Shrekovy Vánoce

(TV film)
  • Česko Shrekoleda (více)

Vánoční stromek není to jediné, co je v téhle sváteční komedii zelené. Oblíbený hrdina se vrací, aby se pokusil objevit kouzlo Vánoc. Shrek Fioně a dětem slíbí, že prožijí svátky, na které do smrti nezapomenou. Sám ovšem musí nejdříve absolvovat "vánoční rychlokurz". Když už má pocit, že všechno je, jak má být, a že Vánoce mohou začít, objeví se ve dveřích Oslík, Kocour v botách a Perníček s bandou přátel a rodinná pohoda je ta tam. Shrekovy Vánoce, to je úžasná pohádka, jaká tu ještě nebyla! (Magic Box)

TroiMae

Spin offy animáků bývají zbytečné, až na šavlozubou veverku. Ta má ale už tolik epizod, že ty poslední jsou naprosto vyčpělé. Shrekoleda potěší. „Sláva napad sníh, nacpeme si břich“, je typická oslíkovina a Perníčkovo „Neublížila sis, když si spadla z oblakov“ je bonus pro fajnšmekry, kvůli které samotné tento kraťas stojí za to vidět. I kocoura to zaujalo, a to se dívá jen na dokumenty o přírodě – lišky a medvědy - ale tančící pečený krocan vyvolal chutě skočit na obrazovku. ()

ethos

No myslim ze zo shrek by si uz mohly dat na chvilu pauzu. Nieze by to bola nejaka katastrofa ale kazia nieco co tak dobre zacalo. ()

ranp

Mně se tenhle film docela líbil, dovedl přispět k vánoční pohodě, nicméně sestupná tendence co se kvality týče je u filmů se Shrekem zřejmá. ()

Cejny

Půlhodinová televizní variace se Shrekem, na téma Vanoce. Žádný zázrak, ani žádný propadák to nebyl a na Vánoce se to hodilo. ()

Sdoom

Kocour opět nezklamal, stejně jako perníček, oslodráčata sou k sežrání, ale ten zbytek žádná sláva. Každopádně na dvacetiminutovej kraťas ucházející. ()

uzzi

Shrek by měl konečně přestat s tím posraným moralizováním a začít znovu s tím ironickým a ujetým humorem. Postupně poztrácel vtip a přihodil lopatu rodinných keců a laskavých blbostí. Stále se ale najde pár slušných vtipů. 50% ()

hudryhudry

Nápad Shreka si představuji jako velký ušatý pohár plný zelenkavé tekutiny s brčkem, které je v něm ponořeno. Prvým dílem byla upita polovina nápadu, druhým skoro vše, třetí jen docucával zbytky na dně a co Shrekoleda? To už se, milý Dreamworksaři, sál jen vzduch, z čehož vyplývá i celková kvalita tohoto filmu. Peníze autorům zavoněly a tak se snaží kažným možným způsobem získat na známých postavách ještě víc a víc zelených dolárků. Proto vzali všechny postavy, které měly tolik úspěchů, zapomněli ovšem přidat vtip a vytvořili zvláštní nudnou vánoční esenci, která vlastně nic neříká, jen moralizuje a kroutí se v křečích. Už mě to nebaví a pokud přijde čtvrtý díl Shreka, snad se na něj ani nebudu koukat. ()

Testament

Vedle Shreka 3 jednoznačně největší zklamání, co se týká zeleného zlobra. Chaotická zmatlanina, kdy jednu minutu se všichni radují, v následující se rozhádají, aby se po zhruba stejné době zase spolu vesele bavili?? Rozšafnější snímek jsem už dlouho neviděl. Pro milovníky Shreka- s odstupem času možná uznám, že jsem snímek ohodnotil nepřiměřeně a jednu až dvě hvězdičky ještě sundám:). PS:Oslík se změnil v ono užvaněné a otravné zvíře, tentokrát v negativním slova smyslu. ()

borec999

Neškodný a ničím výnimočný Shrekov špeciál s vianočnou tématikou. V období Vianoc pozrieť, ale inak radšej nechať na pokoji. 55% ()

MareT.

Možná lepší než celý třetí díl! Zasmál jsem se víckrát...a když porovnáte stopáže...je z toho jasný vítěz! ()

Přemek

Velmi slabý přívěšek Shrekových příhod - evidentně nikoho nenapadlo, že Shrek NEMůŽE slavit Vánoce - už proto, že je to Shrek... ()

Paity

Vím, je to krátkometrážní, ale přesto to bylo takové nudné. Asi jsem od toho čekal zbytečně mnoho a zůstalo tak u velikých očekávání. Na jednou shlédnutí se to dá, ale při čtvrtém či pátém už nikoli. ()

Hanys_

Je vidět, že tohle vzniklo v době, kdy Shrek fakt nebyl ve formě (3. díl). Ale úplně odstřelit to taky nemůžu, na to mám toho zeleného zlobra až moc rád. ()