Zemi11

Málokdy se povede simultánní děj tak umně prolnout, abych jej dokázal zavnímat jakožto celek. A navíc zase ta Emerika ve spreji! ()

vaja

Hmmm... Tak u třetího úhlu pohledu jsem byla ještě v pohodě. U pátého jsem začínala chytat tik. Při sedmém jsem byla značně nervózní a osmý jsem vyloženě protrpěla. Film, který se snaží z jedné události - atentátu - vytvořit originální dílo tím, že ji ukáže z pozice různých lidí, kterých se to více či méně týká. No, kdyby se ty pohledy zredukovaly na polovinu, bylo by to jen ku prospěchu věci. Navíc, tolik ceněná závěrečná honička mě nijak zvlášť nenadchla. Film s hromadou nelogičností a rádoby nečekaných zvratů. Docela slabota. ()

uzzi

Svižné a dobře natočené drama, které na poměrně úzké ploše postavilo solidní základ. Počáteční obava z překombinovanosti a nudy je zahnána rychlým střihem a poměrně chytře napsaným scénářem - který je chytrý z hlediska stavby příběhu, nikoliv v detailech, skutečnostech a k závěru je malinko nakyslý. Ovšem v hlavní roli potěší Dennis Quiad, který na všech fotkách v galerii vypadá jak neskutečný dement, v reálu je to však daleko lepší. I další obsazení je velice přesné a hvězdné. Režie Peta Travise pracuje s menším rozpočtem, přesto výsledek nepůsobí lacině a to zejména díky přesnému střihu a výborné kameře. Celkově se jedná o chutnou jednohubku. 70% ()

rozbris

Velmi působiví jak jde cca 20 minut natáhnou do jednoho večerního filmu z různých úhlu pohledu. Velmi dobře dějovš a efektně spracováno. Velice se mi líbilo 85%. ()

Tipek_14

12:00:00 pm ;-) Ozaj veľmi akčný film, rýchly spád, všetko čo k takému filmu s teroristami patrí! Plán taký vymakaný, až to nemôže byť pravda, žiaľ vychádza im úplne všetko...ale nebol by to americký film, ak by im to vyšlo; a tak sa to pokazí na takej hovadine až rozum stojí. To, že pri haváriách ani na jednom aute nefungujú airbagy ani nespomínam. Naháňačka však aj napriek tomu * pridáva. Ten istý dej z "iného uhlu pohľadu" sa mi veľmi páčil, ale ak by to šlo cely film už by som sa asi veľmi nudil. 3-krát a dosť! Herci, nemám čo vytknúť na takomto filme, Forest Whitaker opäť prekvapil. ()

bari68

Nemastný, neslaný akčný thriller , avšak zaujímavo poskladaný dej , resp. útržky z neho, ktoré sú na seba poskladané akoby na uzle, ktoré ale po druhom , treťom zhliadnutí začnú nudiť. ()

Han22

Moc fajn film, ze začátku mě to přiznávám moc nebavilo - proč sledovat různé úhly pohledu na něco co už se stalo (prezident je mrtvý, výbuch už proběhl), ale pak se začnou osudy postav propojovat, přichází několik zvratů a každá maličkost je důležitá. Nakonec je film ve finále strhující akční jízdou, jaká už tu dlouho nebyla, podpořená skvělými herci (Whitaker, Quaid) a perfektními zvraty. Pro mě velice fajn překvapení a zasloužených pět hvězdiček. ()

Dánek

Docela dobrý akční film, určitě nečekejte nic převratného. Film nijak nevybočuje z linie jiných "akčňáků", ale nebudete se u něj nudit... 70% ()

Wally

Konečně po delší době zase film, který měl pořádný drive a nenudil jsem se u něj ani na vteřinu. Skládání tohodle puzzle z pohledu několika zainteresovaných lidí byla velká zábava, kterou mi nezkazil ani otravný americký happy-end na konci, ale to jsou amíci a jiní už nebudou. Moc hezký film... ()

toy79

Politický thriler, který stojí zato vidět. Postupně objevujeme, jak to vlastně s vraždou amerického prezidenta na summitu v Madridu bylo. Stojí za atentátem teroristé? Nebo jde o zradu z vlastních řad? Výborná pointa. ()

Prcek008

Film se rozjíždí celkem průměrně a po chvilce opakování začíná nudit. Když už si říkáte že to nemá smysl chytí druhý dech a opravdu to stojí za to dávám něco přes 4*. ()

Jaccobos

Poměrně krátký akční thriller, navíc natočený neobvyklou metodou - na mírovém summitu dojde k atentátu na amerického prezidenta - nic neobvyklého, až na to, že tentokrát je důležitá především forma, kterou dali chytří tvůrci tomuto filmu... Totiž - celý film je rozsekán na na několik částí, podle různých pohledů účastníků přítomných při atentátu (teroristé, prezident, ochranka, civilista...). Je až k neuvěření, jak bohatý (a přesto srozumitelný) má tento snímek obsah, počet zápletek různě se (díky odlišným pohledům) komplikující. Opravdu můžu doporučit - pošmáknete si ;) ()

Lisabellla

Snímek, který snad nikoho neurazí. Atentáty na prezidenty jsou už téměř zažitou klasikou. V celku zajímavý nápad, natočit jednu událost z pohledu několika přítomných lidí. Bohužel to nebyl nápad Petea Travise. Bylo tam pár zajímavě natočených záběrů, ale moc jich nebylo. Bylo tam i několik záběrů, při kterých už člověk obrací oči v sloup (např. malá holčička stojící a ječící uprostřed silnice, americké hrdinství poctivých občanů atd ..). Ale v závěru prostě snímek, který neurazí. Bohužel ani nenadchne, nezaujme. ()

noctambule

Pro mě ne moc zajímavé téma, které bylo ale dobře uchopeno. Ze začátku celkem fajn podívaná, protože člověk čeká, co se z toho vyklube. Postupem času mě to přestávalo bavit, přišlo mi to až moc překombinované a místy nelogické. Konec je jak jinak než velmi předpokládatelný. Průběh si hraje na něco víc, je to laciná zápletka, která měla štěstí, že přistála na stole správnému režisérovi. ()

bruceman7

Svižná, nenatahovaná akce, zpracovaná alá 24 hodin. Čert vem střípky propagandy (klasické moralizování kolem prezidenta) a až na můj vkus až příliš nezastavitelného agenta Barnese (nebo spíš jeho káry v té honičce). 7,5/10 ()

Flaveus

Film má určitě potenciál stát se výborným, už jen způsobem, jakým je natočen. Ze začátku mě štvalo neustálé opakování děje, ale postupem času jsem začínal být víc napnutý a zvědavý, nicméně ta pověstná tečka, která by film učinila skvělým chybí... Je to škoda, takhle musím dát svých poslední dobou populárně váhavých tři a půl hvězdičky. ()

„Já jsem 3D zákon!“

„Já jsem 3D zákon!“