poster

Kouzelná romance

 • USA

  Enchanted

 • Slovensko

  Začarovaní

Komedie / Rodinný / Romantický / Muzikál / Fantasy

USA, 2007, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TheDarKnig
  ****

  kouzelné.. Nápad prolínat dva zcela odlišné světy tu už několikrát sice byl, ale nikdy nebyl podán tak sladce a lahodně. Skvělé písničky, hnusná královna, grandiozní finále, pohádková láska a princezna ve světě, o kterém nikdy ani nesnila. Disney po sérii průměrných a někdy až odpadních filmů příjemně překvapil a dal mi to, co vždycky tak dobře uměl. za podpory skvělých neupíratelných hereckých kvalit milé a naivní Amy Adams a Sarandon, která je opravdu děsivá, je tohle pohádka roku. (Asi ani žádná jiná nebyla...)(22.10.2008)

 • Le_Chuck
  ***

  Na farbičkový slaďák s tancujúcimi dôchodcami, spievajúcimi zvieratkami a digitálnou veveričkou to bolo celkom fajn. Trochu viac konfrontácií oboch svetov, trochu viac leginového princa (Marsden rula) a asi by ma to ukolíbalo na štvrtú hviezdu. Ale aj tak je mojích 65% slušných, na to aký rodinný gýč to mohol byť a aký som čakal.(15.3.2008)

 • Hakha
  ****

  Kouzelná pohádka, která mě velice potěšila a bavila, něco tak příjemného a zábavného se jen tak nevidí. Roztomilé zvířátka, výborní herci(Amy Adams je kouzelně roztomilá), scénář plný překrásné naivity a odkazů na starší Disneyho pohádkový filmy :-) a citlivě natočené love story. Je to sice kýč, ale všechno tak skvěle funguje, že by to bez toho nešlo, v rámci žánru téměř bezchybný. Vřele doporučuji pro zpříjemnění večera, mé hodnocení silné 4 hvězdičky...(21.6.2008)

 • Galadriel
  *****

  Myslím si, že tentokrát vzal Disney sám sebe s nadsázkou, dotáhnul všechny svoje happyendovská a kýčovitá schémata do totálního extrému a vzniklo tím krásně romantické dílko, které nesmíte brát vážně a pak se budete bavit. Říkala jsem si, co to sakra je, až do obrovské taneční scény v Central Parku (skvělá práce Alana Menkena), kde mi došlo, že tohle ani autoři nemohli myslet vážně a začla jsem si film užívat. Po dlouhé době můžu říct o nějakém rodinném filmu, že se mi líbil a že je opravdu skvělou zábavou pro děti od 2 do 100 let... Dodatek po nějaké době - rozhodla jsem se zvednout hodnocení na plné, protože tenhle film prostě stojí za to a je zábavný a rozhodně ne snadno zapomenutelný. Navíc to hodnocení, které tady má, je dost ostudné a já lituju všechny, kdo nepochopili, že tenhle film si nejvíc utahuje sám ze sebe.(3.11.2008)

 • Shit
  ****

  Po dlouhý době sem viděl zase pohádku a bylo to docela příjemný osvěžení. Všechno takový milý, pohodový, herci sympatický a díky Jamesi Marsdenovi to byla občas i docela sranda a Susan Sarandon jako královna ďábelská, skoro sem jí ani nepoznal.(1.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace