Nejzářivější hollywoodské hvězdy se sešly na natáčení největšího a nejnákladnějšího válečného filmu všech dob, v němž Američané konečně vyhrají válku ve Vietnamu. To překvapivě není charakteristika filmu Tropická bouře, ale úvod k jeho příběhu, který slibuje mimořádný zážitek pro fanoušky všech forem humoru... Tugg Speedman (Ben Stiller) je klonem Bruce Willise, který chrlí kasovní trháky, ale ne a ne dosáhnout na Oscara. Kirk Lazarus (Robert Downey Jr.) by naopak mohl cenami dláždit chodník a s vírou ve vlastní schopnosti hledá stále nové a větší výzvy. Třetí hvězdou do party je pak komik Jeff Portnoy (Jack Black), který má hodně společného se svým představitelem, jenž by rád prchnul od pověsti fekálního humoristy k charakternímu herectví. Zásadním krokem jejich kariéry měl být výše zmíněný válečný velkofilm, jenže během natáčení se něco zadrhlo – náklady stoupají, atmosféra houstne a primadony ne a ne se vpravit do rolí vojáků v hlubinách vietnamské džungle. Na radu válečného poradce (Nick Nolte) vtáhne zoufalý režisér (Steve Coogan) své herce do skutečného pralesa, aby z nich stvořil chlapy. Žádný z nich netuší, jak je tahle výprava zocelí. Během cesty totiž narazí na militantní domorodou bojůvku, která chce proti americké invazi bojovat zuby nehty. A tak zatímco domorodci pálí ostrými, nicnetušící herci si myslí, že vše je součástí natáčení a plánu ďábelského režiséra na jejich „převýchovu“... Tropická bouře režírujícího, hrajícího a pod scénářem podepsaného Bena Stillera je revoluční komedií, která používá fóry, na které by většina hollywoodských studií neměla odvahu (a žaludek), a ty jsou navíc opravdu originální – a tak Kirk Lazarus posouvá mantinely vlastního herectví tím, že podstoupí operaci, jež z blonďatého Australana stvoří černocha od Mississippi, Tug Speedman touží adoptovat domorodého chlapečka, z něhož se vyklube zuřivý dětský zabiják, a jedna z postav se jmenuje Alpa Číno. Že je Tropická bouře skutečně „in“ potvrzují i dobrovolná sebezesměšňující camea slavných herců, kteří se ve filmu mihli, jen aby byli při tom. Ben Stiller pracoval na scénáři přes pět let. „Inspirovali mě herečtí kolegové, kteří absolvovali přípravku před nějakým válečným filmem a brblali, že to bylo k nepřežití. A tak jsem si představoval, jak by jim asi bylo ve skutečném válečném konfliktu. Tehdy se zrodila Tropická bouře,“ říká režisér, scenárista a herec v jedné osobě. (oficiální text distributora)

JAn

I love tha Pussy! Stillere, takovouhle debilitu by zvládla natočit i kastrovaná opice. Jako bych si urval péro a protáhl si ho prdelí. Ejakulace kurevsky ostrých hlášek a vulgarismů, exploze odkazů i emocí, umocněných pěticí nejdementnějších herců a oplzlou producentskou kurvou Tomem Cruisem. Ovšem jejich vzájemná soudržnost balancuje jako noha na staré mině. Hodnocení v rámci okamžiku/sálu. Jakmile opustíte projekci, nesmíte už nad Tropic Thunder přemýšlet ani minutu, jinak vám ty čtryři hvězdičky neslepí ani řádně hustá mrdka. ()

Wacoslav1

Jediny co ti poslu bude hovno z majonezou nejlepsi komedie poslednich let bavil sem se kralovsky a priznam se ze toho Toma Cruise sem fakt nepoznal nejpeckovnejsi je scena skutecnyho masakru kdy se herci domnivaj ze je to nahrany hele to vypada skutecne to sou dobry efekty! ()

petero

A to som ešte veľmi ohľaduplný a beriem to s rezervou, pretože Stiller mi nikdy nesekol a budem sa tváriť že som nečakal akčnú komédiu roka. Tou sa pre mňa stal GET SMART. To že sa na komédii roka zasmejem maximálne 4 krát je dosť smutné. Vyznieva to hodne do prázdna rovnako ako odporný a trápny Tom Cruise. Potenciál obrovský, využitie minimálne. ()

