich oblubenych WWE zapasnikov. V ringu dokazal strhnut dav a spravit neskutocnu show, ale vo filme vyzera ako mniska v Sexshope. Nema taku sympaticnost ako The Rock. V globale sa da o tomto filme povedat, ze aj napriek antifyzikalnej stranke filmu, kde sily utvarajuce universum proste neplatia, sa da vydrzat do konca bez vacsej ujmy. Mozno iba kvoli kockam :) ()

tatka

Ani Arnie nemal taký kamenný výraz a čeľusť ako lyžicu od bagra. Rozmýšľam, či dať jednu, či odpad, ale zas na odpad to nie je, John je taký vykysnutý svalovec, tuhý a neohrabaný, až je to roztomilé, a Kelly Carlson ma oslnila ako pornoherečka v Nip and Tuck. Takže to máte za jedna. ()

Goumen

Ryzí akční film s nesmrtelným a ohnivzdorným Cenou v extrémně výbušném prostředí. I když jsem fanda béčkových akcí, tohle bylo na mě až moc přehnaný a ve výsledku mě to ničím neoslovilo. ()

Mendax

Viac menej B-ckovy akcny film, ktoremu sa nevyhli vsetky mozne cliche, dreveny hlavny hrdina, tak trochu ftipny zaporak, a typicky zaver (ano, treba ho zabit na dva krat)... Ale ako oddychovka sa to dalo. ()