Zubař Doug, nešika Dudley, podpantoflák Bobby a právník Woody, který přišel o veškeré peníze, prožívají krizi středního věku. Jsou obklopeni ženami, které je nechápou nebo rovnou opouštějí, dětmi, které je nerespektují, a pracemi, které je neuspokojují. Tito čtyři muži nacházejí jediný oddech v pravidelné jízdě na motorkách do místního baru a zpět. Woody ale nutně potřebuje změnu a navrhne, že by si mohli opepřit svůj nudný život na předměstí a vydat se na motorkářský výlet napříč Amerikou. Ani jeden z nich nemá tušení, že se během cesty za svobodou a volností setkají se skutečným motorkářským gangem Del Fuegos a že dojde k odhalení překvapivých tajemství ve vlastních řadách. (TV Nova)

teutates

Prijemné prekvapenie!Wild Hogs je komédia,ktorá pobaví bez ohľadu na vek.Ide o priemerný snímok,ktorý na chvíľu odpúta pozornosť od každodenných starosti.Komická štvorica sa vydáva na"výlet"naprieč USA!Neviem,kto vyberal týchto hercov,ale bola to skvelá voľba!Takže veľmi nepremýšľať,sadnúť a pozerať..!100min ubehne ako voda. ()

Campbell

O tomhle filmu mi dkysi říkal spolužák, který tvrdil že je to fajn film. Takže když jsem měl hororů dost tak jsem šel do tohohle. I když jsem nic nečekal, tak jsem se skvěle bavil. Jedinou divízu vůči filmu bych měl k Allenovy kterej mě tam moc nebral, a přišel mi děsně nevýraznej. Ale zato mi to vynahradil skvělej Travolta, nikdy jsem ho nijak nežral ale tadyta role mu naprosto sedla. Příběh sice nic nenabídne ale dokáže zaplnit nenáročnou zábavu, navíc to není nikterak úchylné ani mi vtipy nepřišly vynucené, prostě taková oddechovka, která mě zatraceně dobře pobavila. ()

predators

Tak v tomto případě nevidím důvod, proč nedat 5*. Sice jsem se bál především co se týká hereckého obsazení, ale byl jsem mile překvapen. Příběh divočácké čtyřky mě pobavil a nejednou jsem se fakt chlámal a ani chvilku jsem se nenudil. Sqělá zábava pro celou rodinu. 80% ()

silentname

So správou o smrti Raya Liottu som si hovoril, že by bolo fajn si ho niečím pripomenúť. A myslím si, že z filmov čo som ja videl mi asi najviac utkveje v pamäti práve z "Wild Hogs", v role vodcu bajkerov, ktorý našim hrdinom znepríjemňoval život. Pravdou totiž je, že momentka ako naši hrdinovia dojdu do baru, a Jack (Liotta) sa k nim posadí a začne ich spovedať som vždy považoval za jeden z highlightov filmu. Je to tak komické, že to stojí za to vidieť. A Ray Liotta je tak vážny a súčasne "nevážny" v tej role, že s ním bola dobrá dávka komédie. Okrem toho ale mám rád aj našich hlavných hrdinov. Jeden z filmov, kde mi Martin Lawrence absolútne neprekáža a okrem toho s Allenom, Travoltom a Macym fungujú ako dobrá štvorka. A človek sa teší na tie momentky, kedy sadnú na tie motorky a vydajú sa na cestu. Hneď v úvode je úžasná momentka ako vyhodia všetci jeden druhému mobily a proste idú bez akýchkoľvek rušivých vplyvov. Takisto je úžasná momentka s býkom. To som nevidel asi nikde inde. A vie to prekvapiť. Plus to má aj celkom solídne bajkerské bojové finále. A pár dobrých hlášok. Najmä keď bajkeri zistia, že "Divočáci" majú gule. Pre mňa, čo sa komédií týka skvelá klasika, ktorá síce miestami skočí do trápnosti, ale vďaka solídnemu obsadeniu vždy funguje. Škoda, že nikdy nevzniklo pokračovanie, pri ktorom som si bol istý, že by sa písalo samo od seba. Proste potenciál na skvelú sériu ostal niekde pochovaný. Určite by to dopadlo lepšie ako s "Hangover", ktoré sa dočkalo dvoch. Hodnotenie: B+ ()

Bachy

Mně se to líbilo. Žádná originalita, žádná šílená komedie, ale byla to milá oddechovka s vynikajícími herci, kteří ještě nepatří do šrotu. Elektrická kytara s harmonikou navozuje náladu odpadlíka, parta chlapů si užívá volnost a mě mrzí, že nemám motorku. S druhou polovinou to bohužel upadá a film se začíná topit v klišé, ale jednotlivé charaktery a závěrečná scéna spolu s titulky mě donutila nesnižovat hodnocení. Kéž by mi parta z dětství vydržela taky tak dlouho. Už dlouho jsem nevstával u tak milého snímku. ()

dopitak

Kam se poděl Vašek Postráneckej coby Kutil Tim? Třikrát pěticípá, protože jsem se chvílema docela bavil. Jinak je to ale hrozná kravina :-) A taky za skvělého W.H.Macyho a úplně nejvíc za toho zpěváka na chili slavnostech :-))) ()

iamek

Příjemná road movie s hvězdným hereckým obsazením. Neurazí, ale taky nenadchne. Hlavně, že film uteče rychle a většina se bude i skvěle bavit. Tady se vůbec nebojím dalšího pokračování. ()

klerik

Príjemné, občas vtipné, herci si to užívajú. Neprinesie to nič nové, je to "len" podarený rodinný film... ()

SeBig

Čtyři starci si vyjedou na harlejích a myslí si jak jsou drsný. Parádní road komedie :-D u pár scén jsem se fakt hodně smál a film má libový soundtrack jako AC/DC atd. ;) ()

LaciLC

Pravdupovediac som od režiséra priemerných teenagerských komédií nečakal, že by s nadhľadom a rozumne dokázal natočiť príjemný a nenásilný filmík, ktorý by pobavil všetky vekové kategórie a zároveň aj dokázal niečo povedať mužom po štyridsiatke, ale na moje počudovanie sa z toho vykľula prinajmenšom výborná pánska jazda okorenená láskavým humorom a samozrejme - sympatickými hereckými výkonmi. Za mňa dávam jednoznačne palec hore pre (opäť) skvelého Williama H. Macyho, ktorý z môjho pohľadu tentokrát zatienil všetkých jeho hereckých partnerov. Príjemnú atmosféru filmu na mnohých miestach zase zdatne dotvárala skvelá road muzika pozostávajúca z chytľavých songov, vďaka ktorým si túto svižnú jazdu možno ešte viac užijete. Pravdepodobne jediná slabá stránka filmu sa skrýva v nie príliš originálnom scenári, ja osobne som však klišé s chuťou prehliadal, lebo celé to nesporné kúzlo filmu leží niekde úplne inde - ja som nad mieru spokojný... ()

korbitch22

Parta uťápnutých američanů středního věku,sedne na motorky a vydá se na životní jízdu a já se mám asi smát.Nevim pro koho se tyhle filmy točí.Dětem to nic neřekne,puberťákům už vůbec ne a každýmu dospělýmu chlapovi to musí přijít infantilní a lehce nablblé.Přebarvená komedie,která není ani vtipná,ani trapná,jen neslaná a nemastná.Dokonce i Travolta mě nebavil a to ho mám fakt rád.Zasmál sem se asi 3x jinak se jen nudil.Potěší solidní role Raye Liotty,jinak z hlavní čtveřice mě z těch vyčichlej herců pobavil jen trošku Allen a ta jejich bitka na závěr.Zbytečně americké a vcelku o ničem. ()

jojinecko

Divočáci sú mi fest sympatický svojim námetom..Partička starých kámošov si ide užívať slobodu na motorkách na "ceste nikam"-super! Všetko sympaťáci, najmä Macy hviezdil... Tých pozitív je viac- Peter Fonda oprášil spomienku na parádnu Bezstarostnú Jazdu, gagy častokrát účinne zafungujú, ceké je to oddychovka, bla bla...Ako vec, ktorú nemôžem prekusnúť je to, že niekedy je to nehorázne "so american" a nad mieru mojej tolerancie aj infantilné...škoda. ()

evulienka3

Tento film mi prišiel neskutočne nudný napriek tomu, že je to komédia. Štýl mi vôbec nesadol, celé to bolo akési povrchné a prvoplánové. Ono to zrejme ani žiadnu inú ambíciu nemalo a nehovorím, že si raz za čas nesadnem rada k nejakej oddychovke, ale toto bolo "veľa" už aj na mňa. Trošku originality by tomu naozaj nezaškodilo. ()

Sofia

Průměrná komedie, která ale splnila svůj účel - pobavila mě při 10ti hodinové cestě letadlem :-) chválím výběr hlavních představitelů - zvláště úvodní scény z jejich "neobyčejných" životů jsou výborné. ()

Po Divočácích přijdou Staří psi

Po Divočácích přijdou Staří psi

26.06.2007

Souvislost mezi komediemi Wild Hogs a Old Dogs je evidentní. Opět je tu studio Walt Disney Pictures, vrací se režisér Walt Becker i hlavní hvězda (ačkoli s nynější hvězdností Johna Travolty to není… (více)