poster

Pustina

 • Velká Británie

  Wilderness

 • Slovensko

  Pustatina

Horor / Thriller

Velká Británie, 2006, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  ****

  Toto ma fakt potešilo. Po záplave variácii na BATTLE ROYALE, konečne niečo zaujímavé s témou študenti na opustenom (?) ostrove. Perfektná atmosféra, žiadne moralizovanie, rýchly spád... Mne sa páčia aj prostoduchejšie veci typu KRUTÁ RASA, a tu išlo o čosi viac...(4.9.2014)

 • Fr
  ***

  Šikana v lapáku dovede nezletilé vejlupky až na ostrov, kde není žádný KFC, aby utužily charakter.......Vyvražďovačka, držící se ničím nepřekvapujícího schéma. Párkrát jsem byl napnutej, ale v podstatě se nic překvapivého nestane. Bohužel. Průměrně drsné záběry, vedle nichž má na povrch vystupovat psychologie jednání ,,ve skupině pod tlakem". Dobrý je dobrý a zlý.... . Neurazí, ale nenadchne. Na jedenkrát ujde.(7.3.2007)

 • T2
  **

  Rozpočet £3milióny║ ako taká krvavá béčková amatérčina bez väčších ambícií to újde ale nič viac tu nehľadajte a nečakajte /40%/(28.7.2013)

 • dobytek
  **

  Potoky krve a několik brutálních scén dokázalo udělat z týhle stupidní Béčkový (možná spíš Céčkový) vyvražďovačky takovou pěknou morbidní zábavu. Jenže abych dal filmu aspoň ty 3 hvězdičky, tak by nesměl obsahovat takový debilní šablonky, kdy týpek začne vyprávět, že on neni jako ostatní (kriminálníci), že on je vlastně takovej druhej Mirek Dušín a vám už je v tu chvíli jasný, že on to na 100% přežije. Celkově bych řek, že postavy byly taková sbírka šablonek z jinejch hororů. No podruhý to fakt vidět nemusim. Myslim, že po další projekci bych šel asi s hodnocenim ještě níž... 40%(18.11.2008)

 • Hellblazer
  ****

  Angličania vedia ako na to a na poli hororov sú v súčasnosti rozhodne v kurze, teda aspoň u mňa. Wilderness stojí na dobrých hereckých výkonoch, konečne sú tu neni žiadne modelky ani modeli, len, takmer bežní ľudia a predovšetkým prepracovanej psychológii postáv. Celé je to zabalené do príjemného dirty style kabátika a potešia aj niektoré úmrtia (psíky vedia byť kruté). Jedinou väčšou chybou je, že pointu odhalíte takmer okamžite, čo sa ale dá odpustiť, veď je to bežné.(11.9.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace