• PanFilmov

Fuj!(9.5.2008)

• MoiJe

Kategoria 'kludne vydrzim pozerat, ale sama od seba to nezapnem'. Stale o triedu lepsie nez Letiste a podobne uchylnosti.(12.11.2007)

Nepatrím k fanúšikom dvojice MARCIN - KRAUS, ale pozorne sledujem pôvodnú slovenskú filmovú (ha - ha) a televíznu (ha) tvorbu. No a tento sitkom vysoko prevyšuje všetky podobné nesmelé predchádzajúce pokusy (ZBOROVŇA, DUCHOVIA, SILVÁNOVCI, ...) vytvoriť slovenskú obdobu v USA tak nesmierne populárneho žánru. Duo hlavných predstaviteľov a scenáristov zároveň (sic!) sa na nič nehrá a opäť recykluje už overené a vyskúšané postupy z ich superúspešných relácií URAGÁN a HURIKÁN. No a napodiv výsledok nie je trápny ale vtipný a divákom sa (aspoň podľa peoplemetrov) páči. Kam sa hrabú HORÁKOVCI ... (9.11.2006)(9.11.2006)

• DaViD´82

Vždy, když je mi zle z naší současné seriálové tvorby, tak mě Susedia spolehlivě potěší a zvednou náladu... Jsou totiž důkazem, že i ta naše "veledíla" mají ještě kam kvalitativně klesnout. Je to dáno především jejich pojetím lidového "humoru". Upřímně našich východních bratrů lituji.(27.11.2007)

• burina

Je to bieda. Marcina a Krausa som mala rada na zaciatku, este v Uragane.Potom to uz slo dolu vodou a zacali sa viacmenej len opakovat. Sitkom Susedia uz neprinasa nic nove iba stale opakovanie tych istych vtipov. Uz to bohuzial nevyznie ani trosku vtipne. A najsmutnejsie je na tom fakt, ze je to najsledovanejsim programom na Slovensku.(7.4.2007)

• - Čtvrtá série slovenského sitcomu Susedia se nenatáčela, protože Peter Marcin (František) a Andy Kraus (Lászlo) spolu měli spory. Nakonec to došlo až tak daleko, že každý začal účinkovat na jiné televizi a Andy Kraus začal hrát ve vlastním sitcomu Kutyil s.r.o. (2008). (m.marty)

• - V 3. sérii, v epizóde „Vianoce“, Zuzana hovorí Františkovi, nech sa ide postaviť na balkón, aká je tam zima. Marta tiež spomenie, že vonku je zima, ale aj napriek tomu si môžeme všimnúť, že balkón u Františka je po celý čas, až do večera, otvorený. (Kub_ees)

• - Pravdepodobne práve sledovanosť Susedov, ktorá v prvej sérii dosiahla priemerne 22,3 %, zaujala aj zahraničné televízne spoločnosti. Ako potvrdilo PR oddelenie televízie Markíza, práve prebiehajú rokovania s televíznymi spoločnosťami z Bosny a Hercegoviny, Srbska a Slovinska. (R4D0)