Andalázie je kouzelnou říší, kterou již dlouhá léta ovládá zlá a krutá královna. Jedinou šancí poddaných je její nevlastní syn Edward, který je právoplatným dědicem trůnu. Královna však drží prince v ústraní, aby se nemohl nikdy zamilovat, oženit a tím získat nárok na trůn. Jednoho dne ale vyrazí Edward na lov obrů a při cestě do lesa zaslechne půvabný zpěv. Něžný hlas patří dívce Giselle, která stejně jako princ touží po polibku z lásky. Edward je dívkou zcela okouzlen a rozhodne se vzít si ji za ženu. Také Giselle věří, že byli stvořeni jeden pro druhého. Cestou na zámek padne do královniny pasti a jediným kouzlem se ocitá ve světě lidí - v New Yorku. V podivném místě plném divných lidí a věcí budí princezna ve svatebních šatech pozornost, ale nikdo jí nechce ukázat cestu k zámku. Po setkání s pohledným právníkem je Giselle nucena změnit své názory na život a lásku. Může ve skutečném světě přežít pohádková láska? (TV Nova)

libka.s

Po přítomném hodnocení jsem se na film dost těšila, ale bohužel i přesto, že mám tyhle filmy ráda, jsem byla celkem zklamaná. Slátanina bez špetky humoru. ()

Isirian

Na 5* mě to nepobavilo, ale možná až si to zopakuju, tak přidám. Protože by se mohlo zdát, že Kouzelná romance je jeden z mnoha podobných příběhů, ale má něco spešl. Občas mi totiž připadá, že si dělá legraci sám ze sebe nebo spíš ze zavedených postav. Gisellino chování je někdy opravdu jako vystřižené ze stupidních pohádek nebo ještě stupidnějších seriálů. A postava do sebe zahleděného prince? Ten mě opravdu dostával :-D. Jediné, co mi nesedělo byla Morganina kreditka. Možná žiju v jiný realitě, ale v Americe je normální, že táta dá dítěti kreditku? p.s.: Asi jsem moc velká romantička, ale ta scéna z plesu, ten jejich krásnej tanec... Jen jsem tiše záviděla, že takhle s někým na plesech netancuju já :-). ()

Shtinky

Je to úplne šibnuté a úplná haluz. Amy Adams zahrala pošahanú princeznú z minulosti vážne skvele. A v celku je to taká príjemná večerná pauzička. Vizuálne triky sú super na čele s veveričkou XD. Jediné čo mi prekážalo bol ten kreslený začiatok. Inak ma to fakt prekvapilo. ()

bee.el

Skutečně rozkošný film, jak pro děti, tak pro dospělé... mojí nejoblíbenější scénou je, když Giselle přivolá na úklid bytu newyorské krysy:) ()

Shameeka

Dost slušně jsem se pobavila. Když člověk není zrovna náročný divák, tak si to užije. moc mě pobavila amy adams - věřila jsem jí, že je až tak naivní. patrick dempsey byl jako obvykle roztomiloučkej a susan sarandon byla úžasná. ideální film na nedělní večer kdy nečekám nic jiného, než oddechovku. ()

misa kulicka

Kouzelně střelený děj ......... jak pejsek a kočička setříhali kreslený film, hramý film, pohádku i komedii. Všechna čest panu režisérovi, že tohle všechno dal do jednoho filmu - výsledkem je, že se bavíte od začátku do konce. ()

dadiak22

Zaujímavý námet, preniesť sa z rozprávky do reálneho sveta ale mňa to moc nenatchlo. Takmer celý film som sa nudil a ku koncu som skoro zaspal. ()

madline24

Naivně romantická pohádka s neskutečně pipi princeznou, které bych s chutí dala pár facek asi tak každých 10 minut filmu. Možná jsem na takový film už moc stará a neromantická, ale hodnotím za slabé 2 hvězdy. ()

jobina

Neskutečně přeslazená cukrová vata, jenže právě její krystalky rozplývajícího se odlehčeného humoru jsem zrovna dnes hodně potřebovala. Přiznávám, že po prvních sedmi minutách jsem uvažovala o vypnutí. ()