Mahalik

..... p-o-p-o-ř-a-d-ě!! Cruise není tak dobrý, jak ho polovina lidí vychvaluje. Stiller není tak vtipný, abych učůrával smíchy a Downej Jr. není tak černý jak se zdálo z prvních fotek z filmu! Tropická buřina zvedla na můj vkus až moc velkou vlnu zájmu, proto jsem tak naštvanej. Pravda, nečekal jsem rakovinu svalů mimických od smíchu, ale prostě celkové vyznění je pro mou maličkost následující: hezky bouchající maškaráda s obrovským množstvím dialogů (titulky lítaj jako zběsilý..). Myslím , že Stiller si vzal až moc velké sousto do pus(s)y. Chtěl narvat do 105 minut co nejvíc vtipů a nejen-že to člověk nestačí na jedno uzření zaregistrovat, ale především vám jejich pointa dojde až na konci a pak už si nedokážete přiřadit k jaké scéně patřili a prostě trapas na celé čáře... Z mého komentáře je patrné, že nemám Stillera moc v oblibě (přiznávám), ale prostě musím zahodit tu debilní nenávist k němu a hodnotit objektivně. Takže co říci k Tropic Thunder, aniž bych použil slova jako trapas, Stiller, nuda? No, film především zaujme svým obrovským rozpočtem, takže nečekejte, že tady budou trapné výbuchy. Stiller všechny ty monstr záběry zvládnul na jedničku a nuda to zas až taková nebyla (!yeah!). Black je boží heroiňák!! ()

gogo76

Kto nevie do čoho ide, môže byť prvé minúty riadne mimo. Táto bláznivá komédia si uťahuje takmer zo všetkého, ale prevažne z vojnových filmov. Aby ste si tento film naozaj vychutnali, je potrebné aby ste zbožňovali filmy ako Čata, Apocalypsa, Rambo..., ale čím viac toho máte napozeraného, tým viac sa budete baviť. Dabing viac ako u iných filmov napácha strašné škody a takmer polovica vtipov vyšumí do prázdna. Režisér tejto šialenej komédie nie je nikto iný ako samotný Ben Stiller, ktorý zároveň hraje jednu z hlavných postáv, ale je bohužiaľ najmenej vtipný. Najviac pozornosti na seba strhuje Robert Downey Jr. ako austrálsky herec, ktorý hraje amerického černocha. Jeho napodobňovanie černošského prízvuku bolo super. Naviac som sa bavil pri scéne kde B.Stiller v závere uteká cez most s malým aziatom na chrbte.Za akčné scény by sa nemusel hanbiť ani hocktorý vážny akčný film. Tom Cruise si svoju malú úlohu užil nadmieru a jeho rapový tanec je peknou bodkou tohto guľášu. Film 8/10. ()

pepo

niečo medzi hot shots , galaxy questom a teamom america.na prvé je však šialený málo na druhý príliš a na tretí príliš hraný.problém je že aby sa na filme niekto bavil, nechcem povedať vychutnal musí byť IN a chápať súvislosti a skryté gagy, citácie a strieľanie do vlastných radov.ja sa považujem sa stredne zbehlého diváka a bavil som sa skvele downey rulez p.s. hlbšie uváhy v komentári rentona nechcem totiž písať skoro to isté ()

Xmilden

Jako komedie na mě Tropic Thunder působila asi prvních 20 minut, pak už jsem se neměl čemu smát. Nejvíce mě potěšily úvodní trailery, na velmi infantilní filmy v nichž opravdu perlí Ben Stiller a Robert Downey Jr., potěší Spidey Tobey. Jack Black tady hraje vola co má absťák na drogy, chce se vrátit do hotelu a nebo má problémy s prdelí. Děs. Role Toma Cruise mi přišla malinko nadprůměrná, ale srovnání s Jokerem? Lidí jste normální? Celkově veliké zklamání. Čekal jsem jízdu, kterou vyšperkuju 5 hvězdami, ale takto mé hodnocení 50% a to ještě hodně hodně přidávám. PS: Nevím čím to je, ale Stillerovi filmy na mě více učinkují s přibývajícími reprízami. Tohle je docela solidní prdel. 70% ()

