poster

Zlaté rybičky (TV film)

Drama / Krimi

Československo, 1979, 88 min

 • Marthos
  **

  Papundeklová televizní obžaloba amerického životního stylu podle klasika detektivních románů J. H. Chase. Záleží ovšem, z jakého úhlu se díváme. Tady bohužel z toho socialistického. Herecké výkony jsou výtečně přepjaté. A ty příšerné interiéry!(12.4.2010)

 • Mylouch
  ***

  Tv inscenace poctivé detektívy s klasickými dramatickými rekvizitami, více či méně divadelními projevy herců. Kvalitně posazené herecké škatulky, vstupy nových postav pokaždé děj výborně oživují, kulisy příliš nerozlišují mezi prostředími (doupě americké mládeže ovšem potěší), s napětím ♫ mírně nesouznějící hudba: Petr Mandel. Vysoký standard s lynchovským potenciálem postav 3-4*(5.10.2013)

 • rt12
  **

  Toporně zahrané, obsah blbý jak lopata.(29.5.2014)

 • Radek99
  ***

  Nejsmutnějším faktem kolkolem téhle letité televizní inscenace je, že jasně motivovaná komunistická propaganda mající za úkol pošpinit kapitalismus se tolik ztrefila do podoby kapitalismu dnešních dnů. Po formální stránce ovšem úděsné... ...nakonec to vždycky odnese malá ryba a zlaté rybičky se budou v akváriu prohánět dál...(17.5.2014)

 • Svata
  **

  Něco podobného jako trezorová televizní inscenace Hodinky s vodotryskem.(30.3.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace