poster

Zlaté rybičky (TV film)

Drama / Krimi

Československo, 1979, 88 min

 • flanker.27
  ****

  Mně se příběh hodně líbil a výpravu ignoruju - resp. jí vnímám čistě jako funkční prostředí (telefon je telefon).(4.12.2012)

 • snaked
  **

  tak bohužel.... tohle se velmi nepovedlo. podle mě je už předloha maximálně průměrná. Maciuchová přehrává oprávněně, hraje přece frigidní hysterku posedlou mamonem, tak už je charakterizována v předloze. ale celkově to je podprůměr. ach ty interiéry, kotlety, kravaty, lampy, tapety,... Děs.(22.1.2010)

 • Marthos
  **

  Papundeklová televizní obžaloba amerického životního stylu podle klasika detektivních románů J. H. Chase. Záleží ovšem, z jakého úhlu se díváme. Tady bohužel z toho socialistického. Herecké výkony jsou výtečně přepjaté. A ty příšerné interiéry!(12.4.2010)

 • Crocuta
  ***

  Ale jo, ten příběh ujde a zahrané to taky není špatně, jenže bylo vždycky trochu k smíchu když nám naše normalizační televize zkoušela v reálu předvést poměry v "prohnilé" Americe.(11.7.2007)

 • rt12
  **

  Toporně zahrané, obsah blbý jak lopata.(29.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace