bielo

Tak to bola pecka. po dlhej dobe niečo akčnejšie. Som milo prekvapený, na základe hodnotení som myslel, že to bude blbosť. Dávam 5* asi hlavne kvôli tomu, že milujem filmy s islam-usa-teroristckou zápletkou (Syriana, The Kingdom, Rendition atď) a rôznymi konšpiráciami. Celkové hodnotenie 90% (-10% kvôli vrtulníku a modrému autu). ()

___Tuco

Musim říci, že nejprve mne tento politicky správný film, který nám ukazuje promakaný terorismus s lidskou tváří, spíše štval. Ale potom jsem se chytnul do pasti postupného odhalování pravdy a nakonec jsem se příjemně pobavil. Hloupé ale velice napínavé, s vtipným koncem ()

Johny666

Strhující akce, která diváka nepustí a drží ho v napětí až téměř do úplného konce - tak trochu Jason Bourne. Pointa však celý film totálně zadí a udělá z do té doby kvalitního filmu jen další popkorňák. ()

Nadetugy

Velmi strhujicí podívaná, i když pro někoho muže být neustálé opakování časové smyčky nudné a matoucí, všechno šlapalo a dokonale do sebe zapadalo, až na trapný happyending. ()

manín

Tento film asi nebude patriť medzi tie, ktoré môžem sledovať stále dookola a neomrzia ma, to ale nemusí byť jeho záporom. ()

Geniusss

Slušný film so zaujímavou časovou slučkou kedy sa stále dookola vraciame len z pohľadu inej postavy.Akčné scény a najma naháňačka áut je naozaj užasná najmä v kine alebo na dobrom TV. Zápletka naozaj prekvapí a dosť na tom má zásluhu aj Matthew Fox, ktorý pôsobí úplne inak ako som si myslel. Takže odporúčam určite pozrieť. ()

Pattrick

Začátek je tak strhující, ale pak už se to odvíjelo někam do prázdna a prázdnem to skončilo. Kdyby to takhle jelo dál, tak je to jedna hvězda, ale skvělá režie a některé pasáže byly hodně zajímavé u kterých jsem se nenudil. Ten konec, to mělo být co? Tak jsem se těšil, jak to skončí, proč se to děje a ono todle? Asi to mělo být spojení prezidenta a jeho ochránce, nebo nevím o co tam šlo. Bohužel, konec kazí dojem filmu. Ale jinak, to byla příjemná oddechovka, kterou znovu vidět nepotřebuji ()

kisho

Noh, uz to tu bolo spomenute....v momente cudnej kontroly ozbrojeneho spanielskeho ochrankara film stratil vsetko doverihodnost...uz sa tomu vsetkemu proste nedalo verit....ako koncept oukej...skor sa mi lubila ta fragmentacia na zaciatku ked to bolo cisto na divakovi ako si to poskladat...k zaveru to uz bola moc lopata....ako som spomenul aj trochu infantilna. ()

A.Dufresne

Od tohoto filmu jsem nic nečekal...a bylo to dobře. Kbyby nebylo tolik "Úhlů pohledu", byl by to jeden z vynikajících, svižných thrilerů, které jsem viděl. Z počátku filmu trochu nudné, ale postupně až do samého závěru filmu strhující! Musím říct, že od půlky filmu mě tento film vzal, až jsem místy ani nedýchal. Vynikající honičky po městě a film vůbec. Výborný scénář, střih a režie. Osobně dávám 90%. ()

Mrcek

Tento film je skvělá adrenalinová zábava, film je akcí jenom nabitý a to střídání pohledů různých lidí je dost dobře zpracoované. Původně jsem si myslel, že z každého pohledu budu polovinu přehlížet, protože to budou překrývající se scény a to mě překvapilo nejvíc, že to tak nebylo. No a zápletka sama o sobě byla dobře promyšlená. Prostě dost dobrý akční film, ale na 5* nemá, takže 4. ()

bocy

Filmy takéhoto rázu veľmi vidieť nemusím. I keď sa jedná o kvalitný film, u mňa ma stále iba 3 hviezdičky:-( ()

babuca

aj keď nie čistých 5 hviezdičiek ale predsa. Ja som sa bavil skvele, aj na komentároch hlavne prvej 20-tky užívateľov / myslím že niektoré komentáre sú úplne slabé a predpojaté, rádoby odborné... ()

zebu_cz

Tradiční hollywoodská nacionalistická limonádička. V tomto případě alespoň originální v tom, že je děj postupně nahlížen očima jednotlivých zúčastněných. ()

RonnieR

Pre mňa osobne teda veľmi veľké prekvapenie!!! Fakt strhujúci a zaujímavý thriller s prekvapujúcou pointou! A to pritom som túto bombu obchádzal vyše roka! 90%! ()

whass

Opravdu skvělý film z různých úhlů.Výáborně natočené honičky výborně zvládnutá děj... no co víc si ještě přát? ()

KcarlosK

Lepší průměr. Postupné skládání příběhu bylo zajímavé. Akčnost byla solidní (hlavně závěrečná auto honička). Ale bohužel celé to pro mě šlo do kytek tím, že jsem hned od začátku věděl, kdo je zrádce. Asi už jsem viděl moc filmů. ()

„Já jsem 3D zákon!“

„Já jsem 3D zákon!“