Pustina

Skupina mladých delikventů je přivezena do nápravného zařízení na pustý ostrov. Záhy však zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný. Čeká zde na ně psychopatický vrah se zákeřnými pastmi, hladovou smečkou psů a smrtícími zbraněmi. Hrůza, násilí a boj o přežití vtrhne na vaše obrazovky v tomto mistrovském thrilleru od režiséra filmu Mrtvá hlídka. (oficiální text distributora)

Cortesz

Další z mnoha teen vyvražďovaček. Ovšem v tomto přpadě s docela obstojnou ikdyž předvídatelnou zápletkou, ale je vyzrazena až moc brzy. Hlavními klady jsou slušní herci, skvělá atmosféra a především prostředí toho téměř opuštěného ostrova. Ke všemu jde o britský horor, kterých v poslední době vzniká docela dost a tento patří k tém zatím lepším co jsem viděl. ()

nula87

Zajímavý námět, zápletka i vývoj. Potud vše v pořádku. Ale co mi tam chybělo zoufale, byla atmosféra, a ta je u těchto žánrovek rozhodující. 55% ()

HEED

Po předlouhé době jsem si na film vzpomenul, což je vlastně hodně dobré, to znamená že mi utkvěl v paměti, tudíž jedno či dvě shlédnutí si jistě zaslouží. Můžu s klidem doporučit a pokud by si chtěla TV nova napravit filmovou reputaci, neměla by opomenout tento snímek. Jedna s těch lepších vyvražďovaček. Ostrov kde se nachází psychicky labilní jedinci, s různýmy sklony a druhy úchylek či násilí. Překvapil mě hlavně herecký výkon (árijského fašounka). Kterému jsem snad jako jedinému uvěřil to, co tam hraje. Zato hlavní hubeňour moc respektu nepobral, skoro se o něm nic nedozvídáme, hraje tam spíše takového toho dobráka mezi tou omladinou delikventů. Ale, finální zápas stál zato. Další plus je, že film začíná a končí. Žádný hloupý konec na pokračování. ()

myfe

Zaujímavý film. Odohráva sa prevažne v exteriéry čo sa mne osobne pri tomto filmovom žánri veľmi páči. Scény so psami v lese boli skvelé. Vadilo mi iba to, že som nakoniec videl vraha do tváre. Dávam 4 hviezdičky. ()

Boudyy

Přímočará podívaná, kde si hned na začátku můžete určit ty, kteří přežijí a ono se to stane. A pokud jste bystřejší, můžete ještě před závěrem filmu určit rozuzlení. Pár úsměvných hlášek od buranských agresorů, pár šukacích scén, pár střetnutí s neznámým lovcem a je tady závěrečný fight, který skončí hepáčem. Nenadchne, neurazí. Je to fajn. ()

Romeroo

Změnit trochu slova co hlavním protagonistům byla vložena do úst a maličko zamakat na atmosféře a ději. Pak by z toho mohla být dost hezká pecka...takhle je to čistý průměr ve svém žánru. Pár kousanců, jeden šukanec, love story, dead story a očekávaná dvojka přeživších...55% ()

Havala

Trošku až moc divoké na můj vkus, otřesná ptákovina navíc úděsně zahraná. Je sposuta jiných a lepších v tomto tématu. ()

Brano

Výborný námet s krásnou krajinou a niekoľkými brutálnymi scénami. Nieje to vyslovené zlé, ale ani žiadny zázrak. Herecké obsadenie dosť priemerné, zvuková stránka sa mi vôbec nepáčila a záver filmu mi už prišiel dosť nezaujímavý. Takisto trochu zmätok v deji, napríklad prečo vôbec zabil aj nevinné ženy a pod. ()

PATWIST

Ako podobný film by som videl Boot Camp, mladí ľudia, vzťahy. No tu bol príbeh omnoho napínavejší, išlo tu o život (slasher, mladí ľudia, vyvražďovačka). ()

johnsnow

Námet môže síce na prvý pohľad vyzerá ohrato, ale kurňa Bassett si s tým vie radi. Drsné, krvavé, neberie si to servítky pred ústa, postavy sú dobre vykreslené takže tým najväčším sviniam prajete smrť a tak podobne. Ja som sa bavil a silné 4* to zaslúži. Jo a mladý Tobby Kebbel tu dal super výkon. ()

sinom

zaujimave, to urcite.ale cakal som trochu vacsie "maso", sice boli drsne sceny, ale chybala celkova husta atmosfera. neviem co mi v tom chybalo, ale SPOILER:!!!!!!!!! stary veteran ma nejak nedokazal vystrasit:( ()

Lish84

Z blízkého svahu se k vám řítí smečka zuřivých vlčáků. Dáte se na útěk, ale copak se dá psům utéct? Podobně působivých scén obsahuje film několik. Kam se na "největší přátele člověka" hrabou kdejaká zmutovaná monstra... Pustina je skrz naskrz béčko - jak příběhem, tak zpracováním - ale díky psům "v hlavní roli" neurazí a nevyvolá reakce typu "to je zase kravina". ()

honzic

Celkem zajímavý film s průměrnými hereckými výkony, námět není sice originální moc, ale přesto zaujme, i když závěr mne docela zklamal, hodně naturalistické scény místy, občas zase není nic moc vidět, hodně nevyrovnané, dívat se na to ale i tak dá celkem dobře. Hodnocení: 55 % ()

Cechyno4

Docela se mi to líbilo. Naháněčka na opuštěném ostrově, do toho ještě maskovaný vrah, který mohl být všude. Několikrát mě překvapilo odkud vyskočil. Proto takové hodnocení. ()

tremors

Dlouhé rozhodování mezi 3 a 4 hvězdičkama. Abych pravdu řekl, nevím, proč jsem dal 4, taky nevím v čem je film nadprůměrnej. Scény se psy jsou někdy celkem brutální, závěr taky, ale nějak mi tenhle film nesednul. Hudba nevýrazná, humor celkem ušel, ale některý postavy se chovaly úplně hrozně. ()

Ltblue

Skvelyá thriller! Odohrávajúc sa na ostrove v peknom prostredí famózne.Nakoniec sme zistili že to bol on! on! kto ho poslal na ten ostrov sa pomsťiť za svojho buzerantského syna! Stewie chyti pri konci amok a ostatných tam len tak sám pozabíja.Pekne vycvičené psy :-) ()

waltosin

Ze začátku nic moc, ale jak dojeli na ten ostrov to byl teprve masakr!!! Zabijení psů bylo perfektně udělané a dobře promyšlené a nečekané pastě byli úžasné!! Já mu pak fandil ať ti šmejdi zabije, vždyt mu vlastně zabili syna!!! ()

sidcom

Celkem slušná vyvražďovačka se vším co k žanru patří (logické kiksy nevyjímaje) bez symaptického hlavního hrdiny kterému by člověk mohl fandit (naopak po shlédnutí Eden Lake minulý týden jsem to těm výrostkům i trochu přál ;) PS: Nevím kdo překládal název, ale evidentně nezná rozdíl mezi slovem wasteland (pustina) a wilderness (divočina), holt to obojí začína na "W" no.. film se každopádně odehrává na hustě zalesněném zeleném ostrově s řekami a vodopády a ne v pustině ;) ()

Konkurence pro Van Helsinga

Konkurence pro Van Helsinga