Arbiter

Tak zaprvé - V tomhle filmu sou všichni, ale absolutně VŠICHNI, magoří !! :-D To je úplně neuvěřitelný... já sem se hlavně postupem filmu začal jako magor cejtit taky. hrozně moc "COŽE??!!" scén, který sem prostě nechápal :-) Ale tak jako dobrý. Fungovalo to. O to víc mě mrzí nudná prostřední část, kterou bych ještě bral, kdyby byla třetinově dlouhá. Ty 4* ale dát musim a Cruise, kterýho jsem poznal až ke konci filmu, tomu tu poslední hvězdu možná dodal osobně :-) ()

lesumir

Downey "ju madafaka" Jr. je bůh, jeho hlášky jsou bezpočetné a nemají chybu. "Já nečtu scénář, scénář čte mě!"... Dokonalý výsměch Hollywoodu v podání vynikajícího Stillera, který mě překvapil na plné čáře, takovej nářez bych od něj vážně nečekal! Když si vzpomenu na jeho béčkové až céčkové jednohubky tak jsem v neuvěření, tohle totiž hraničí s genialitou, miliarda odkazů, miliarda hlášek, miliarda skvělých scén, miliarda té nejstylovější akce, miliarda nápadů! Blonďák Black ruluje a "fucker" Cruise je boží! Vynikající obsazení, skvělý scénář a frčící režie. Jdu se kouknout znovu! ()

darkrobyk

,,Vem mě za ruce (utržené, pozn.diváka), chci ti něco říct. Až se vrátíme na svět, naučím tě žonglovat!" Velmi jsem se pobavil, i když několik hluchých míst zbytečně zpomalovalo tempo. Inspirace jinými filmy je očividná (Apokalypsa, Rambo aj.), potěšily i citace z dalších filmů a literatury. Již úvodní trailery napověděly, že půjde o pěknou taškařici. Všeobecný cynismu - ,,Snad to půjde dát zpátky (vyhřezlá střeva)." - a vulgární slovník ( hned jsem si vzpomněl na South Park), který byl tentokrát na místě, by po delší době sledování jistě způsobily, že z člověka se stane sprosťák. Akční scény správně řachavé (hlavně ohnivé výbuchy), pralesní prostředí kouzelné a k tomu spousta výborné muziky ( Buffalo Spriengfield, The Temptations, MC Hammer a hlavně Sympathy For The Devil od Rolling Stones...čekal jsem i Wagnera, ale to by už asi byla úplná Apokalypsa). Hvězdné obsazení, kdy někteří herci byli změněni téměř k nepoznání (Cruise, Downey Jr.), gumoví medvídci, denní netopýr, odhozené dítě a chamtiví producenti, kterým jde jen o ty PRACHY! ,,Sem jako malej kluk, co si hraje s pindíkem, když je nervózní." ()

kinej

Ben Stiller se umí trefit do správného místa. Po skvělém Zoolanderovi přišel s ještě lepším a trefnějším filmem. A je až s podivem do čeho všeho si dokáže během necelých 90 minut rejpnout, do věčných oscarových atakerů, do populistických adopcí, do zviditelňování se pomocí charit a mnohem více. Myslím, že takový Tom Hanks, nebo Eddie Murphy se ve filmu poznají. Jack Black mi poprvé dokázal, že umí hrát a Downey jr. zahrál svou nejlepší roli od Chaplina. Stiller je navíc geniální v rozdávání cameo rolí, které jsou pod jeho taktovkou vtipně vypointované. Podle mě se jedná o nejlepší komedii od dob Borata. ()

Hrabka

Od Tropické bouře jsem čekal mnohem víc. Taková komediální esa by mohly předvést víc. Děj se mě teda moc nelíbil, naštěstí bylo ve filmu dostečné množství scén, u kterých jsem se obstojně pobavil. Toma Cruise jsem v jeho roli ani nepoznal, ale právě on má dost cool hlášky. 55% ()

juta

Začátek byl brutální, jo kdyby to takhle pokračovalo i dál, bylo by to super, po utrhlých rukách sice zábava o stupínek klesla, ale i tak musím říct, že jsem se opravdu výborně bavil a navíc tu bylo tolik velkých hvězd, až jsem se divil. Cruise jsem vůbec nepoznal, až ke konci. Mě ten nos byl nějak povědomej. :D ()

Pavka5

I know what dude I am. I'm the dude playin' the dude, disguised as another dude! :-D :-D :-D a minimálně 90% si tento film zaslouží :-) ()

