Frank Falenczyk má svou práci rád. Potíž je v tom, že je členem rodiny polských mafiánů z Buffala ve státě New York a živí se jako nájemný vrah. Navíc ho zmáhají problémy s alkoholem. Když kvůli tomu pokazí důležitý úkol a ohrozí rodinný podnik, jeho strýc ho pošle do San Francisca, aby se tam dal znovu do pořádku. Frank není žádný přecitlivělý chlapík, přesto začne navštěvovat setkání anonymních alkoholiků, najde si svého patrona a nechá se zaměstnat v márnici. Tam se zamiluje do Laurel, ženy s jedovatým jazykem, která nebezpečně ráda nedodržuje konvence. V Buffalu se zatím věci nevyvíjejí vůbec dobře, protože gang arogantních Irů ohrožuje obchodní zájmy jeho rodiny. Když pak konflikt přeroste v násilí, Frank se vrací domů, aby tu v nové situaci s pomocí Laurel čelil starým nepřátelům. (HBO Europe)

Hannibal

No páni to bylo něco úvodní scéna jak odhazuje sních mě dostala už na začátku, perfektní Ben Kingsley dokonalé sice ten konec mohl být trochu tvrdší,ale byla to i komedie. ()

P@\/EL

Film je spíše dramatem než komedií, jelikož těch vtípku tu zase tolik není. Navzdory tomu si myslím, že v této vážnější poloze funguje velmi dobře. Několik hlášek plných sarkasmu a černého humoru je hodně povedených. Příběh, který se podstatnou dobu odehrává v márnici nebo na sezení anonymních alkoholiků, je rozhodně poutavý, přesto však plyne poněkud poklidně. ()

draxxi

Paradni obsazeni. Ben Kingsley me jako cynicky vrah a alkoholik vazne bavil, a Tea Leoni jako vzdy okouzlila. Skvele zahrana oddechovka. Obvzlast sceny z marnice me rozesmaly.... :) 75% ()

Pythonator

Zabíjím lidi, ale jinak jsem v pohodě. Morální hodnoty Amiků jsou asi někde jinde. Poučení z filmu asi je, že chlast je svinstvo, tak je třeba se ho zbavit, ale střílet lidi můžeme dál. Pravda, chlast je svinstvo. A jestli je něco horšího než alkoholik, tak je to alkoholik zabiják. Potom ale nechápu, proč by mi měl takový hrdina přirůst k srdci. Téa Leoni je jediný důvod, proč se na film podívat. ()

wewrka

Tenhle film jsem si vybral náhodou opustil jsem si ho jednou večer. Bavil jsem se mnohem víc než jsem čekal. ()

krijo

Zabavny pohlad do polskej mafie v chicagu. Kedze som momentalne obklopeny polskymi erazmakmi tak som sa dokazal smiat aj na polskych vtipoch z radia. Niekto by mohol namietat ako sa moze Tea vyspat s Benom Kingsleym ale na druhu stranu kto by sa nehcel vyspat s Gandhim. Prajem Benovi viacej takychto filmov. ()

manín

Páčilo sa mi to moc, cítil som z toho Európu a jediné čo ma sklamalo bol ten happy end. Koho z nás, čo sme pri tom sedeli až do konca, zaujíma nejaký šťastný koniec, ak sa nám to až doposiaľ zdalo pomerne realistické?.. Škoda.. ()