• rikitiki

No, je to vcelku blbost, ale ráda poslouchám slovenštinu.(31.1.2013)

• MoiJe

Kategoria 'kludne vydrzim pozerat, ale sama od seba to nezapnem'. Stale o triedu lepsie nez Letiste a podobne uchylnosti.(12.11.2007)

• kingik

Z takových sousedů se kterými se setkáme ve slovenském sitcomu musí nutně hrábnout anebo se jim jenom smát. Od každého trochu. František a Lászlo jsou vskutku vykutálená dvojka správných pošuků a jejich manželky jim zdatně sekundují. Horší je sledovat více epizod po sobě, protože to se pak nakupí hodně jednoduchého humoru až se to přestane líbit a odradí to od sledování dalších dílů. Věru, sitcom není tak snadné natočit jak by se mohlo na první pohled zdát a žádné zázraky nelze očekávat ani v tomto případě. Klady: perfektní herecké výkony a obsazení, snaha o originální gagy. Zápory: jednotvárné studiové prostředí nedává moc prostoru k extra nápadům, přiliš tlačení na trapnost, Andy Krausovi jako zástupci madarské menšiny není velmi často rozumět, hostující herci jdou do trapna, obyčejná Haberova titulní písnička, slabě zrežírované, zfušovaný scénář. Mé hodnocení: 40%(21.2.2013)

Prvé časti boli dobré, potom to už šlo dole vodou a páčilo sa mi to stále menej a menej.(3.12.2008)

• Mertax

Když jsem byla u babičky na Slovensku (2006), viděla jsem 1 díl. U nás se čistě sitcom v tu dobu nevysílal, takže ani není s čím srovnávat, oceňuju aspoň snahu, sem tam sem se i zasmála, ale myslím, že nikdo ani nečekal dosažení kvality americké tvorby. To se zatím nepodařilo ani nám, ani našim SOUSEDŮM:)(25.9.2008)

• - Prvá séria sa ako jediná nenatáčala v štúdiu Na kolibe, ale v Dome kultúry v Dúbravke. (pista_baci7)

• - Čtvrtá série slovenského sitcomu Susedia se nenatáčela, protože Peter Marcin (František) a Andy Kraus (Lászlo) spolu měli spory. Nakonec to došlo až tak daleko, že každý začal účinkovat na jiné televizi a Andy Kraus začal hrát ve vlastním sitcomu Kutyil s.r.o. (2008). (m.marty)

• - V časti „Marta“ pozerajú susedia na konci v televízii telenovelu La Tormenta: Pokušenie lásky (2005). (DoramaManiac)