megajalec

Našlapaná kriminálka o lúpeži banky. V porovnaní s ostatnými podobnými filmami má tú výhodu, že jej najlepšia časť je po samotnej lúpeži. Dokonale vygradovaný dej, bez väčších logických omylov.Každý ma niečo na každého, jeden vydiera druhého a divák je v napätí až do konca, ako sa z toho ťažko zamotaného uzla dostane Statham. Navyše based on true story. A inak, kedy vyhral ten West Ham naposledy pohár? :) ()

Slam7

Ze začátku mi to připadalo zamotaný jako Sbal prachy a vypadni (který jsem si musel pustit znova, abych to pobral), ale tohle postupem času začalo dávat smysl a ve výsledku do sebe všechno dokonale zapadlo. V mých očích, byla role pro Stathama jako ušitá na míru. Neni tady ani za totálního drsňáka nebo bitkaře, ani za nejhodnějšího klaďase, je přesně něco mezi tím a to mi k němu vážně sedí nejlíp!!! Loupež dobrá, zápletka dobrá, střílení a zabitejch v mezích, konec jasnej, ostatní herci normálka....sečteno, podtrženo...něco málo pod 80% ()

dvurkarlin

Líbil se mi styl a rychlost děje. Byl jsem mile překvapen a trochu mi to asi připomínalo oblíbený seriál Profesionálové. ()

Benny Benass

Roger Donaldson mě opět nezklamal. Po skvělém snímku Třináct dní dovedl k dokonalosti bankovní loupež, která se rovněž stala podle skutečné události. Ve filmu neexistuje nudná chvilka, zkrátka skvělá podívaná. ()

Marty_cz

Řekl bych, že to mělo úžasný řekněme ,,retro" nádech. Výborná práce kamery a scénáristů. Můžu doporučit. ()

elanista1

Strhujúci thriller o skutočných udalostiach, a v ňom kopa charakterov z rôznych postavení, ktoré hrajú v príbehu dôležité úlohy. Prvú polovicu sledujeme lúpež, v druhej sa všetko pekne zamotáva a sledujeme veľmi zaujímavé zvraty a prekvapenia. Vo filme sa vôbec nestrieľa, ale na druhej strane je celkom brutálny a drsný, nebojí sa zachádzať ďaleko, ale ani je prvoplánový, či nudný. ()

stafino

Taká netradičnejšia stathamovka, vzhľadom na to že som si ju šiel pozrieť so zámerom že uvidím nejakú typickú bitkársku vec so stathamovým nádychom.. 75% ()

Mikecat

Jason nie taký tvrďák ako ho poznáme, tatinko s kriminálnymi chodníčkami. V uvodnom zábere mladá kosť v trojke na nás vyvalí kozy, neskôr v nevestinci podobne, pri zbieraní fotiek celebrít na prípadné vydieranie. Zaujímavá zápletka Jasonovej sexi "kamošky" a agenta MI5. Príbeh naberie drsnejší ráz pri odhalení usvědčujících dôkazov podsvetia a korupcie. " Nemám prízvuk-Tak s nikým nemluv!".."To nemyslíte vážne?".." Vsaďte vlastní koule, že jo!" Pomalá heistovka zo 70tych rokov podľa skutočnej udalosti. ()

gu-staff

Průměrná podívaná na stokrát omletý téma, s trochu zajímavější zápletkou ve druhý půlce, a s nudnzm "jednoxichťákem" Stathamem. Dalo se na to dívat, ale podruhý to nedám. 60% ()

mouzi

pohodovka jako jine podobne filmy, ale ne uz tak originalni.. tuctovka za 3*.. jako lepsi podivanou s jasonem stathamem doporucuji sbal prachy a vypadni, podfu(c)k nebo loupez po italsku, popr. bez nej dannyho partaky ()

Pepe1783

Výborná krimi, která v druhé půlce graduje a celý ten spletenec postav a jejich požadavků se na konci filmu hezky a srozumitelně rozplete. Hodně nadprůměrný film, který není rozhodně ztráta času. ()

david666

První půlka - to je bezstarostná jízda partičky zlodějíčků s humornými prvky a "neškodným" J.Stathamem. Poté se však jako mávnutím kouzelného proutku film změní v krimi dle vzoru Sbal prachy a vypadni apod. A Jason začíná řádit. Sice toto spojení působí trošku násilně (navíc je film prý natočen dle skutečných událostí) a přitaženě, pořád se ale bavíte. ()