Pustina

Skupina mladých delikventů je přivezena do nápravného zařízení na pustý ostrov. Záhy však zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný. Čeká zde na ně psychopatický vrah se zákeřnými pastmi, hladovou smečkou psů a smrtícími zbraněmi. Hrůza, násilí a boj o přežití vtrhne na vaše obrazovky v tomto mistrovském thrilleru od režiséra filmu Mrtvá hlídka. (oficiální text distributora)

m.xFuck

Slabé, zoufale slabé a nahoru debilní. Mrtvé hlídce tahle sračka nesahá ani po předprseň zákopu. Na mě to nefungovalo vůbec. Atmosféra je na nule a chování postav je na úrovni chytřejšího debila. Akorát gore je celkem ucházející, za to ta jedna astra. ()

moviefan4

Dobrý thriller. Od začiatku ma chytil a do konca nepustil. Pointu ste hned odhadli aj sami ale aj tak vás to bude baviť. Aspoň mňa. ()

david666

Ani si nepamatuji kdy jsem naposled viděl britský horor. Tento kousek je slušný. Zajímavé je, že tady člověk někdy neví kdo je čí nepřítel. Takže ti "špatní" jsou tady snad všichni:-) Film má spád, napětí a navíc i celkem krvavé vraždy. A využití psů mě přišlo originální. Akorát ten konec možná mohl být lepší. 3,5* ()

jukyn

Dávám komentáře ne kvůli příběhu a ději, ale celkově za vyznění postav, za Stýva a hlavně za to, jaká psychologie byla ve filmu obsazena.Zaslouží si to toto hodnocení a i v dalších filmech si zaslouží šanci neokoukaní mladí herci ()

Tomasson93

Celkem povedený thriller odehrávající se na opuštěném ostrově, kde je parta buranů pronásledována bývalým vojákem toužícím po odplatě. Na čí stranu se přidáte? ()

KKOALA

Tak tohle byla opravdu drsná pustina!! Už jsem se k filmu i vrátil a zase tak učiním. Je to hodně hustý psychologický thriller!!! ()

retrix

Film měl rozpočet 3 miliony liber. Až na začátek se celý odehrává v lese a na pobřeží. I když je většina postav vyjádřena záporně, jedinou kladnou osobnost ve filmu představuje Toby Kebbell a v tom je právě problém. Toby Kebbel představuje hrdinu, který není ani kladný ani záporný a máme tu Shakespearovo dilema: Fandit či nefandit ? ()

HennessyVSOP

Tak to se omlouvám, ale tohle bylo vážně tragický. Jedna hvězda je jenom za některé herce ve vedlejších rolích. Spojení nelogičností (už jenom ta pointa, že vyšlete x mladistvých delikventů v čele s vrahem na ostrov pod dohledem jednoho dědy beze zbraně a vzdálenějšího dozoru), vizuálních průserů a absolutně tragicky odhadnutelného děje bez zvratů je až příliš silná káva pro můj divácký vkus. ()

moriero

Nečekaně syrové, úzkostné a dechberoucí. Charaktery postav jsou tu tak věrohodně vykresleny, že už po pár minutách budete fandit tajemnému zabijákovi! ()

certiskon

Tak dobrej námět a tak pokaženej film... sice je to klasika na téma v lese straší bubák co mě asi spapá... ale nebýt těch hereckých výkonů a trapných poznámek, myslím si, že alespoň na tři hvězdičky by to mohlo být.... ()

Oxik49

Z tohohle filmu mám poměrně rozporuplné pocity. Na jednu stranu člověk fandí trestancům (alespoň tedy některým z nich), ale na druhou stranu si taky dovedu představit sebe v pozici otce, kdy bych asi jednal podobně, jako on. Nicméně kvalitní scény jsou občas proloženy těmi trošku slabšími a konec mi přijde takový moc rychlý a odfláknutý. Jinak působí film celkem dobře, a proto 4* ()

Desmi

Nakonec proč ne, horory typu lovec - oběť mám nejradši. Na to téma se toho nedá vymýšlet mnoho, proto mám u těchto filmů poněkud snížené nároky. Zde mi vadil asi jen výběr herců a také momenty, kdy bych se strachy po... Ty jednoduše chyběly úplně. ()

punco

Európske low budget, vyvražďovačky mi sú sympatické. Pustatina, má absolútne jednoduchý dej, s jasnou motiváciou vraha, no má dobré lokácie, a je dostatočne krvavá, čo sa konieckoncov od podobných žánrových filmov už očakáva. Vyšumí z hlavy rýchlo ale hodinu a pol nenudí. ()

brasek

Slušný thriller. Príbeh a atmosféra na dobrej úrovni s miestami brutálnym vraždením. Finále je príliš jednoduché a priamočiare až to nerobí dobre, ale aj tak spokojnosť. ()

smolson

Slušný horůrek, můžete si sázet, kdo přežije:-) Největší devizou tohoto snímku je ale to, že není americký. Postavy jsou správně ošklivé a nesympatické včetně "hlavního hrdiny", dialogy s krásným britským přízvukem.. příjemné osvěžení, ale nic světoborného ()

Konkurence pro Van Helsinga

Konkurence pro Van Helsinga