poster

To, co dýchám

 • USA

  Air I Breathe, The

 • Mexiko

  Fragmentos del destino

 • Slovensko

  V zajatí osudu

Drama / Krimi / Romantický / Thriller

USA / Mexiko, 2007, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mm13
  **

  Smiešne! Patetické vo vyznení, no ešte patetickejšie svojim zámerom. Infantilná napodobenina Magnolie, 21 gramov a podobných mozajok, ktorá zároveň akoby odkazovala na ázijskú poetiku... pche! Ani len tí herci to nedokázali potiahnuť - také smiešne a neuveriteľné postavy nezahráš. Zle od úplného začiatku. Už o väčšine zápletok platí, že podobné "geniálne nápady" má každý normálny scenárista okamžite v koši! [30%](27.8.2008)

 • murakamigirl
  **

  Niektorá z postáv by ma samostatne i zaujímala, ale v tejto spleti nemá pre mňa zrejme ani jedna linka zmysel ani odtieň. Zato výkony nadpriemerné.(17.6.2010)

 • castor
  ***

  Silně nedotažený spletenec, který by byl rád další Magnolií nebo Crashem, kdy výsledek připomíná pizzu se všemi možnými ingrediencemi. Emoce tu nefungují jak by měly (s přiblblým úsměvem na tváři vzpomínám na mnou milovaných - nedávných Seven Pounds), chybí lehkost vyprávění, neujasněné motivy a ambice a k postavám ani nemáme možnost získat bližší sympatie, protože záhy zmizí, aby se ukázaly ve chvíli, kdy to „nejméně“ očekáváme!! Násilnou konstrukci pak pohřbívá o to hlouběji průměrný scénář i snaživá režie!! Neobjevné, nejednou nefunkční.. slabé ***.(13.2.2009)

 • PROROK14
  ***

  Osudy viacerých ľudí, ktoré spolu tak trochu súvisia, tak to tu už bolo a v oveľa lepšom spracovaní.(5.4.2010)

 • honajz
  **

  Další pokus vyprávět zdánlivě nesourodé příběhy několika lidí, které se však navzájem ovlivňují a nakonec do sebe zapadnou. Herdek, to si jenom Radiq všiml, že ten film nemá logiku? Bacha, SPOILER. Hele, Whitaker dostal pistoli od Frasera a šel vyloupit banku a poldové ho kilnuli. OK. Jenže když sledujeme příběh zpěvačky a Frasera, tak Fraser zhebne nějaké dva měsíce před tím, než zpěvačka zdrhne - a pak jí Whitaker při útěku z banky přepadne přes kapotu? WTF? A takový je cely film - navíc o lidech, který nikdo nikdy bežně nepotká, jsou mu šumák, a když se objeví trocha lidskosti, bac, zas to skončí blbe... Fuj film.(2.9.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace