Veselé Velikonoce

• Francie Joyeuses Pâques (více)
TV spot

Řekne-li se francouzská komedie, nemůže ve výčtu herců ze země galského kohouta chybět jméno Jeana-Paula Belmonda. Ve filmu Veselé velikonoce ztvárňuje populární Bebel postavu nenapravitelného sukničkáře, který neustále tajně podvádí svou manželku. Ta právě hodlá navštívit svou matku a Stefan se hned na letišti poohlíží po nové oběti. Do cesty mu vstoupí mladá hezká dívka Julie - Sophie Marceauová, která se právě rozešla se svým ženatým milencem a hledá místo na přespání. To je voda na mlýn Stefana. Nejdříve Julii pozve do restaurace a nakonec ji odváží k sobě domů. Ještě než může k něčemu dojít, objeví se znenadání ve dveřích Stefanova manželka. Sukničkář se pokouší situaci zachránit, a tak o Julii prohlásí, že je jeho dcerou... (Magic Box)

bobstock

Tolikrát podvést svoji manželku bez jediné špetky podezření si může opravdu dovolit jen J.P.B. Parádní výmluvná okecávačka s pusou jak kulomet jsem snad nikde jinde u Belmonda neviděl. Samozřejmě nechybí ani pár kaskadérských kousků, které si Jean střihnul jak jinak sám osobně. 75% ()

artas

Viac tomu nemôžem dať, pozerám sa na to už niekoľký krát, žiaľ na perfektného "Policajt alebo darebák" to nemá. Aj tak si myslím že 60% to už je dobrý film, tento film tak 50%. ()

Platom

Belmondo umí zahrát jak vážné role, tak i ty komediální, které mu rovněž skvěle sednou. Banální, až přehnaná zápletka je určitým způsobem naivní a neuvěřitelná, ale baví a to je účel celého filmu. ()

Bozvav

Nezaměnitelný francouzský humor, skvěle zahrané role a neskutečná sranda. Belmondo září a ostatní mu zdatně sekundují. Skvělá zábava nejen na velikonoce. Za mě plný počet. ()

Untentrauer

To mu tak strašně šlo. Moc se mi líbí to jeho lhaní, neustálé zaplétání se a zamotávání do vlastních lží. Je to maximálně energická střeštěná, skvěle natočená komedie. ()

René

Myslím, že tento film se svým způsobem nedá brát vážně. Podle mě úplně vážně ho nebral režisér ani herci a samozřejmě i já si tuto ztřeštěnou komedii plnou slovního i situačního humoru skvěle užívám. Všechno je tak, jak má být, včetně toho některými kritizovaného konce. ()

agassi68

Začiatok pripomínajúci skvelé akčné kúsky JPB a potom dlhá konverzačná komédia avšak bez nápadu. Belmondo so Sophiou Marceau to svojim šarmom dotiahli na priemer. ()

Puol

Belmondové kaskadérske kúsky absolútne zbytočné. Film ťahajú zábavné dialógy a prekrásna Sophia. Aj po rokoch som sa z chuti zasmial . Tak 7/10. ()

strikeman

Sophie Marceau byla v té době vážně kus, to se musí nechat:-) Jinak tento filmový kousek, jemuž by slušelo možná více divadelní zpracování, nepatří mezi nejzdařilejší v Belmondově filmografii... 65% ()

Evander

Příjemná, pohodová a odpočinková komedie s Belmondem v hlavní roli. Některé scény jsou spíše trapné, než vtipné, nicméně občas se člověk s chutí zasměje. 65% ()

Rathalos

Taka typicka blazniva francuzska komedia v hlavnej ulohe s J.P.Belmondom,ktory podal skvely herecky vykon,tolko chuti do zivota vidiet len u malo ludi ako u neho,fakt klobuk dole a Sophie Marceau je neskutocne krasna zena,zabava ako sa patri,vyborny film...:-) ()

GMVajgl

Film založený na lži a z ní vycházejících trapných situacích. Myslím, že není třeba vidět (vícekrát), pokud člověk vyloženě nezbožňuje JPB, který je prostě fajn ve všem. ()

sumperacek

Klasická a povedená Belmondovka. U některých dialogů jsem se smál, některé mi připadly trochu trapné a přepláclé, ale i tak podařená věc. ()

michael_c

Jsem si říkal, proč se ta Sophie nemohla narodit o "pár" let později a naproti v baráku.. Jinak taková klasická veselice pro chvilkové zvednutí nálady. ()