MirkaP

Zpočátku taková lupičská pohodička, pak se z toho stane dramatická napínačka, i na mrtvoly dojde. /// "Tady žádní lupiči nejsou!" ___ "Jak se to stalo? - Jak to mám vědět? Radši pojď pryč! " Malé ryby měly jednou z prdele kliku. A David Suchet ukazuje, že umí nejen Belgičana. ()

TomasB

Narez:o)) Mam takovy dojem, ze Statham nosi snad v kazdem svem filmu takovy ten svuj typicky Kuryrovsky oblek:o) Ocividne ho ma rad:)) ()

Miroveith

Celkově 3,5 hvězdičky... Čekal sem trošku něco jinýho, obvyklej film o vykrádání banky, jenže to vykrádání banky je tu trošku na vedlejší koleji, protože tu jde o to co se děje potom... 3/4 filmu nejsou tak silný, ale ten závěr to už je něco jinýho a proto nedávám 3, ale 4 hvězdičky, závěr se mi opravdu líbil! No a že to je podle skutečnosti to rozhodně dodává filmu na síle, protože to docela síla je... ()

jack_scott

skvele remeslne udelany film ze stylove britanie 70. let. v zasade neni co vytknout, mozna strih malicko,coz opet vyvazuje celkove provedeni-ruku na srdce- kolik takovyhle filmu se toci? rozhodne ne dost dalo by se odpovedet. **** obzvlaste za druhou polovinu kdy se akce slusne rozjede a v ramci moznosti je skutecne strhujici. ()

chainer

5* za skvělou retro atmosféru. Jinak už je to horší. Po prvním zhlédnutí jsem byl nadšený, ale s odstupem času už je to horší. Chybí tomu akce a nějaké odlehčení. Sice je to podle skutečných událostí, ale jako dokument to vypadat nemuselo. Škoda, těšil jsem se moc. ()

Orhalmi

Pěkná podívaná na bankovní loupež. část na základě pravdivých skutečností, část smyšlená, část hypotésa. Bylo by hezké věřit tomu, jak všichni - od lupičů, přes policii, MI5, politiky drží na sto procent slovo a nikdo neudělá na nikoho žádný podraz. Ale dobrý britský film . revolnuční 70. léta. Film měl spád jao ostatně většina britských gangsterek a po delší době asi nebudu moct odlišit který film byl který.Dl bych i 5, ale musel by m,ě víc chytit. Jinak herci spíše průměrní odehráli co měli, žádné hlubší etudy. ()

marosson

Zo zaciatku prudko oddychove, potom prudko dramaticke. Ako stvorene na pohodovy vecer spojeny so zapojenim mozgovych zavitov. Moze byt, za **** ()

Miloško

Jeden z najlepších filmov,ktoré som tento rok videl.Nádherná retro atmosféra 70 rokov,móda,ženy,autá,exteriéry,interiéry,hudba,proste všetko bolo NESKUTOČNE reálne k 70. rokom.Veľmi sympatický J.Statham ako asi jediná herecká hviezda tohto anglického super filmu opäť nesklamal.Zaujala ma aj veľmi pekná Saffron Burrows.Keby som neveril,že toto sa naozaj v Británii stalo,tak tento naozaj originálny scénar si fakt zaslúži poctu,a takisto aj skvelá réžia (V zajatí rýchlosti).Jedna obyčajná lúpež z pohľadu celkom sympatických lupičov,zapojila do hry tajnú MI5,mafiu,politikov, i toho nechutného(ale naozaj super zahratého) čierneho aktivistu za práva chudobných. Záver filmu? Mne celkom vyrazil dych.Keď takýto film českí a slovenskí distribútori nedajú do kín,nech idú do prdele,a tie ich sračky čo servírujú v kinách nech si strčia,viete kam... :-) (DVD,04.10.2008) ()

Weirdman

Bank job má drive, je chytľavý, dobre zahraný, až na pár miest je celkom inteligentný, takže vo výsledku prudko pozerateľný... Ale z hlavy vyšumí do stratena celkom rýchlo... (▼) ()

bigbadboy

Začátek trochu zmatečný - až příliš mnoho na malém prostoru :) ... ale čím blíže je konec, tím více film přiková a nakonec si člověk řekne, že to bylo vlastně bezva. ()

Mustaffa

Výborné kriminální drama na základě skutečných událostí o tom, jaké může mít následky bankovní loupež. Ono totiž lidé si ukládají do bezpečnostních boxů nejen peníze a šperky, ale také i kompromitující materiály, které by neměly spatřit světlo světa. A tak začíná povedená podívaná, tak jak se na briské kriminálky sluší a patří. Výborný Statham, dobrý scénař a velmi slušná zápletka dělá z Čisté práce nadprůměrnou filmovou podívanou u které se za celých 111 minut ani jednou nebudete nudit. Vřele doporučuji! ()

benyy

Film sa do prvej polovice tvári ako absurdná komédia (partia ultranešikovných lupičov, ktorí po úspešnom prevŕtaní tunelu priamo do sejfu v banke sa vráti naspäť, aby si chvíľu pospali, kým sa usadí prach a celý čas sa oslovujú vo vysielačke menami na otvorenej frekvencii), v druhej polovici sa zase berie ultra vážne, ako napínavý akčný triler zo zloćineského prostredia. Jason Statham ani trochu nepôsobí ako v 70. rokoch, prvých 20 minút mi to ani neprišlo. Napriek tomu je na čo pozerať ()

Idealista

Vážně čistou práci odvedli jak hrdinové tak i tvůrci tohoto filmu . Žádní další Dennyho parťáci , ale opravdová stylová kriminálka . Připomínající staré dobré časy , kdy vznikali Velké vlakové loupeže a podobné dnes již klasické kousky . ()

x_ander

Sympatický heist movie z londýnského prostředí, kterému však chybí ucelenější struktura děje a napětí jsem taky zrovna necítil. Nuda se ovšem neobjevila a jako oddych stojí Bank job určitě za to. ()

Martasoft

Dobrá kamera, dobrý střih. Hlavní motiv příběhu "vykradení banky" zná snad každý na tisíc způsobů. Tohle není jiné v první části filmu, která mi přišla slabší. Ale druhá část to teprve rozjíždí a je vidět, že si to herci užívají plnými doušky. No a když se objeví relativně silná scéna s mučením kyselinou, tak se z filmu stává super požitek a nepřipadá vám ten čas ztracený. Navíc je vše zasazené do starší doby a tu já rád... ()

maxnot

Sice jsem se ve filmu občas ztrácel, ale na podruhé jsem to vše pobral tak jak to má být. Syrový thriler inspirovaný skutečnými událostmi. Pěkná podívaná. ()

CrazymanM

Čekal jsem zase nějakou bezduchou akční sračku se Stathamem,ale byl jsem mile překvapen,opravdu dobrý thriller ,pěkně zamotanej,"Poirot" byl pěknej uchylák!Určitě stojí za podívání!!! ()