Fiftis

Film, s ktorým nahliadnete do zákulisia filmu a vašej bránice. Kým minule si režírujúci a hrajúci Stiller robil žarty zo sveta modelingu (Zoolander), tentoraz sa v jeho zameriavači ocitla hollywoodska mašinéria. Narážky na adopcie vietnamských sirôt, politickú korektnosť a herecké primadony však tvoria iba nepatrnú časť tohto filmu. PS: Tom Cruise je v tomto filme neskutočný. Po vizuálnej aj hereckej stránke. ()

lamps

Velká americká hovadina, napěchovaná hvězdnými jmény a rádoby cool hláškami, z nichž sotva polovina dokáže pobavit tak, jak bylo původně zamýšleno. Co se týče těch herců, tam opravdu nejsou žádné výhrady- Stiller si svou roli náležitě užívá, Downey jako černoch (pardon, jako negr) je zážitek sám o sobě a všemu nasazuje korunu Tom Cruise ve své nejlepší úloze od Collateralu. Bohužel, jakkoli je film dějově dynamický a i po akční stránce docela na úrovni, je to zplácanina na druhou, která se nemá kde pevně zachytit a přehnaně strojený humor spíše nudí, než aby přivedl diváka do extáze. Tropic Thunder měla být bezkonkurenční pecka, je to ale jen čistě průměrná a zbytečně nafouknutá parodie, která si hraje na víc, než na co opravdu má. 55% ()

