fallangell

Začínám získavat stále silnější pocit, že akční musí znamenat i hloupé. A já nemám rád hloupé filmy. P.S. Ale ty honičky byly vážně super. ()

Kuzlo

Prvé skuknutie je určite zaujímavé, ale nie to je film, ktorý by som si chcel zopakovať. Samotný dej je v podstate veľmi krátky a priamočiari. Jediné a to najpodstatnejšie čo dáva tomuto film šmrnc je spôsob ako sa vďaka postupným pohľadom na tú istú udalosť dozvedáme nové skutočnosti. ()

kinderman

Z jednoho úhlu pohledu jde o překombinovanou historku s příliš častým výskytem jasnozřivosti a předvídavosti aktérů (nebo naopak náhody), z jiného zase ukázka excelentní střihačské práce veterána S.Bairda, který z poslední dvacetiminutovky vymačkal skutečně akční maximum. ()

kapsomut

Nebylo to bezchybné, ale i přesto to bylo skvělá podívaná, která mi zkrátila nudu ve škole :) 86% !Doporučuji všem! ()

OG_Swifty

Vantage Point má několik pozitiv - Dennis Quaid, Forest Whitaker, poměrně neokoukaný koncept a mihne se tam Zoe Saldana. Taky je pozitivem skutečnost, že vyčpělá Sigourney Weaver tam nesmrdí moc dlouho. I přes poměrně dobrý herecký obsazení a koncept je však film celkově dost debilní / spoléhá na milion "náhod". Americkej černej turista umí perfektně španělsky, Quaida smete náklaďák během honičky a stejně ujíždějící pachatele v klidu doběhne, ačkoliv oni po nějaký době sotva zastavili, americkej černej turista vidí sanitku mířící na malou holku odněkud z nadchodu za pletivem a stejně stihne seběhnout dolů a vysprintovat k dítěti a za řevu Statečného srdce holčičku zachránit, zatímco řidič sanitky holku zaregistruje az nekolik vteřin před tím, než by jí rozmrdal na hadry atd... Film byl zajímavej, ale tohle zkrátka bije do očí... ()

SonG

90 minut napětí, akce, honiček a překvapení.....a to vše zvládnuté na jedničku...možná na jedna mínus:-) ()

ilemas

Bourneovská hudba, svižné tempo, napětí, akce, kamera, rozhodně jsem se víc bavil než na nedávno na velkým plátně shlédnutých Expendables , díky nímž jsem tento skvost objevil v recenzi na Fdb.cz od Tomáše Kordíka jako odkaz na skvělý thriller. A to jsem sledoval v pc na monitoru!!! ()

JasonCZ

Atentat na prezidenta usa ve spanelsku. zajimave natoceny film (z uhlu pohledu lidi kteri byli kolem.. od novinaru, matky s holcicikou, ochranku prezidenta a par dalsich..). skvelej Quaid and Whitaker. Daleko lepsi film o atentatu je The Day of the Jackal. Vantage Point - 3 1/2* ()

Joe321

Čekal jsem od toho málo, ale nakonec jsem byl příjemně překvapen, jen mě trošku štvalo, že vše bylo tak provázané, respektive jen ten konec. Zrovna když mě začalo nudit opakování atentátu, tak se děj rozjel dál. Supr honička, kamera, Quaid, velmi svižná jízda... - "Control is compromised!" ()

Maddlis

Musim říct, že mě už trošku nudily opakovačky děje, když už to bylo po čtvrtý a více. Nicméně honičky byly opravdu perfektní, i když agent Barnes byl trochu nesmrtejnej (náraz náklaďákem). Když ale nad tim přivřu očko, byl to pěknej akčňák a musim přiznat že Dennis Quaid se mi v roli toho agenta docela zamlouval. ()

