Jarda Kuchař přenechává na léto svůj pražský byt asijským běžencům a odjíždí k jezeru Andělský Hronov, kde vlastní bufet Tropicana. Jeho jediným zaměstnancem je místní prosťáček Kamil. Ostatně u jezera není ani noha a jedinými návštěvníky jsou zdejší zemědělci, traktoristi Jirka a Péťa, a také sklerotický stařík Zachariáš. Jarda má nevyřízené účty s rybářem Vrtílkem, jemuž přejel před dvěma roky psa. Nyní má Vrtílek psa nového a toho bezostyšně posílá na Jardu i Kamila. Pak s pobavením sleduje, jak si ti dva lížou rány. Výměna invektiv z jednoho břehu jezera na druhý je každodenní záležitostí... (TV Nova)

Natabar

To jako měla být snaha o Kusturicu na český způsob?? Tak si při všech těch věčných nářcích českých filmařů na nedostatek financí říkám: "Snížit rozpočet na polovinu." Snad to pomůže, aby nevznikaly takovéto hrůzy. - Ta 1* je za nádhernou hlášku o kile sádla (což bylo tak jediné, u čeho jsem se pousmál). ()

zdenny

Do Zlatého fondu rozhodně nikdy patřit nebude. Ale jedinečný komediální styl P. Čtvrtníčka z toho dělá v našich poměrech lehce nadprůměrnou komedii. Navíc v příjemném letním prostředí. PS: U tohoto filmu je zvláštní, že čím vícekrát si jej člověk pustí, tím více se mu film líbí. ()

VanTom

Absurdní letní komedie si neujasnila, o čem jako má být, navíc nekoncepční zevlování ve stánku na břehu rybníka na ospalý "westernový" způsob humorem zrovna nesršelo (vtipným už vůbec). Obvykle schopní herci tápali, případně se pitvořili, a rybolov obřího sumce už to s fraškovitostí přepískl. ()

NoFiction odpad!

Naprosta ostuda ceskeho filmu. Skoda penez ......Co si o nas pomysli v zahranici???? Jak tenhle snimek vubec mohl nekdo dat do kin ?? ()

cpt.Lynch

No hrozná slátanina a trapnost, na kterou jsem se dokoukal hlavně z toho důvodu, abych se dozvěděl kolik tam bude ještě product placementu (no je tam toho nemálo). Jen pramálo vtipu. Blekotající Čtvrtníček (a to byl ještě ze všech nejlepší)… No pánové Čtvrtníček a Polášek mají bezesporu ohromný potenciál humoru, který je zde ale naprosto nevyužit. Ale abych jenom nehaněl, kdo se rozhodne vnímat tento film jako ujetou úchylárnu zklamán rozhodně nebude. Perfektní je hudba a i atmosféra je docela obstojná. A ať přiznám barvu tak jsem se párkrát zasmál… Jít na to do kina to by mě asi šlak trefil, ale doma jsem to celkem zvládl dokoukat. 2,5* ()

D28

Zbytočné,nepodarené,bez pointy.Mrzí ma hlavne to,že" umelci" namiesto toho,aby urobili srandu pre nás, si urobili srandu z nás.Až takto nás podceňovať, to je hanba. ()

Pedross800

Ale joooooo, k buřtu a pifku se tato "sumovština" dá v rámci letního kina zkousnout. Hláškující Čtvrtníček dokáže občas pobavit a Kristína mužskému oku zalahodit. Aj sem dostal chuť vypravit se k místnímu rybníku zapytlačit :-)) ()

silent cut

Nástup slušný. Čtvrtníček si svého pražského zmrdečka náležitě vychutnal a všichni okolo mu celkem hezky nahrávají, jenže bakalářská historka s několika (velmi relativními) gagy by měla trvat maximálně dvacet, třicet minut. Michal Krajnák dokázal nemožné... upletl z hovna 100 minut dlouhý bič plný produktů, které známe z TV Reklamy... Sežeru, vybleju... no a pak uteču z kina... PS zdejší dva trailery řeknou víc než tisíc slov... v prvním nám všem Petr Čtvrtníček zase jednou řekne, co si o nás myslí a v tom druhém je ke shlédnutí film poslední plavky bez několika zbytečných scén... ()

BuryGol

Čekali jste nějakej psychologickej film? Já teda ne a proto jsem hnedka na začátku vypnul mozek. Na pobavení mi to stačilo. Je to takovej průměr kterej zachraňuje Čtvrtníček. ()

P1tr

Pohodová letní komedie s pár povedenými momenty a nekonfliktním průběhem v čele s duem Čtvrtníček - Polášek. A možná přijde i Lábus. Již tento popis určí, zda-li se vám bude film líbit, nebo ne. Čtvrtníčka mám rád a tak jsem s Posledními plavkami neměl problém. Naopak. ()

Specs

Hlášky: Jarda Kuchař: - "Tady v podniku nám probíjí proud, potřebovalo by to nějak uzemnit tak..." Pepa Vrtílek: - "Až začnou sněžit hovna!" & (Jarda se dívá přes rybník na opalující se ženu.) Jarda Kuchař: - "No jo, ono kilo tuku vypadá vždycky dobře. když se na něj dá bradavka." ()

Composter odpad!

Tak u téhle "komedie" jsem vydržel asi 40 minut. Po celou tuto dobu jsem se cítil za každého, kdo se na tomto filmu podílel, tak trapně, že jsem neměl šanci zachytit jedinou "vtipnou" situaci. Katastrofa i když naplněná fajn herci. Pane Vorlíčku, kdypak konečně ztropíte svou další crazy komedii?? ()