filmfanouch

Ještě předtím než se začne ve spojitosti s Tropickou bouří mluvit o zatím posledním slušném zástupci podžánru parodie by bylo dobré si ujasnit jestli vlastně Tropická bouře je skutečně čistá parodie. Dojde tu sice na parodování několika snímků (ještě před začátkem filmu prostřednictvím fake trailerů se film stihne vysmát Rambovi, Zamilovanému profesorovi nebo Zkrocené hoře) a humornému citování scén z kultovních válečných filmů (ušetření se nedočká Četa, Most přes řeku Kwai a ani Apokalypsa), spíše než o čistou parodii jde ale o komedii, která si utahuje z různých typu herců, fungování hollywoodských produkcí nebo také dokonce politických ideologií. Musí se uznat, že je Tropická bouře šílená divočina, přesto má ale i přes svůj brutální humor a vulgární hlášky v sobě velmi chytrou sofistikovanou komedii, která vlastně funguje jako slabší odvar té nejslabší epizody South Parku. A i to rozhodně není málo, protože Ben Stiller jakožto spoluautor scénáře a režisér se u mně tímto tak trochu vykoupil za pouze oukey Zoolandera a natočil komedii sice ne bravurní, přesto ale vtipnou a s vrstvami, kterou si nikdy nebudu mít problém znova. Musím uznat, že sám jsem dlouho čekal než si u mně Tropická bouře zasloužila 4 hvězdy, nakonec jsem si ale uvědomil že až 4 hvězdy jsou adekvátním balancem mezi objektivní trojkou a diváckou pětkou, která je radostná z toho, že vůbec něco takového vzniklo. Tropická bouře je film, který má pravděpodobně štěstí, že vznikl v roce 2008 a s jeho realizací se nečekalo o kousek dýl. Už jen kvůli rozhodnutí aby Robert Downey Jr. ztvárnil afroameričana (respektive bělocha, který se nechá přeoperovat na afroameričana) by to film mohl mít v dnešní době těžké. Rok 2008 ale byl ještě schopen tenhle fakt skousnout a byl to rok kdy mohl Robert Downey Jr. tuto roli nejen ztvárnit ale též za ní získat na nominaci na Oscara. A je to právem, protože Downey (který mimochodem ve filmu hraje držitele pěti Oscarů) v tomhle filmu bravurně zahrál herce posedlého Stanislavského metodou (tedy metodu kdy se musí herec tvrdě a kvalitně připravit na svou roli- mezi takové herce patřil třeba Heath Ledger, který Downeyho- i když po smrtně- v této kategorii překonal za svůj životní výkon v Temném rytíři) a ten tuto metodu vzal doslova tak moc, že si nechal změnit i barvu kůže. Jeho výkon je poté skutečně oscarový, protože zahrát australana, který se snaží co nejlépe hrát černocha není tak lehká věc jak by se mohlo zdát. Snadno z toho může vzniknout trapná fraška a právě výkon Downeyho od tohoto scénáře mizí daleko. Downey je sice ze všech herců nejvýraznější, to ale neznamená, že by zbytek byl mimo. Právě naopak má Tropická bouře perfektní typový casting a i když se dá brát za úsměvné, že by byl Ben Stiller akčním hrdinou tak i tohle je metahumor, který film představí a Stillerovi by možná divák ve finále i toho zabijáka a akčního hrdinu kráčejícího ve stopách Schwarzennegera nebo Stallonea věřil. Jack Black zde poté hraje roli, která mu bravurně sedí a i Brendan T. Jackson či Jay Baruchel jsou castingové trefy. Do toho všeho se kolem mihne i zase jednou parádní Nick Nolte, Stillerův manažér Matthew McConaughey, pyroman Danny McBride, neschopný režisér Steve Coogan nebo pravá ruka Lee Grossmana Bill Hader. A když už jsme u toho Grossmana.... Downey má ve filmu parťáka, který mu dokáže v jeho hereckém výkonu sekundovat. A je to Tom Cruise v roli vzteklého producenta Lesse Grossmana! Celý marketing se snažil Cruiseovu přítomnost neprokázat a neobjevila se po celou dobu reklamní kampaně jediná jeho fotka. A dovolím si tvrdit, že i kdyby se provalilo měsíce dopředu, že si ve filmu zahrál Tom Cruise tak by ho v roli Grossmana nikdo nepoznal. Cruise pro ztvárnění využil falešný kostým, který ho udělal tlustým, falešné tlusté ruce a čepici, která mu udělila paruku. Jsou dokonce i případy kdy Cruise pod Grossmanovou maskou nikdo nepoznal až do doby než se jeho jméno objevilo v závěrečných titulcích. Cruise ve filmu nestráví kdovíjakou dobu, jeho 10 minut slávy kdy mimochodem dokáže předvést i dvě taneční kreace (které tak trochu hraničí s tím co všechno film snese) a především se neskutečně vyřádit jako vzteklý producent. Zašlo to dokonce tak daleko, že se od vydání filmu mluví o Grossmanově spin-offu. Dodnes na něj nedošlo (a pravděpodobně ani nedojde, protože aktuální doba jde proti realizaci ještě brutálněji), přesto ale určitě patří jednu z nejvýraznějších Cruisových rolí v jeho kariéře a sluší se zmínit, že si bez pardonu Cruise zasloužil též nominaci. Tahle role dokázala, že je skutečně profíkem. Rozpočet byl 92 milionů dolarů a film díky tomu vypadá draze a vizuálně je na poměry žánru komedie opravdu parádní. Kameru si dokonce vzal na starost John Toll, kameraman filmů jako Statečné srdce nebo Poslední samuraj. Tropická bouře i díky němu vypadá bravurně a především má Tropická bouře akci, kterou by dnes mohla závidět většina tvůrců akčních filmů. Možná, že kdyby přece jen Stiller více času věnoval více rýpání do Hollywoodu a více putování v džungli tak by udělal líp. Jakmile se totiž rýpe do hereckých typů, žánrových klišé nebo tomu jak zahrát retarda dobře (nikdo vám to nevysvětlí líp než černý Robert Downey Jr.!) tak je vše naprosto parádní, po prvních 20 minutách jde ale přece jen ta vrcholná zábava trochu stranou a objeví se pořád fajn zábava, ale potenciál na totálně boží klasiku přece jen chybí i přesto, že je ten film pořád neskutečně zábavný a tak skvěle drzý, že se i v samotném divákovi vyrojí konflikt jak film zhodnotit. Ten film je totální šílenost, je to ale bravurně natočená šílenost a zábavná. Už proto si stojím za tím, že celovečerní film s Grossmanem by mohl fungovat a mrzí mě, že se jej asi fakt jen tak nedočkáme. Dost možná skutečně poslední slušný zástupce žánr parodie i když jde pořád o diskutabilní téma. Ten film je utržený ze řetězu od začátku (vlastně už před začátkem) a celou dobu je jasné, že nikdo ten provaz už nesváže zpět, právě v tom tkví ale kouzlo téhle šílenosti, která je ve finále skutečně i chytrou satirou co se nebojí krom hereckých metod a produkčních sviňáren rýpnout i do politické nevraživosti a i když to možná dělá urážlivě tak to dělá vtipně, což je přesně ta podobnost se South Parkem. Tvůrčí duo Tray Parker a Matt Stone to sice pořád dělá líp a pořád si může díky své animaci dovolit větší šílenosti a především šílenosti, které pořád v rámci animace fungují lépe, Ben Stiller společně s Justinem Therouxem a Etanem Cohenem napsal a následně zrežíroval skutečnou fajn komedii, která bude navždy v něčem zcela jedinečná. Není bezchybná a k objektivní dokonalosti má přece jen daleko, přesto je ale fajn a i Brendan T. Jackson jako Alpa Chino (Al Pacino byl touhle menší poctou prý opravdu poctěn) tu dokázal, že v něm něco možná je. Každopádně už díky existenci Les Grossmana si tenhle film zaslouží existovat. Tlustého tancujícího Toma Cruise už zřejmě nikdy neuvidíte. Minimálně ne v téhle podobě..... PS: Původní sestřih měl dle Stillera tři a půl hodiny. Kde je konečně pořádnej Director´s Cut když ho člověk potřebuje? () (méně) (více)

Pepinec

Tropická bouře se neprohnala pouze našimi střevy, Ben Stiller nám ji naservíroval rovnou až do pelechu. Vzpomínám si, že tenkrát v kině jsem byl mírně nasratý, za co že jsem to protáhnul kreditku strojkem u pokladny (jestli jsem tehdá vážně platil), zatímco teď mně tahle parta pošahaných fotříků přišla náramně vhod. Zvedám ze dvou na tři, mimo jiné i proto, že si začínám matně vzpomínat, jak to tenkrát doopravdy bylo s tím placením… (Filmfest Hurghada 2012, 10/67) ()

Big Bear

Stillerovky moc nemusím, nicméně s přihlédnutím k tématu jsem se na to konečně podíval. Jak zde už v komentech padlo, Tropická bouře je hlavně parodií. Stejně jako Připoutejte se prosím paroduje všechna ta Haileyova Letiště apod... paroduje tenhle film válečné snímku z Vietnamu. Tvůrci předpokládají, že divák má nakoukáno a tak se počítá s tím, že vtipy budou pochopeny. v parodování známých a kultovních scén z válečných velkofilmů je vlastně veškerá vtipnost filmu. Až na pár osamocených vtipných hlášek se film ke konci lehce táhl. Každopádně však prvních deset minut bylo skvělých a při pohledu na trainer se neznalý divák mohl těšit na hodně dobrý válečný film. Má to totiž dokonalý look akčních filmů z Vietnamu. Nalétávající Hueye sedají na bojišti na LZ a rotory zuřivě rozhání kouř, hoši vyskakují ze strojů kryti dveřními střelci, každý voják vypadá jak z té doby a stejně tak mluví a do toho všeho hrají známé rockové šlágry sedmdesátých let. To vše skvěle bráno kamerou s nádechem retro filtru. Bohužel, záhy se z toho stane (po těch deseti minutách) v pravém smyslu americká verze Podskalského Trháku... Nolte si tu zaparodoval sám sebe, a bylo to příjemné. Smekám před Downeyem JR a opravdu jsem umíral z T. Cruise :-), zvlášť z toho jeho titulkového sóla. Ale když to sečtu, je to max za tři udýchané oskary (klacíkové k tomu). * * * ()

Blíží se návrat Lese Grossmana?

Blíží se návrat Lese Grossmana?

09.08.2022

Zatímco Top Gun: Maverick nedávno překonal hranici 1,3 miliardy dolarů a vyšplhal se na 13. místo na celosvětovém žebříčku historických tržeb, hlavní hvězda filmu Tom Cruise a producent a režisér… (více)

Josh Brolin a Peter Dinklage budou bratři

Josh Brolin a Peter Dinklage budou bratři

01.03.2019

V Hollywoodu už pár let koluje nápad natočit film Trojčata, který by fungoval jako duchovní pokračování osmdesátkové komedie Dvojčata s Arnoldem Schwarzeneggerem a Dannym DeVitem. Zatímco výše… (více)

Cruise a Tatum zachraňují prezidenta

Cruise a Tatum zachraňují prezidenta

16.05.2012

Ale ne spolu, nýbrž každý v jiném projektu. El Presidente bude akční komedie od scenáristy Dana Goora (populární seriál Parks and Recreation) a v režii zkušeného Jaye Roache. Ten by chtěl do hlavních… (více)

Mission: Impossible – Ghost Protocol

Mission: Impossible – Ghost Protocol

30.10.2010

Tak zní oficiální název právě natáčeného čtvrtého dílu akčně špionážní série. Prozradili to režisér Brad Bird a hvězdy Tom Cruise a Jeremy Renner během tiskové konference v Dubaji, kam se produkce… (více)