Jarda Kuchař přenechává na léto svůj pražský byt asijským běžencům a odjíždí k jezeru Andělský Hronov, kde vlastní bufet Tropicana. Jeho jediným zaměstnancem je místní prosťáček Kamil. Ostatně u jezera není ani noha a jedinými návštěvníky jsou zdejší zemědělci, traktoristi Jirka a Péťa, a také sklerotický stařík Zachariáš. Jarda má nevyřízené účty s rybářem Vrtílkem, jemuž přejel před dvěma roky psa. Nyní má Vrtílek psa nového a toho bezostyšně posílá na Jardu i Kamila. Pak s pobavením sleduje, jak si ti dva lížou rány. Výměna invektiv z jednoho břehu jezera na druhý je každodenní záležitostí... (TV Nova)

1945

Kdyby tam nebyly ,,nenápadně" vsunuté reklamy na všemožné výrobky atd. , tak bych dal Čtvrtníčkovi za tenhle film i ** ()

Blazin

Naprosto děsné herecké výkony a ještě otřesnější příběh a děj filmu, jednu hvězdičku dávám snad jen za to, že jsou i větší hovadiny a to že jsem na to nekoukal s úplnou nechutí. ()

gumolit

Nudaaaa!Strašná nuda zpočiatku to vyzerá sľubne,ale to čo nasleduje potom je nehorázné nudné čosi vlastne ani neviem o čom to bolo úplne nesmyselný film!Bojím sa že z českou tvorbou to ide pomaly dole z kopca od Vrátnych lahví sa sice natočilo veľa českých filmov,ale kvalita je bud tejto úrovne alebo priemerná!Bod dávam za "naduté" tričko našej herečky Kristiny Farkašovej inak sa k tomuto filmu už nikdy nevrátim! ()

Vejrrr

Konina.. konina, ale aspon s omlácenou hlavou a prodřenou patou. Tu a tam se občas natočí snímek, kde všichni vědí, že to jen taková sranda, že to nikdo nebude brát moc vážně. Z většiny takových filmů je živelná pohroma.. Ale u tohoto snímku mě nikterak nevadila ta střeštěnost a debilita, kterou téměř každá scéna obsahovala... Přišlo mi, že je to tak záměrně, jakoby trocha hlouposti neuškodila.. a k tomu léto, pívečko u vody... A z filmu je celkem fajn, ničím nepobouřený pocit. ()

MkSallam odpad!

Must-see. Přehlídka nejnesympatičtějších, nejtrapnějších, nejdebilnějších, nejotravnějších, no prostě těch nejhorších možných postav (až na jednu vyjímku) zformovaná do podoby téhle obludné blitky. Po deseti minutách jsem si jen přál aby přišla překvapivá pointa v podobě nukleárního výbuchu, který by všechny ty postavy nadobro vypařil z povrchu zemského, pokud možno i se štábem s velkým titulkem přes celou obrazovku "Že si to zasloužili, co?". Ve slovnících přibude ke slovu sračka nová definice. Poslední plavky. ()

spiritus

Nezajímavý, nudný a přespříliš zdlouhavý film u kterého lze zaručeně usnout už po první půl hodině sledování. Celkově mi nějak uniklo, o co tam vlastně jde. Pokud tam ale šlo o ho*no, tak sem se trefil správně. Jedna - bohužel. ()

Zombi

Jako film to za moc nestojí, ale jako relativně zábavná blbost pro odreagování se to dá, alespoň pro někoho kdo může Čtvrtníčka. Megasumec je dost přestřelenej, ale zase proč ne, v kterým jiným českým filmu máte českou lochnesku, zato Hrušínského postava (nebo přímo on?) je většinou dost hrozná. ()

mira007

Petr Čtvrtníček je extratřída ve filmových útvarech do deseti minut. V delší stopáži už to vede k málo vtipné kaši. Tohle se nepovedlo. ()

RomanHyde

Dvě hvězdy za Čtvrtníčka kterého mám rád, ovšem zde svůj humor moc neprojevoval. Jinač jsou plavky tragédie, myslím tím zpracování, má to být komedie, místy to však bylo spíše k pláči. Trošku jakoby se tvůrci zhlédli v Životě pod vodou (jedná se hlavně o absurditu děje a inspiraci v honbě za podvodní "obludou"), který je ovšem kvalitou úplně někde jinde. Poslední plavky jsem prostě přetrpěl. ()

cinci odpad!

Hnus, hnus a ještě jednou hnus....Co to proboha bylo ? Sem tam se tam objevil vtip, ale celkově to bylo poskládámé tak debilně, že ani nevim co sem k tomu napsat. Český filkm už snad hlouběji klesnout nemůže. Škoda času, který sem mohl využít daleko smysluplnějším způsobem...třeba házením hrachu na zeď. ()

zdenur

I kdyby tam hráli černošští herci a dabing by byl v amharštině, tak bych prostě poznal že v tom má prsty nějaký český režisér. Typický český film s omletými zápletkami a ohleděnými herci. ()

waits odpad!

Panejo, když si představím, že na tom byl někdo v kině a dal za to peníze.Chvíli jsem si říkal, že by to mohla být taková hodně slabá televizní inscenace, ale ono se to zhoršovalo a bylo to pořád delší a delší, ze zoufalství jsem si po vzoru Cimrmanovských seminářů dělal čárky, kolikrát jsem se aspon pousmál (ani jednou)..Čtvrtníček má viditelně pocit, že je vtipný ve všem na co sáhne. Jen aby se mu nestalo, že už nebude vtipný nikdy, hra Pezident Vykuřpytel a vystupování a skladby skupiny Buzerant indikují neslavné konce. A to jsem se kdysi u České sody smál, až na mě sousedka klepala smetákem do stropu. ()

Caine odpad!

Tak tohle jsem nedal. Sralo mě tam všechno - hudba, kamera, námět (scénář asi nebyl), herci, ... :-( ()