Křišťálek meč (TV film)

Pohádka

Česko, 2007, 57 min

• Jezinka.Jezinka

Jak já to zaujetí drahokamem chápu. Jak já nechápu ten ostatní balast kolem a to plácání se od ničeho k ničemu. Konec dobrý, všechno dobré.(2.12.2010)

• Snorlax

Představitelka hlavní hrdinky je jedna z těch mnoha současných mladých dívek, které naprosto stejně tuctově vypadají, všechny strašně špatně hrají a trpí nějakou vadou řeči. Fuj! Představitel hlavní role byl jenom škaredý.(9.6.2013)

• exitak

Z "trilogie" pohadek na CT1, bezkonkurencne ta nejhorsi. Stopaz cca 1 hodina, dost malo, presto prilis hodne na to aby se do toho vesel tento "pribeh". Ostuda :( Doufam, ze CT jeste nekdy natoci neco hezkeho a nehodla nas krmit takovymto brakem i priti Vanoce.(26.12.2007)

• swamp

Na pohádku možná až příliš nepohádkové. :( A já se tak těšil. Jen díky tomu, že námětem byla pohádka Karla Šiktance, a tudíž je vše zahalenou poetickou clonou, nespadl tento počin Jitky Němcové až na samé dno.(3.1.2008)

Netradiční a trochu drsná pohádka, která se drží průměru hlavně díky povedeným hereckým výkonům.(27.12.2007)

• - Některé exteriéry se natáčely na zámku Blatná. (rakovnik)