Zuzulin

Naivní princeznička, blbeček princ, pravá láska. Vždyť je to vlastně pěkná pohádka. Vlastně více pohádek v jedné, odehrávající se v dnešním světě.... Ideální když nechcete nad ničím přemýšlet nebo máte depku :) ()

kulitschka

Ačkoliv nesnáším uslintané šaškárny, tato pohádka mne dostala do kolen. Princezna je naprosto odzbrojujícím způsobem naivní, ale ne hloupá, princ přinejmenším naivní a královna je z pohádky vytržená přímo dokonale. Oceňuji jak hudební scény, tak kostýmy i humor. Roztomilý rodinný film o pravé pohádkové lásce, po které se Vám nebude chtít zvracet. ()

Nevesta

Asi tím klesnu v očích rádoby uměleckých komentátorů, ale Kouzelná romance je prostě nádhernej a pohádkovej film a tak by taky měl být chápán. Proč celý národ miluje Tři oříšky pro popelku? Kouzelná romance je naprosto kouzelný příběh a navíc s prvky vtipu a možná i lehké parodie, protože Amy Adams je prostě jak sjetá serotinem, endorfinama, otipismem, naivitou, ale také touhou po lásce, ve kterou navíc věří. Tenhle film je určitě spíš pro holky, které mají rádi příběh alá Popelka a Sněhurka a které ještě stále věří, že potkají toho pravého :-) Navíc kdo by nechtěl polibek od hezouna Patricka Dempsey, alias McDreamy Dr. Dereka Sheperda ze seriálu Chirurgové. Takže já říkám ano pohádkám a tahle je prostě obzvlášť pěkná a scéna v Central Parku, kdy tančí a zpívají všichni...no úžasná americká magorárna, která je asi v každým muzikálu..třeba i ve Vlasech :-)) ()

Tess17

To jsem se zas jednou náramně pobavila. Zvláštní slátanina pohádek, velice vtipně zpracovaná postava prince, pořád totéž opakované kouzlo (zdálo se to jenom mně, nebo to samé kouzlo fungovalo na víc věcí?), dobrý soundtrack, sem tam úsměvná hláška. Jediné mínus bych snad vytkla princezničce na hlavu, která místy působila až moc směšně a nesmyslně vyumělkovanému představení v parku, to mi hlava nebrala. Pěkná pohádka pro nedělní odpoledne. ()

mizz13

Zábavný pohádkový film o kreslené princezně, která se, díky zlé královně, dostane do našeho světa. Tam ale bohužel (nebo možná bohudík?) nefunguje všechno tak, jako v pohádce. Je to skvělá oddechovka, moc se mi líbí, jak tvůrci přenesli kreslenou pohádku do reality. Třeba uklízející zvířátka, nebo šaty ze závěsů jsou prostě super :) ()

Film o Barbie už má hlavní hvězdu

Film o Barbie už má hlavní hvězdu

03.12.2016

Kouzelná romance bude pokračovat

Kouzelná romance bude pokračovat

10.10.2016

V roce 2007 šla do kin muzikálová pohádka Kouzelná romance a vůbec si nevedla špatně. Tržby se zastavily na 340 milionech dolarů, takže se ihned začalo mluvit o pokračování, dlouhé roky se s ním ale… (více)

Hugh Jackman je „Avon lady“

Hugh Jackman je „Avon lady“

20.02.2010

Ještě než v létě natočí akční sci-fi o robotické přesdržkové Real Steel, pustí se Wolverine v dubnu do komedie Avon Man pro studio 20th Century Fox. Scénář Kevina Bische (Hitch: Lék pro moderního… (více)

Cameron Crowe dobrodružný

Cameron Crowe dobrodružný