Černé ovce

• Nový Zéland Black Sheep (více)

Henry (Nathan Meister) se po letech vrací domů s úmyslem odprodat svému bratrovi Angusovi (Peter Feeney) svůj podíl rodinného majetku. Po příjezdu se však v důsledku genetických pokusů prováděných na ovcích, které má na svědomí právě Angus ocitne nečekaně uprostřed pekla na zemi. Zmutované ovce prahnou po lidském mase, jsou velmi nebezpečné a je jich čím dál víc. (Tygrys)

Pítrs85

Představte si nechutný, temný a drsný film, kde lidské maso ožírají zombíci. Tak, a teď si tam namísto rozpadajících se zombíků dosaďte... ovce :-) Nový Zéland se pro mě tímto filmečkem stává novou hororovou velmocí (no asi by bylo namístě napsat hororovou komedií), protože toto je asi čtvrtý horor ze země Pána prstenů a opět je to neskutečná pecička, na jejíž humor se nechytají ani Angláni ani Australani (o Amících ani nemluvě). Hlavní postavy jsou, tak jako vždy, přehlídka sympatických tupoňů, kdy nebudete mít problém mačkat palce, aby se všichni dočkali zářného konce (a pokud možno bez kopýtek a krásně vlněné srsti). Jen z teho bečení vám po asi půl hodině div nepraskne hlava :-) Nejvtipnější scéna pak samozřejmě ta s motorovkou (a já se tak těšil na krvavou lázničku :-). ()

SOLOM.

Pokud máte rádi hororové komedie plné černého humoru, tak film Black Sheep je pro vás tím pravým. Najde se zde spousta dobrých hlášek, solidních hereckých výkonů, pěkné masky, líbezná hudba i nádherné prostředí. Docela se těším na další režisérovy kousky, které jak doufám na sebe nenechají dlouho čekat. ()

Karamanlis

Až príliš okatá novozélandská snaha napodobniť rannú hororovú tvorbu Petra Jacksona... Musím ale uznať, že Black Sheep prinášajú aj zopár svetlých momentov, umocnených slušnou dávkou gore a nápad s krvilačnými ovcami, čo by hlavným artiklom animal hororu ma tiež pobavil. ()

ARI50

Jak já jsem se těšil když to začalo a pak dostanu takovou blbost kdy vovce jsou hrozné příběh katastrofický aspoň jsem se místy nasmál jinak bych dal odpad! ()

matestlust

Velice solidní zábava.Občas výborné gore scény,občas výborný humor.Takhle nasraný ovce mě vážně baví...Ale také spousta slabých chvil,což je vážně škoda.3,5* ()

MáŠa

Ani nevim, kolik tomu filmu dát hvězd. Ty tři hvězdy už sem dal lepším filmům. A tohle zas nějak moc extra taky není. Brát to jako horor, tak nic originálního, všechno už tu víceméně nějak bylo. Brát to jako komedii - no, to sem se zase nějak extra nesmál. Spíš je tu jen řada nechutností. ()

JASON_X

Už jako kluk jsem si hrozně přál vidět Diomédovy masožravé koně ze starořeckých bájí. Ale ani masožravé ovce nezněly špatně, a tak tahle novozélandská crazykomedie slibovala nevšední, vytříbenou a krvavou zábavu. Bohužel ale víc slibuje, než nakonec předvede. Když jen pomyslím, kolik skvělých gagů s dravými ovcemi by dokázal vymyslet aspoň lehce nadprůměrný scénárista... A jak žalostně málo jich nakonec ve filmu bylo... A k tomu ještě mizerná ruční kamera... Velká škoda nevyužitého potenciálu tak slibného námětu. Nejlepší scéna: Útok ovčích šelem na outdoorovou prezentaci. Ale bohužel trvala jen pár minut. Po ospalé úvaze dávám nakonec slabší třetí, a to právě za ovčí útok a ještě za hodně sympatickou hippieekoteroristickou blondsku. ()

mm13

Je to celkom prča, že sa na vraždiace monštrá menia ovečky, je to fajn, že pokúsaní ľudia sa menia... opäť na ovečky... a úplne posledná scéna so psom ma naozaj pobavila... lenže veci sa majú tak, že ak už dostanem takýto bláznivý nápad, tak to hypeujem do nepríčetnosti, neuspokojím sa s nápadom samotným. Čierne ovce tiež trpia tým, že postrádajú akúkoľvek pointu, nič za tým nie je. Je to tá najjednoduchšia, najpriamočiarejšia zábava, akú si dokážete predstaviť. No, aspoň že chvíľami fakt zábava. ()

Morholt

Proč pořád dokolečka omílat vlkodlačí odrhovačky, když jsou na světě tak brutální šelmy, jako je třeba ovce. Zjevně inspirováno Vesmírnými kanibaly a ačkoliv to jejich kvalit zdaleka nedosáhlo, tak to dokáže pobavit víc než slušně. Už jen ten nápad s ovcodlakem.............no ty vole! :D 70% ()

Mordenroth

A: "You're a tree." B: "I'm not a tree. I'm a fucking sheep!" :-) Tak videl som už všeličo, ale vraždiace ovce a ľudí meniacich sa na ne som doposiaľ nevidel. Originálna a miestami neskutočne zábavná hororová komédia s kvalitnými špeciálnymi efektmi (Weta Workshops). Len nech vzniká viac podobných filmov, prosím! ()

BoPo

Hororová komédia, ktorá s humorom pracuje minimálne. Jedna narážka na zoofíliu, dve na vegánstvo, jeden pokus o homosapiensfíliu. Krajina krásna, triky vydarené, ale inak 87 minút pôsobilo nekonečne. Buuu na tvorcov, teda pardon beee na nich. ()

bouncer

"I'm a sheep!" :-) Velice zábavná slátanina, která trochu odkazuje na geniální krváky Petera Jacksona z Nového Zélandu. Je to béčko, u kterého se zasmějete (nejlépe s partou a po vlivem něčeho...), ale nic od toho nečekejte. Asi se mi bude zdát o ovečkách...bééééé. ()

Terva

Strašně jsem se těšil na pořádnou dávku černého humoru, ale to jsem se spletl. Po dvaceti minutách jsem jen nevěřícně kroutil hlavou a měl chuť to vypnout. Pár nápadů to má, ale to nestačí. ()

corpsy

Nejde o to čo, ale ako. Ak pominieme skvelé gore a masky, ostáva len nehumorná blbovina, ktorá sa chce podobať majstrovským dielam rannej tvorby ostrovného suseda Petra Jacskona. ()

Francik

Půlnoční Karlovy Vary by daly kouzlo i horšímu zážitku. Jelikož jsem se musel smát (a to ze zábavy) opravdu skoro celý film, tak hodnocení jasné. To jsem měl pouhopouhá 3 piva. A samozřejmě, že se film Jacksononi nemůže rovnat, ale já hodnotím u tohoto filmu subjektivní zážitek. A ten opravdu sátl za to. P.S. Beee. Už mě to asi nepustí. Zkuste jen tak v noci k někomu zezadu přijít a zabečet. Stojí to za to :-D ()

Všechny cesty vedou do Varů

Všechny cesty vedou do Varů