Pustina

Skupina mladých delikventů je přivezena do nápravného zařízení na pustý ostrov. Záhy však zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný. Čeká zde na ně psychopatický vrah se zákeřnými pastmi, hladovou smečkou psů a smrtícími zbraněmi. Hrůza, násilí a boj o přežití vtrhne na vaše obrazovky v tomto mistrovském thrilleru od režiséra filmu Mrtvá hlídka. (oficiální text distributora)

smolson

Slušný horůrek, můžete si sázet, kdo přežije:-) Největší devizou tohoto snímku je ale to, že není americký. Postavy jsou správně ošklivé a nesympatické včetně "hlavního hrdiny", dialogy s krásným britským přízvukem.. příjemné osvěžení, ale nic světoborného ()

Ocampa

Neprislo mi to zase tak nepredvidatelny... podobnych nametu o vyvrazdeni na ostrove uz bylo vice, ale tohle bylo rozhodne nejlepsi... ()

dagyšpandr

Nesympatické postavy, absence napětí, slušné krvavé hrátky, nulové vyvrcholení a jako bonus naprosto imbecilní záporák. Už nikdy více!!! ()

Henk

Nedávno jsem na satelitu viděl, že po půlnoci jde horor "Pustina" . Název mne příliš nepřitáhl, ale jelikož nikde jinde nic nešlo, tak jsem to zkoukl. Zkraje se film tvářil jako horor, ale postupem času atmosféra vyprchala a zbylo jen napětí, které je ovšem doménou jiného žánru. Přesto se mi film docela líbil . Snad jen malá výhrada k hlavní postavě : "Docela drsný nasírat likvidátora, kterej se neštítí ničeho a má vybavení jako menší vojenská jednotka ". ()

Auguri

Film o partě chovanců z pasťáku, kteří jsou za trest posláni na pustý ostrov, kde je začne záhadná postava systematicky zabíjet. Není zde nouze o přímé záběry násilností např. jak psy vyžírají člověku za živa vnitřnosti z těla. Děj je svižný o akční scény není nouze. Na začátku filmu je zajímavě zpracovaný prvek šikany. Film měl bohužel předvídatelný děj i konec a některé scény a chování hrdinů bylo nelogické. Jako akční „oddychovku“ můžu ale vřele doporučit. ()

Tonička

Nemůžu se nějak vyrovnat s tím hlavním motivem, proč se to všecko děje. Chybou také je, že se vraždí bez rozdílu, někteří lidé s tím totiž nemají absolutně nic společného. Takže lepší by mi snad i připadalo, že na ostrov si jezdí "zalovit" nějaká tlupa šílenců, nebo že tam bydlí nějací mutanti. Po třiceti minutách jsem ten film chtěla vypnout, ale pak se tam objevili výtečně vycvičení psi a začala téct krev, takže jsem se přece jenom dodívala, co se z toho nakonec vyklube. Dva přeživší. ()

airman2655

Zlé, stupídne a predvídateľné. Celý film som mal pocit že som ho už niekde videl, že hlavné postavy poznám, že viem že teraz sa niečo stane. A v 90% som sa nemýlil. Celkovo ma tento film vôbec nezaujal, je nudný od začiatku až do konca, ani trochu strašidelný, zľakol som sa len raz a aj to neviem prečo pri obyčajnej scéne keď sa otvára stan :) Pustatinu by som odporučil len niekomu kto videl menej hororov ako má prstov nevidiaci drevorubač, možno by v tomto filme objavili čosi zaujímavé. (37%) ()

Ponocnej

no to byla blbost hlavne kdyz zaporak nalici pasti na medvedy vsude kolem domu a pak na ne pusti svoje psi (kteri se do pasti samozrejme zazracne nechyti) a pak kdyz utikaji tak se nechytnou ani oni a psi je nechyti :-D jinak klasickej stupidni teen-kill horor navic souboj na noze spratka z polepsovny a vojaka specialnich sil byl asi stejne dementni jako ty psi a pasti o kterych sem psal na zacatku ()

