Prokletí domu slunečnic

• USA The Messengers (více)

Rodina Solomonových se přestěhuje na zchátralou slunečnicovou farmu. Jak farma začíná po letech chátrání ožívat, rodina zaznamenává nepříjemné a alarmující změny v chování svého otce. (oficiální text distributora)

Adrii

Někomu, kdo má rád "lekačky", mohu tento film pouze doporučit. Ve filmu je podobných scén spousta.. Některé na Vás vybafnou z něčeho nic, jiné jsou doprovázeny slušnou dávkou napětí. Ovšem jednoduchá zápletka, dělá z tohoto hororu obyčejný film. ()

toomm

Slušná vykrádačka z Ptáků, Amityville a bůhvíčeho dalšího. Navíc smuchláno dohromady tak nelogicky a kýčovitě až se mi z toho zatočila hlava. A ty vizuální triky taky nebyly zrovna na úrovni. Pár solidních, leč předvídatelných lekaček to nezachrání. Mimochodem by mě zajímalo kde se z názvu The Messengers vezme Prokletí domu slunečnic. 40% ()

honzic

Film má slabý příběh i děj, scény jsou moc amatérsky grafické, triky nepovedené a počítačově příliš nezvládnuté. Navíc je v něm plno nelogičností. Hodnocení: 25 % ()

Nowasek22

2* za okouzlující Kristen Stewart, kterou můžu vidět kdekoli. Film jako takový, už byl slabší. Od horroru, který jsem sledoval v noci při bouřce, bych čekal mnohem víc, než jen pouhé kývání hlavou nad tím, jak to bylo vlastně o ničem. ()

PamelaJJK

Předvídatelné a skoro až nehororové. Bohužel. Atmosféra obstojná, hudba taktéž, obsazení obstojné. Přesto to nějak nefunguje. 90% filmu je průhledných jak český křišťál a to není u hororu zrovna OK. Za celý film byl u mě jeden jediný náznak leknutí, jinak absolutní klid. Vizualita celkově fajn, ale v případě "duchů" docela směšná. Výpůjčky od pana Hitchcocka mi nevadily. Prokletí domu slunečnic prostě neurazí, ani nenadchne, jen prošumí a... A nic. ()

Nikolas__

Rozjezd velmi slibný, skvělá hudba, výborně natočeno. Kdyby se vsadilo na jinou paranormální zápletku, bylo by to na čtyři. ()

JessicaJet

Dobrá herečka vo fakt blbom filme. Viac som sa nasmiala ako nabála. Zlatým klincom programu bola vsuvka po záverečných titulkoch - "Tento příběh je fikce.Všechny postavy, události a jména jsou smyšlené. Jakákoliv podobnost se skutečnými osobami či zážitkami je čistě náhodná." Dnes sa doma za seba obzerať nebudem... ()

Leyla

Nevím jestli jsem už otupělá, nebo prostě koukám na mizerný horory...ta jedna hvězdička je za Kristen, jinak to stálo za prd ()

MAST3R

Mě se to páčilo. A to jenom díky Kristen, jako ve většině jejich filmech. Neviděl jsem originál, takže nemám s čím porovnávat. 70% ()

veverysiak

Stará pesnička s novými muzikantami, všetko tak jasné a predvídateľné, bez momentu prekvapenia, bez mykačiek a ešte s romantickým záverom, takto sa dobrý horor nerobí, jediný svetlý zjav je výkon mladej Kristen, takže 55%. ()

brasek

Psychopat a éterické pozostatky jeho obetí... pekná kombinácia, milo ma tento film prekvapil. Začiatok úžasný, koniec mierne prekvapivý. Taký slušný horor. ()

elgordo

Tak počítal som s tým, že tento film v podstate len preklikám a aj sa tak stalo. Klasický horor o starom dome a o histórii, ktorá sa prenáša do prítomnosti a ovplyvní život nových majiteľov domu a priľahlých pozemkov. Aj keď herecké obsadenie je celkom slušné, tak musím povedať, že film ma nijak veľmi nezaujal a špeciálne triky boli robené dosť lacno a neboli bohviečo. ()

Element2

Možná "The Messengers" patří k těm o něco (filmově) lepším horrorům, ale ani tak nedokáže vůbec nijak extra postrašit. Příběh je opět stejný jako např. u 3:15 a mnoha dalších. Rozhodně ani 200 létajících vran nad polem vás vůbec nevyděsí. Je bezduchý obyčejný film, který ve vás neprobudí žádné emoce. Je to něco mezi */** ()

Venceslao90

Velmi slušná duchařina. V některých scénách film exceluje, v jiných trochu selhává. Atmosféra slušná a lekaček se také nabažíte. O kapku lepší příběh+pár lekaček navíc = šel bych s hodnocením klidně o hvězdu výš. Jinak Kristen Stewart je na svůj věk fakt dobrá herečka. 3,5* ()

zajda001

Průměrný horor, který nenadchne, ale ani nezklame. Místy dokonce pěkně děsivé scény. Lepší by bylo kdyby tam bylo víc duchů, místo té černé hmoty ve sklepě. ()

FlegyCZ

Povídačkami opředený, dlouho neobývaný dům, povětšinou dost daleko od civilizace aby záchrana nečekala hned za rohem. Čerstvě nastěhovaná rodina složená z rodičů kterým to trochu skřípe, problémového teenagera a mladšího brášky či sestřičky kteří vidí víc než ostatní. Lze jen těžko cítit zklamání, neboť režisér musí být opravdu génius aby z tohoto tisíckrát vyždímaného rastru stvořil něco, co zaujme. A Pang duo génii v tomto případě opravdu není. Plochý, hloubku postrádající děj, příliš málo logiky a vysvětlování a pár až příliš okatých vykrádaček a narážek na žánrové klasiky, nic co by stálo za to vidět podruhé. Do průměru se film dostává především dík těm nemnoha slušným lekačkám a vcelku zajímavému ztvárnění duchů samotných. ()