Pustina

Skupina mladých delikventů je přivezena do nápravného zařízení na pustý ostrov. Záhy však zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný. Čeká zde na ně psychopatický vrah se zákeřnými pastmi, hladovou smečkou psů a smrtícími zbraněmi. Hrůza, násilí a boj o přežití vtrhne na vaše obrazovky v tomto mistrovském thrilleru od režiséra filmu Mrtvá hlídka. (oficiální text distributora)

Tygrys odpad!

Sorry tvůrci, párkrát jsem se sice zasmál, ale pokud by mě někdo chtěl mučit pusťe mi tenhle film ještě jednou. Uznávám, že mému hodnocení taky napomohl mizerný český dabing. ()

dee-key

Jo dobrý to bylo. I když nálepka horor není uplně akurátní. Lekl jsem se snad jenom jednou. Příběh vás asi moc nenadchne, je to celkem kýč. A téma vyvražďovačky na ostrově taky není zrovna třikrát originální. Ale má to pár slavných chvilek a docela uspokojivý konec. ()

kagemush

Drsnej revanš s příběhem ,bez nablblejch flešbeků, směřujícím z bodu á do bodu bé,jakože na konečnou.Sem tam překvápko s výsledkem takovým ,že kdyby se tam s tou karakterově různorodou partičkou adolescentních delikventů procházel Jason Vorhees,nemohl by být výchovnější.-Mazec. ()

StrYke

Velice povedený horor. Výborně zvládnutý zabiják / lovec, hodně povedené triky a zvládnuté postavy. Jeden z nejlepších hororů které jsem poslední dobou viděl ()

rakovnik

Přes několik málo nelogičností se jedná o naprůměrný vyvražďovák. Maličko mě mrzí, že ke konci filmu ztrácí děj poněkud dech, ale od začátku do konce se jedná o poměrně neotřelé zpracování. ()

Caminzind

Kdysi jsem to zkouknul náhodou na Film+. Na béčko je to docela slušný film s napětím, atmosférou, pěkný prostředím, zajímavým rozuzlením a obstojně vykreslenými charaktery postav. Na Novu by to byl až Megafilm měsíce. Polichotím: 70% ()

Martin741

Velka Britania opat dokazala, ze vie tocit filmy : Jezero Smrti, Mrtva Hlidka, Pad do tmy/ a ja im zobem pekne z ruky, ako hororovy funda. Na rezisersku stolicku si sadol Michael J. Basset, aby divakovi ponukol pomaly sa rozbiehajuci horor, ktory pocas prvych asi 20 minut je dost nudny /scena v base, ako sa herecke osadenstvo dostane na ostrov/. Avsak v dalsich 2. tretinach Pustiny konecne zhustne atmosfera, k slovu sa dostanu drsne sceny, stekanie a prislusne vrazdy. Fajn je herecke osadenstvo /traja mladi herci + tri mlade herecky/, ktore vie hrat, a vyborny akcny zaver filmu. 79 % ()

Havaj8

Povedenej starší survival thriller, ve kterým je jasně namapovaný co se bude dít a kdo má šanci na to přežít. Každopádně nějaký větší napětí se nedá očekávat, natož kapka strachu. Musíme si vystačit s fajn prostředím a s pár pěknejma necenzurovanejma pohledama na to, co zbylo z našich kamarádů. Jednoduchej, přehlednej film, na kterej se vyplatí aspoň jednou podívat. ()

honajz2

Ono už od začátku je znát, že to není bůhvíjaká profipráce, ale o to víc jsem v hodnocení vstřícný. I přes některé mínusy (třeba o většině postav víme málo, SPOILER cvičený profesionální voják, který je tam celou dobu zabíjí, na konci jedná jak dement KONEC SPOILERU a ta kamera ne vždy vyzní tak jak by měla, zvlášť když se snaží být někdy až moc realistická) se mi to ale dost líbilo. Postavy jsou sice banda fakanů, ale jsou mezi nimi i sympatičtí, takže se dá někomu fandit (a navíc mi vůbec nesplývali dohromady a všechny jsem si je pamatoval jménem), atmosféru to má silnou, napínavé to je taky dost a za celý film jsem se nenudil, zahrané je to taky docela dobře a celý ten příběh je i docela chytře vymyšlený a propojený (ale i tady se najde pár chyb). Hlavní ale je, že to celé drží pohromadě a chytlo mě to tolik, jako už hodně dlouho žádný horor. Mám co vyčítat, to už jsem tady taky napsal, ale jinak jsem dost spokojený. Velmi příjemně mě to překvapilo. 4* ()

Jimmi

Tak tento hororik sa fakt vydaril.Nove anglicke horory su stale lepsie a lepsie...a nepotrebuju ani taku reklamu ako nove americke pociny.To ze tam nehral ziadny znamy herec pridava tomuto filmu na autenticite a atmosfere...Film som dopozeral neskoro v noci a nenasiel som ziadne hluche miesto pri ktorom by som si mohol zdriemnut(co sa mi stava dost casto) ()

Rocky88

Slabota! Už při první krevprolévající scéně na ostrově odhadnete, jaký bude "překvapivý" konec, takže řazení scén uhodnete 2 minuty předem, než se to stane. K tomu navíc Bassettova marná snaha o navození atmosféry a pořádná dávka scénáristických bugů. Navíc spousta scén byla spíš směšných, než strašidelných (hlava v pasti, kous do hlavy, závěrečná bitka atd...). Zbytek je jednoznačná nuda...Dílo vhodné maximálně tak pro milovníky psů. ()

Jino

V Británii se točí kvalitní horory, tento film je toho důkazem. Role Seana Pertweeho přímo odkazovala na Psí vojáky. Na scénáři se mi líbilo, že se snažil vyhnout všemožným klišé , i když teda ten konec byl jak z hollywoodského filmu, ale jinak to asi ani dopadnout nemohlo. Už se těším na další britský hororový počin. ()

cariada

Horor z prostředí opuštěného ostrova kde jsou vysazeni vězni z dozorcem za šikanu a následnou smrt spoluvězně a setkají se tam s dvěma dívkama a jejich pečovatelkou z pastáku. Potkají tam starého dědu ,kterého vystraší ,ale on je nalezen zohavený a už se to rozjíždí. Dozorce zasáhnou šípy a přiběhne smečka psů a rozthají ho a je tu boj o přežití. Mezi všemi dohromady. ()

TomikZlesa

Do doby než se odhalí zápletka a tedy i pointa, hodně dobré, hutná atmosféra, ovšem hodně ji pomáhá příroda. Pak už jen klasika. ()

dubinak

Podle toho, co jsem slyšela od přítele to měla být nadprůměrná, atmosferická ostrovní naháněčka, která mě měla překvapit. Nakonec jsem zhlédla něco, co už mě v této době stoprocentně překvapit nedokázalo. Hrozně mi lezly na nervy snad všechny postavy a v tom byl asi ten největší problém. Jediný, komu jsem mohla držet palce byl asi ten jejich velitel, který jako jediný působil alespoň trochu lidsky. Můžu uznat, že atmosféra ušla a první "střet" byl vcelku brutální a navnadil. Celou dobu mi vrtalo hlavou, co se to tam teda vlastně děje, ale celkový dojem začaly silně bořit stupidní, uřvané dialogy, moje chyba, že jsem měla film s dabingem, možná by mi potom tolik nekrvácely uši. Každopádně jednání postav nic moc a konec pro mě byl taktéž mírným zklamáním. Je to ale na druhou stranu něco, co si budu asi chvíli pamatovat díky pointě a rozzuřeným psům. ()

Fallen_One

Musím dát 4 hvězdy - za ty pasti a za to že přežil(a) ten člověk, kterému jsem fandil. Měl bych dát správně 3, protože bylo od začátku jasné, že se to zvrhne ve vyvražďovačku a to neznámé co je vraždilo bylo hned odhaleno, ale byla to slušná jízda. ()

Juto

Je to celkom dobre urobené, napätie a tempo nikdy neklesnú, čo je pre tento druh filmu nevyhnutné, a film má drsný a vytrvalý pocit, ktorý funguje v jeho prospech. Úmrtia sú nepríjemné a násilné a postavy nie sú sympatické, čo ich drží trochu nepredvídateľným ohľadom toho, čo sa stane, kto zomrie a podobne. 6/10 ()

Konkurence pro Van Helsinga

Konkurence pro Van Helsinga