Flabadob

Mně se to líbilo. Hodně mě překvapili charektery a rozmyšlení občas až moc brutální (nejvíce scény se psy, kteří měli někdy velký hlad. :-P). Hlavní postava ve mně budila dojem, že je to aspoň trochu slušňák. Nejvíc se mi tam líbil Steve (nebo jak se to jmenoval), prostě takovej ten typickej sviňák, co si vylije zlost na kohokoli. Nejdřív jsem o filmu čekal, že to bude nějaká blbost, ale nakonec mi to přišlo promyšlené a aspoň trochu tý skutečnosti se v tom objevilo. Jistě se dá pochybovat, že by dozorce vzal takovuhle bandu kriplů na ostrov a byl by tam s nima sám. To je opravdu hodně nodmyšlené (a proto taky jen 4 hvězdičky), navíc mě překvapilo, že s sebou neměl ani žádnou střelnou zbraň, ale to už odbíháme od komentáře a vkládáme se do obsahu, či spoileru. Nejlepší hláška: "Na neobydlenej ostrov docela nával, ne?" ()

naytsirk

Po zhlédnutí Solomona jsem si nemohl pomoci a podíval jsem se ještě na Mrtvou hlídku a Pustinu. Myslím, že první byla na řadě Mrtvá hlídka, na kterou jsem se netěšil tolik, jako na Pustinu. Ano, jak se píše v komentářích, pan Bassett umí vytvořit špínu, chlad, mokro a drsnost. Nicméně Mrtvá hlídka mi nesedla. Asi nedokážu popsat proč, ale něco mi tam nesedělo. Stejně tak od pustiny jsem čekal víc a pointa teda žádný zázrak, ale dokukal jsem na to a oba filmy si budu pamatovat. ()

schindler

Pustina dokazuje, že Britové umí dát standartní vyvražďovačce pořádné koule. Narozdíl od amerických bratříčků se častečně vyhýbá všem provařeným klišé a dokáže několikrát překvapit i po dějové stránce. ()

powda

Určite lepšia zostava, ako typické vymleté hlavy z amerických stredných škôl. Ale že by na mňa daný film nejak zapôsobil, alebo že by vo mne niečo zanechal, to si nedovolím tvrdiť. Prostredie lesov mi je síce sympatickejšie ako nejaká chatrč, alebo dom, ale z tohoto diela mi veru zimomriavky po chrbte nešli. A minimálne nejaký pocit strachu od horroru vyžadujem! Pre mňa priemerná jednohúbka. ()

ScoRPy

Ze začátku jsem byl nadšen (prostředí nápravného zařízení, šikanovaní chlapci, sebevražda, opuštěný ostrov), postupem času nadšení přecházelo v mírné rozpaky, poté až k tomu, že sem se nemohl dočkat, až už všechny dovraždí. Klasická vyvražďovačka, kde se otec rozhodl vzít spravedlnost do svých rukou a má na to dobré předpoklady (bývalý mariňák nebo co). Jediné,co baví je tajemno a prostředí ostrovu. Tajemno brzy vymizí a zbyde pouze vyvražďovačka... 2,5* ()

lepinla792

Nachystané pasti nebyly nijak originální, vzpomněl jsem si i na Ramba, kde jsem ale podobné ocenil, jinak vcelku brzo odhalená příčina všeho zla sebrala kouzlo napětí a překvapení. ()

Mark1983

Tak tenhle film napoprvé mě zaujal,a to od začátku do konce.Jak mám rád horory,či thrillery se zvířaty tak mě fascinují stejné žánry v přírodním prostředí jako je divočina,což je v angličtině názvem tohoto filmu,ale název Pustina se mi přesto líbí víc. ()

Snakefinger

Určitě nic převratného natož překvapivého. Vše podle starého známého a dobrého mustru. Skupina mladých nevychovanců jede za trest na pustý ostrov, kde se jim začne mstít otec zemřelého hocha za jejich šikanu. Dívat se na to dá, trochu se leknete. Takže starý dobrý průměr k dobrému anglickému čaji o páté. ()

Milan

niekedy sa tam prilis neuplatnovala logika a dialogy boli nieked az dost infantilne, ale obcas aj vtipne ("on mu ufik hlavu"" "treba chutna nejlip") ()

Konkurence pro Van Helsinga

Konkurence pro Van Helsinga