poster

To, co dýchám

 • USA

  Air I Breathe, The

 • Mexiko

  Fragmentos del destino

 • Slovensko

  V zajatí osudu

Drama / Krimi / Romantický / Thriller

USA / Mexiko, 2007, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shaqualyck
  ***

  No, což o to, skládanka je to docela hezká a na konci to do sebe VŠE zapadne s milimetrovou přesností, ale že by mě to nějak chytlo za srdce nebo jinak citově vyvedlo z rovnováhy…tak to ani náhodou. Na můj vkus z toho až příliš čiší prvoplánová vyumělkovanost a hra na efekt. Obsazení sice víc než přepychové, ale ten scénář zkrátka evidentně trpí napoleonským komplexem…:( BTW škoda, že dvojice Kevin Bacon / Julie Delpy dostala tak málo prostoru, protože právě jejich „dílek“ tohoto řádně spletitého a až příliš dokonale osudového puzzle mě docela zaujal…(1.10.2009)

 • Chermy
  ***

  Ne takhle ne!......Jistě, kdo by točil filmy o obyčejném životě?...Ale tohle bylo trochu moc přitažené......naivní a děravé jak ementál. Žádný další Crash se nekoná, jedno mají ale přesto společné...čím dál tím lepšího Brendana Frasera!(21.3.2008)

 • predators
  ****

  Filmů o příbězích lidí, jejichž životy jsou nějakým způsobem propojeny, je mnoho a proto je docela těžké, přijít s něčím novým a neotřelým. A v tomto případě se to opět podařilo. Zde totiž dochází k návaznosti událostí těchto osob a vyústěním příběhu každého z nich je začátek příběhu nového. Dobré výkony předvedli herci, kteří tímto stoupli v mém osobním hodnocení o příčku výše. Perfektní práce s kamerou a hudební složka jen umocňují některé silné momenty, které člověka nutí přemýšlet o tom...co dýchám...75%(9.8.2008)

 • mm13
  **

  Smiešne! Patetické vo vyznení, no ešte patetickejšie svojim zámerom. Infantilná napodobenina Magnolie, 21 gramov a podobných mozajok, ktorá zároveň akoby odkazovala na ázijskú poetiku... pche! Ani len tí herci to nedokázali potiahnuť - také smiešne a neuveriteľné postavy nezahráš. Zle od úplného začiatku. Už o väčšine zápletok platí, že podobné "geniálne nápady" má každý normálny scenárista okamžite v koši! [30%](27.8.2008)

 • Bebacek
  ****

  Ten kabátek, co měla Sarah Michelle Gellar v posledním záběru, bych si moc moc přála pod stromeček... :-)(2.9.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace