Série(6) / Epizody(160)

Se Shaunem vládne na farmě chaos! Shaun rozhodně nejde se stádem - právě naopak, stádo se pod jeho vedením pouští do různých činností, které klidné údolí mění na pastvinu plnou zmatků. Shaun s kamarády nedávají šanci pasteveckému psu Bitzerovi, který se snaží utajit, co všechno se děje za farmárovými zády. Každý den přináší nové dobrodružství se Shaunem! 8 Béé...zvadných příběhů: Rozcvička se Shaunem Koupání Aportování Donáška Obraz Česáči jablek Strašidelná noc Drak. (oficiální text distributora)

jojinecko

Geniááálne! Milé, hravé, nápadité a vtipné od úvodnej zvučky až po koniec, každých 40 dielov prvej série... Tučná ovca&prasce najlepšie!:) ()

Jenda

Ač jsem měl velké nutkání podlehnout obsesivním choutkám v udržení stoprocentního hodnocení tohoto dílka, nemohu tak učinit, nebylio by to fér k ostatním filmům, seriálům... které odemne získaly jen ****. Přestože ale zřejmě nežeru tento druh animace, neujíždim na Gromittovi ani na Flushed Away, hodnotím vysoko - tzn. na tomhle britském večerníčku stoprocentně něco je... ()

kajda.l

Tohle rozhodně není žádná bééé-čková zábava. Pointy a Timmyho žeru :) Něco tak úžasně hravého se jen tak nevidí, kam se hrabe Pat a Mat a jiné české večerníčky. A dokonce je to lepší než Poníci (mlč Kareen :D). ()

bouncer

Naprosto geniální večerníček! Češi jsou poprávu na své večerníčky hrdí, ale popravdě se většina nedokáže vyrovnat tomuto počinu studia Aardman. 130 dílů Shaun the Sheep nabízí množství milé, inteligentní a chytlavé zábavy pro všechny generace. Smekám před tvůrci... ()

MoiJe

Nie som velky fanusik plastelinovych filmov. So Shaunom je ale sranda, tych 5 minut je akurat na naky ten forik bez toho, aby sa clovek mohol zacat nudit;) ()

jh666

Ovečku Shaun jsem dlouho ignoroval a považoval za hloupost. To byla ale sakra velká chyba. Vtipné, milé, super. Pro všechny, co mají podobný názor, mám jen jednu radu: Keep calm and love Shaun the Sheep. ()

joehot

Nikdy jsem nevidel tolik roztomilosti na tak male louce behem tak kratke doby, jakou je jeden jediny dil tohoto vynikajiciho serialu. ()

Ajinka126

Je to sice v první řadě pro děti, ale je to tak neskutečně chytré. A tou kombinací je to kouzelné a hlavně velmi vtipné. Shauna si musí zamilovat každý, kdo má rád animáky a "chytrý" humor :) ()

Květula

Pětiminutové historky o stádu ovcí, hlídacím psovi a jejich majiteli. Všichni jsou vyrobení z plastelíny a nejdelší slovo pronesené v seriálu zní: "Beeeeeeee". To nezní zrovna dvakrát atraktivně, ale dejte jim šanci a za chvíli zjistíte, že se od nich nemůžete odtrhnout. Miluju tu tlustou ovci! :-D ()

bublajsa

Znáte něco lepšího, než si po náročným dni vlézt pod peřinu, zavřít všechny mozkový závity a užívat si tuhle němou, inteligentní, kvalitní, bavící a nenáročnou podívanou? Zas a znova se těším na svýho hrdinu - nejširší ovci. ()

Paxxx.cz

Na první pohled vypadá, že tento seriál je určený pouze pro ty nejmenší. Kdo se ale na nějaký díl Shaun the sheep podívá zjistí, že jde o velmi podařený seriál s inteligentním hůmorem, který Vás rozesměje v jakémkoliv věku... ()