Nechic

Salamanku jsem znal v momentě, kdy jsem film viděl, tak mohu potvrdit, že vypadá úplně jinak (až na to náměstí), ale to asi není podstatné. Film jako takový je vytvořený v úžasném netradičním stylu, kdy jednotlivé střípky postupně zapadají do sebe. Nemůžu říct, že bych se během sledování filmu byť jen vteřinu nudil. Spíš naopak, dějová složka mohla být krapet delší a akční honička mi přišla až moc tuctová. Každopádně pochvala autorům za originální snímek. ()

raru

Zo začiatku to tak nevyzerá,ale je to(aspoň pre mňa)super thriller,ktorý ku koncu graduje presne tak,ako sa od thrilleru očakáva. ()

pop.z.pop

Dennis Quaid je vůbec nejhorší herec ze všech herců na světě. Ty jeho teatrální výrazy překvapení a zaťatá brada hraničí už s karikaturou sama sebe :) Ve filmu šedesát různých linek a z toho tak padesátosm zcela zbytečných. Linka se zamilovaným španělským poldou, který propašuje jenom tak mimochodem bombu :) no ty vole :) Nápad s vracením času dobrý, jen toho už bylo tolik pořád dokola, že to otravuje a nudí. A vůbec celkově to měli ještě zkrátit na hodinu a udělat jako pilota pro nějaký nový cool seriál. Jako film to působilo otřesně a závěr snad ani nejde komentovat :))) ()

Shaman1135

Príliš nudné na normálny spôsob rozprávania. Príliš nudné i na seriálovú epizódu. Príliš nudné i na 20 minút. A špecifikum iných "uhlov pohľadu" je síce zaujímavé, no po pol hodine sa to taktiež začne topiť. Ešte niekde v polovici filmu som sa smial, že by to chcelo pozrieť z pohľadu prezidenta, i keď ten toho asi moc nevidel a o dva strihy jeeeb prezident. V konečnom výsledku sa filmový zážitok zmenil v súboj o to, aby som to vôbec dopozeral. ()

zeromen

Výborně natočený akční thriller nezvyklým a originálním způsobem. A samozřejmě skvělé herecké obsazení. ()

P@\/EL

Na filmu mě zaujala především originální forma, kterou je natočen. Pohled na atentát očima několika postav, kdy s každým novým příběhem se okrývají nové skutečnosti a posouvají tím vlastně děj dopředu, byl vskutku neotřele zajímavý. Další plus shledávám v tempu filmu, jenž je strhující, ačkoliv mi roztřepaná kamera spíše vadila. Určité rezervy vidím i v závěrečném rozuzlení. ()

Signore

7/10 Vkusná reklama na Opel Corsa:). Strhující akce nedává divákovi moc prostoru pro přemýšlení, a tak film v rámci žánru funguje velmi dobře, ale současně ani nic víc nenabízí, což je při použití 8 úhlů pohledu třeba vnímat jako nevyužitou příležitost - tyto různé úhly totiž v podstatě používá pouze pro manipulaci s divákem (kdy si s ním hraje na schovávanou), ale žádný "přesah" k tomu nepřidává. ()

demovka

Poprvé jsem tuto akční honěnou času zhlédla a nelíbila se mi. Přišlo mi to překombinované a zmatené. A jde jen o atentát amerického prezidenta a návrat jeho důležitého bodyguarda do služby. Podruhé to bylo lepší a zaujalo mě to. Člověk u toho musí přemýšlet a nesmí ztratit ani minutu, protože by ztratil kontext děje. Potřetí a více mě to stále bavilo a už mi nevadilo, že se děj vrací zpět a koukám na stejnou událost jen z jiného úhlu. Velkým přínosem k tomu byl Forest Whitaker, nemůžu si pomoct, ale prostě mu to musíte bezmezně věřit.Výběr herců jako teroristů byl velice dobrý, výběr herce pro prezidentskou roli už se mi tak nelíbil, ale i tak to bylo skvěle zahráno. ()

pan_Bily

Nejlepší reklama na Opel jakou jsem kdy viděl :-)) Ale jinak mě film ničím nenadchl. Průměrné (možná lehce podprůměrné) krimi drama, které je ozvláštněné ukázáním zápletky na etapy pohledem několika účastníků akce. Ovšem nejsem si jistý jestli v tomto případě jsou to body navíc. Ony jsou to vlastně jediné body. Film je totiž postavený jen na tom a nic víc nenabízí. Tedy myslím nic světoborného co by stálo za to. Koukatelné to je v tu chvíli, ale nic hlubokého to ve vás nezanechá a rychle se na to zapomene. 2-3* ()

Gamine

Byl to zajímavý nápad, zobrazit jednu událost z více úhlů pohledu. Rychlým tempem si snadno udržel pozornost až do konce, moc se mi líbila hudba, která to celé nenápadně podkreslovala.. přesto mi chyběl pocit, že sleduju něco vyjímečného. Jako by chyběl pohled samotného tvůrce, ale to byl možná jen můj pocit. ()

fricek12

Tak ještě, že nám po Evropě občas choděj američtí negři s videokamerou, jinak by naše pravěký bezpečnostní složky nic nezmohly a hloupý evropský děti by nám tu běhaly nekontrolovaně přes silnice. ()

mmirri

Něco tak hloupého jsem už dlouho neviděla. Americký prezident slušňák, nezničitelný bodyguard, teroristy dorazí malá holka..... a k tomu nudná opakovačka do tří čtvrtin filmu. Slátanina, co sama sebe bere vážně ale působí jako komedie v každém obrazu. ()

Sa.sa

Zajímavá zápletka i děj... Sledovat film z pohledu 8 lidí je jistě zajímavé... Určitě jsem si to užil a rád jsem se podíval... ()

demonikus

Spočiatku som bol uchvateny pribehom ma všetky prvky riadneho trileru a tiež danu dramatickosť. O začiatku bol film velmi napinavy a dobre zahrany a velmi sa mi pačil za čo by som dal 5* ale az ten zaver davam iba 4*. ()

martasek

Nevyrovnanost scénáře a možná až přílišnou zběsilost hlavního hrdiny plně nahrazuje plný kotel adrenalinu, který z tohoto snímku dělá ultimátní hodinu a 20 minut dlouhou pecku, při které se nemůžete nudit ani sekundu. A Hodně se divím co dokázal udělat Pete Travis se 40 miliony dolarů. Skvělá akční jednohubka. ()

Fisik

Jako milovnik serialu 24 , jsem se po precteni komentaru na tenhle film tesil. Hodnoceni me neodradilo, prece jen, kazdymu se libi neco jinyho. Ze zacatku jsem nemohl odtrhnout oci od obrazovky, super napeti, tesil jsem se na dalsi uhel , co vic prozradi, ale ke konci mi to prislo, jako by to bylo sesity horkou jehlou. Kdyby si ten spad udrzel az do konce, tak by to byla bomba :D BTW : ja chci taky tak charismatickyho a rozumnyho prezidenta :D ()

krijo

Tak toto teda nie! Riadna zlatanina, ktora sa snazi zaujat formou, ale na plnej ciare prehrava v ostatnych partoch. Vrtulnik na konci vyzeral ako z omalovanky. ()

„Já jsem 3D zákon!“

„Já jsem 3D zákon!“