Prvé časti boli geniálne ale potom úroveň zábavnosti začala len a len klesať. 60%(30.11.2008)

• Tom_Lachtan

ne tak hrozné, jak se mi zpočátku zdálo, člověk se i občas zasmál.. Ale děsímě představa mé chorošílené mysli, dík níž jsem se jedné chladivé noci probudil zbrocen ledovým potem, neboť jsem měl sem o hrůzoděsném spin-offu seriálu Sudedia a filmových kameňáků(5.2.2013)

Nóó, nie že by to celé bolo za 3, ale niektoré postavičky to vždy zaručene vylepšujú. Andy a Peter sú už starí, známi a trochu ošúchaní, ale Ildikó a suseda Sladká stoja za všetky drobné (na Marte Sládečkovej vidieť, že si tú psinu nehorázne užíva! :-) Je mi ľúto, že to musím povedať, ale mám pocit, že Zuzana Tlučková je najslabším článkom hlavnej zostavy.(8.11.2006)

• MoiJe

Kategoria 'kludne vydrzim pozerat, ale sama od seba to nezapnem'. Stale o triedu lepsie nez Letiste a podobne uchylnosti.(12.11.2007)

• burina

Je to bieda. Marcina a Krausa som mala rada na zaciatku, este v Uragane.Potom to uz slo dolu vodou a zacali sa viacmenej len opakovat. Sitkom Susedia uz neprinasa nic nove iba stale opakovanie tych istych vtipov. Uz to bohuzial nevyznie ani trosku vtipne. A najsmutnejsie je na tom fakt, ze je to najsledovanejsim programom na Slovensku.(7.4.2007)