HappySmile

Vynikající thriller, který dokázal člověka celou dobu udržet v neustálém napětí a totálně ho strhnout. Hlavní událost sledujeme očima několika osob, přičemž pokaždé se dozvíme něco víc, zároveň ale každý příběh poodkryje jinou "záhadu". Potom se vše spojí v jedné akční honičce a všechny otázky jsou zodpovězeny. Takovouhle jízdu jsem už hodně dlouho neviděla. ()

rakovnik

Zajímavý film, svým námětem připomínající lehce 24 hodin či podobná díla v jaksi reálném čase, pouze z různých úhlů pohledu. Pěkně zfilmované, s napětím, spoustou akce a u mě oblíbeným Forestem Whitakerem. ()

Martin741

Teda Pete Trevis sa predviedol, natocil fuckt posobivy akcnak, kde nuda nedostala ani najmensiu sancu, furt sa nieco deje, Dennis Quaid /Frequency/ to dobre zvlada, ale aj Les Bielyker /Posledni Skotsky Kral, Ghost Dog/ bol na urovni. Akcia strieda akciu, pribeh ma zmysel, spokojny som, a to tak, ze velmi : 81 % ()

Figu

Nóó, tady nám pěkně Travis s Levym čarujou. Když se chytře podaj jednotlivý příběhy, který se točí kolem jednoho atentátu, různě se propletou, až nakonec vyjde pravda na povrch, může z toho vzniknout parádní biják! Samozřejmě tomu dopomáhá i hlouček vostřílenejch herců jako Quaid, Fox, Whitaker, Hurt či Weaverová... Každej má svojí pravdu, každej to vidí jinak, tak to pojďme všichni pořádně prozkoumat, co že se vlastně stalo... 75% ()

Vojťas

Takovýhle thriller jsem teda nečekal! ... Uctihodné zpracování, kdy mě při každém (opakovaném) výbuchu z pohledu jiného účastníka summitu opravdu zamrazilo! Myslím, že Pete Travis má před sebou slušnou režisérskou kariéru! ... 5* - Prozatím nejlepší filmová událost tohoto roku! :o) ()

shyster

Skvělý thriller, který dobře čerpá ze slávy "24". Všechny ty úhle pohledu skvěle šlapou a když už se to začíná opakovat, hned je tu nový začátek. A když se blíže nuda z těch různých pohledů, přepne film do velmi napínavého závěru, který vás přitlačí do křesel. Jedinou výtku mám k Forestovi Whitakerovi (prostě ho nemusím). ()

MrPierc

Velmi zdařilé splynutí osudů několika lidí při atentátu na prezidenta USA. Konec sice zavání kýčem , ale velmi věrohodné drama to vyváží - koncová gradace filmu je hodně mrazivá. PS:Ale ten digitálně udělaný vrtulník na silnici byl hodně nevěrohodný. ()

dezorz

Napad ala memento - v case spat a spat a spat aby sa divak dozvedel nove a nove - skazene profi pristupom, ktory kasle na pravidla, ktore si vytvoril, hlavne aby v tej ktorej cvhili dobre bolo. ()

Petoss1

Už ani nepočítam koľko krát sa pokúsili zabiť amerického prezidenta a je tomu tak aj v tomto filme, no ukazuje to konečne trochu inak. Celý film sa točí len okolo atentátu a striedanie pohľadu naň od rozličných osôb. Dej je rýchly a nepústí Vás tomu nasvedčuje aj dĺžka ktorá je akurát. Na začiatku film som bol rozhodnuty že dám 4* v strede hlavne po nečakanom prekvapení 5* ale nakoniec ten záver! Všetko bolo dobré len ten koniec typycké americké klišé, samozrejme že to musí byť veď je to americký film a oni si svojho prezidenta len tak ľahko zabiť nedajú. Ak spočítam všetky tie plusy a jeden mínus tak mi vyjde že som sa pri sledovaní bavil a nemohol som z neho spustiť oči. 82% ()

„Já jsem 3D zákon!“

„Já jsem 3D zákon!“