poster

Probuzená skála (TV film)

Pohádka

Česko, 2003, 52 min

Režie:

Jiří Strach

Scénář:

Helena Sýkorová

Kamera:

Kristián Hynek
(další profese)
 • tuntavala
  **

  Kde je totiz tvuj poklad, tam bude i tve srdce. Matous 6:21.(20.9.2015)

 • flanker.27
  ***

  Stejná pohádka existuje i v rozhlasové podobě a je lepší, poetičtější. Zde tahá z (pod)průměru tradičně Preiss a dále flamenco.(20.9.2015)

 • Jezinka.Jezinka
  **

  Otevři se skálo, stačí přeci málo, abych štěstí měla, které bych tak chtěla ... nebo jak zněla ta stupidní říkačka skálu otevírající. Úvodní taneček se mi líbil a slibovalo to parádní exotickou kulisovku, pak to šlo dost rychle do kopru. Matička Freimannová přehrávala a navíc byla obsazena do role tak sebestředné mrchy, že takové nejsou, zamilovaný chlapec Miquel byl opravdu exkluzivní veleušlechtilý pakůň, Sanchita byla ... no byla, ona se vlastně chovala logicky, ale byla nepříjemná a tak to zas zachraňoval Preiss a osel Pedro.(8.7.2012)

 • PollyJean
  **

  Celkem snesitelná pohádka s trošku loudavým tempem. Herecky nejlepší je utrápený tatík Viktora Preisse, který spolu se snad až příliš temperamentní Veronikou Freimanovou spolehlivě zastiňuje mdlý mladý pár herců.(10.8.2009)

 • made1
  **

  Miluju Viktora Preisse i jeho herectví, ale jinak je to pohádka nižší třídy, i když se slušným obsazením a ne nejhoršími kulisami.(9.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace