hRob

Respektuji, že někomu to mohlo přijít až moc utahaný, ale já si nemůžu pomoct, našel jsem si v tom spoustu věcí, které mě zaujaly - bylo mi celkem líto, že to má tak "jednoduše stupidní" konec. Ale zase ta honička... hmm :)) 7/10 ()

TomasB

Strhujici snimek natoceny v brutalne rychle tempu, ktere neda sanci vydechnout. Na proflaknutem tematu o atentatu na prezidenta scenariste a reziser vykouzlili pribeh plny napeti, kde jsem si az do posledni chvile nebyl jisty tim jak to cele dopadne. A ta honicka po meste...no mnam:o) ()

jack_scott

zajimavy film na zajimave tema,ackoliv atentaty uz realne prilis v mode nejsou. film se tedy snazi jit na vec neotrele a akcne,coz se mu dari,ackoliv je fakt ze nijak hluboko nezaujme,je povrchni,ale je v tom kupodivu dobry. obsahuje hodne rychle akce,takze divak nema moc casu premyslet co je na tom divneho...coz na druhou stranu vzhledem k prumernym komercnim ambicim snimku nijak nevadi. hezky komercni prumer,nic vic,nic mene. ()

sinom

fajna jednohubka. posledna tretina -5 zaverecnych minut,kludne za 5*,nesmrtelny Quaid za volantom + prierez celym teroristickym planom, co viac si zelat.dynamicky nasnimane,plne ADR. ale celkovy dojem aspon u mna, zraza zaverecny "skrat" resp. necakany zachvat ludskosti hlavneho zloducha,po ktorom ta cela akcia predtym vyzera ako z ineho filmu.ale zase nemozeme nechat tych teroristov vyhrat vsak:)... ()

JasonV

Jeden z najlepších thrillerov posledných rokov, ktorý vás udrží v napätí od začiatku až do poslednej sekundy. ()

Daves97

Není to nic světoborného. Nebudete při závěrečných titulcích sedět jako přibití. Přesto je to devadesát minut slušně natočeného dramatu, který dokáže zaujmout. ()

Orhalmi

jako akčńák dobrý. slušná honička, přezázračný mobil, kterým jde najednou ovládat všechny akce a geniální agent Barnes, který má v hlavě celou mapu Salamancy, zná všechny ulice zpaměti a je prostě nejlepší jako to bývá. A ba závěr happy end - jako jinak. .-) ()

pasqviL

Zajímavé zpracování atentátu na amerického prezidenta s několika úhlů. Jen mi trochu do toho nepasoval konec při kterém probíhá až moc šťastných náhod. ()

Miloško

Začiatok filmu je strhujúci,avšak asi v polovici to upadá,jednotlivé pohľady zúčastnených začínajú byť nudné.Naopak,čo musím predsa pochváliť je zaujímavý,originálny scenár,ktorý však ku koncu je až moc,moc typicky americky ukončený.Výborný výkon tu zahrali agent D.Quaid a americký turista v podaní Foresta Whitakera...Odporcovia podobných filmov,kde hlavnou úlohou je akési sprisahanie proti prezidentovi USA si asi opäť neprídu na svoje ... (DVD,29.08.2008) ()

Biggles

Uz dlouho jsem se tak nezasmal, jako u cteni komentaru od lidi, co dali filmu min nez 3*. Bohuzel maji vsichni pravdu. Vsechna klise americkych akcnaku pohromade zabalene do mirne atypickeho havu. Mimoto by me zajimalo, jestli aspon role spanelu hrali rodili mluvci, protoze mi prislo, ze vsichni mluvili jak z magnetofonovych pasek spanelstina pro samouky ; dlouho ve me zustane typek, ktery pote co svym kamionem rozmasiruje auto uplne v klidu vyjde ven a zepta se Que pasa hombre? ()

BradleyT

To neustálé vracení se zpět, mě začalo časem štvát, ale naštěstí to zkončilo v pravou chvíli. JInak tomu konci se říká "haluz" :-D. Nebýt rozebírání "úhlů pohledu", film by skončil asi po dvaceti minutách ;-) Je to film, na který se už asi nepodívám, ale rozhodně mě neurazil. ()

pOne

Časová smyčka funguje dobře pouze občas. Od časů Mementa nestačí taková smyčka na to, aby utáhla celý film. Na to, že má film jen devadesát minut, se dost často některé scény opakují. Ikdyž z jiného "úhlu pohledu", přesto to působí nudně. Ke konci už se režisér na časovou smyčku vyprd, nechal jezdit auta 20 minut po městě a vytáhl řadový ohraný konec. O některých hercích a hloupých dialozích raději ani nemluvím. ()

mauik

Strhujuci film vdaka inovativnej strukture zaberov a deja. Sem tam frustrujuce ale celkovo odporucania hodny film ()

Plague.

Podprůměrná akčňárna, kterou však trochu vyzvedávají kvalitní herci,kamera a režie. Neokoukaná časová smyčka by přidala hvězdičku, ale u vzápětí odebírá nekonečně mnoho kiksů (například nerozbitné astry v honičke, každý záběr jinak vypadající atd.). Namísto zpěného toku času a odpornému bílému prostřihu by prospěl jednoduchý černý prostřih (o hodinách ala 24 nemluvě). No a postavu Foresta Whitakera jsem vubec nepobral (měl snad sloužit jako spojovník pro ostatní? to se do akčnárny moc nehodí), ješět že film měl 90 minut a byla to oddechovka. ()

js79

Po dlouhé době sice komerční, ale velmi slušné akční drama. Akce střídá akci a až do konce filmu má děj svižný spád. Jasně musí být očekávaný happyend, ale i přes to velmi zdařilé. 78% ()

„Já jsem 3D zákon!“

„Já jsem 3D zákon!“