poster

Křišťálek meč (TV film)

Pohádka

Česko, 2007, 57 min

 • Snorlax
  *

  Představitelka hlavní hrdinky je jedna z těch mnoha současných mladých dívek, které naprosto stejně tuctově vypadají, všechny strašně špatně hrají a trpí nějakou vadou řeči. Fuj! Představitel hlavní role byl jenom škaredý.(9.6.2013)

 • Disk
  ***

  Scénář mi přišel divný, hudba byla příšerně monotónní a exteriéry krásné. Herci ušli. Na jedno podívání to stačí.(26.12.2007)

 • salahadin
  ***

  Herecké výkony mladých představitelů byly vyloženě slabé, ostatní ansámbl se se svými rolemi vypořádal výrazně lépe. Ač nejde o nijak kvalitní a dobrou pohádku, 3* dávám za hudbu od J. O. Nejezchleba, která zněla výtečně. Jinak jako celek je pohádka spíše slabým pokusem.(26.12.2007)

 • Crocuta
  **

  Do třetice všeho zlého aneb další příspěvek janečkovské (údajně veřejnoprávní) televize k letošním vánocům. Slibný začátek, kdy se zpozdilý vévoda vydává na válečnou výpravu proti cca 60ti lapkům spolu s pěti jezdci a sedmi pěšáky a všichni se pak diví že v boji hrdinně padl, je vzápětí rozmělněn do zmatené a především nudné skazky. Té vévodí dvojice Bydžovská - Hrzánová v rolích podivínských ženštin, jež zmatou ztraceného kovářského synka natolik, že v jedné z nich nepozná ani vlastní matku. Následně je tento jinoch bodnut do břicha bývalou kamarádkou (a budoucí životní partnerkou v jedné osobě), aby vše vyvrcholilo závěrečnou všeobecnou veselicí a zahozením artefaktu, který všichni celou dobu hledali. Ach jo! Dvě hvězdičky za hezké exteriéry a hereckou a muzikantskou účast matadora z ETC Olina Nejezchleby.(26.12.2007)

 • Orlau32
  *

  Velmi levný film. Bez správných pohádkových nápadů.(31.12.2007)

 • - Některé exteriéry se natáčely na zámku Blatná. (rakovnik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace