Pustina

Wilderness

Pustatina

Horor / Thriller

Velká Británie, 2006, 93 min

Ve Velké Británii poslední dobou vznikají vcelku zajímavé horory a i když jde hlavně o vyvražďováky, mají zajímavý příběh, výbornou atmosféru a hlavně dobré zázemí. Krajina je zde opravdu nádherná a lesy jsou proto příhodné pro nějaké to neštěstí z nedbalosti nebo dokonci nestvůru? Ne nebude to tak nadpřirozené jak se na první pohled může zdát, ale fakt je že jsem se chvílemi i docela zasmál, ale i příjemně pobavil a přesto že film čerpá z poslední dobou u nás často vídané záležitosti útoku psa na člověka, tak se budete bavit stejně jako já a možná se neleknete ale nahnáno mít budete. --- Ty vole von mu ufik hlavu - Třeba chutná nejlíp(24.2.2007)

Rozpočet £3milióny║ ako taká krvavá béčková amatérčina bez väčších ambícií to újde ale nič viac tu nehľadajte a nečakajte /40%/(28.7.2013)

• playboxguest

Za Lenoru Crichlow, neboli Sugar, ale i tak je to film naprosto o ničem a totální béčková kravina, kterých jsou televize po půlnoci plné...(19.9.2010)

Horor? No moc mi teda nepřišlo. Jo dobře, pár drsnejch až skoro brutálních scén tam je, ale moc hororově to na mě stejně nepůsobila a ani jako vyvražďovačka to neni zrovna excelentní. Hlavně sem měl docela problém s tim, že sem v podstatě nikomu nepřál, sice hlavní postava je, ale taková dost divná a jinak samí rádoby drsný kokoti, u kterých se jen čeká na smrt, která ale přichází až moc čekaně a tipnout si jestli a kdo přežije, taky neni zrovna nějakej složitej kvíz(26.5.2007)

Tohle jsem hodně dlouho nějak nechtěně odkládal a pak na to skoro zapomněl. Po dohnání restu jsem vyloženě nadšenej. Parádní survival v nejčistší kvalitě, drsný, brutální, zajímavá zápletka, což se u těchto filmů vidí málokdy, napínavý ... Tenhle styl filmů mám rád, ani tento mne nezklamal.(11.5.2014)

• Alex Reid

• - Louise (Alex Reid) hovorí o službe v 7. obrnenej divízii v Basre (Irak). 7. obrnená divízia však bola rozpustená po druhej svetovej vojne, a preto bolo pre ňu nemožné, aby v nej slúžila. (misterz)

• - Natáčení probíhalo ve Skotsku a Severním Irsku. (Terva)

• - Keď Callum (Toby Kebbell) dostane úder nožom do chrbta, je vidno otvorenú krvavú ranu. V ďalšom zábere je však koža holá bez krvi a následne je opäť krvavá. (misterz)