• Madsbender

Vždy keď ma napadne, že to už nemôže byť horšie, vtrhne na scénu ako uragán Sládečková.(17.1.2014)

• carly

nie že by to nebolo vtipné - občas. a Viku Ráková je roztomilá. ale pripomína to 3x vyžmýkaný citrón - už jednoducho nie je z čoho(17.3.2008)

Duo Peter Marcin a Andy Kraus opäť v jednom z tých lepších Slovenských seriálov. Videl som skoro všetky ak nie všetky dieli a musím povedať, že zábava je to naozaj veľká. Najviac sa mi páčil vždy koniec dielu, kde boli ukazované scény, ktoré sa nedarili natočiť.(7.5.2011)

• - V seriálu zazní i jména dalších obyvatelů bytovky Hegedüsová a Skotnický. Ve skutečnosti se jedná o jména členů štábu, kteří se na tvorbě seriálu podíleli. (lbos)

• - Väčšina jedál, ktoré podáva Ildikó bola objednávaná z bratislavských reštaurácií. (Greenpeacak)

• - V prvej sérii, v epizóde „Výročie svadby“, keď László nájde Ildikó s polooblečeným poštárom v obývačke a hádajú sa, Ildikó sa opýta, či môže otvoriť svoj darček k ich sviatku. László povie, že môže až večer, pretože teraz si len zabudol náradie a má ešte nejakú prácu. Na začiatku scény je však jasne vidieť, že do obývačky príde László aj s náradím. (croxika)