Čtyři nejlepší přítelkyně právě dokončily první ročník univerzity a připravují se na léto plné vzrušení. Bridget (Blake Lively) odjíždí do Turecka kvůli archeologickým vykopávkám. Carmen (America Ferrera) má plné ruce tvůrčí práce díky letnímu představení ve Vermontu. Lena (Alexis Bledel) potkává novou i starou lásku ve škole designu na Rhode Islandu. A uprostřed New Yorku dělá Tibby (Amber Tamblyn) pokroky ve svém vztahu s Brianem. Láska, smích, slzy a jedny putovní džíny udržují pevné pouto mezi dívkami, ačkoliv jsou od sebe vzdáleny na míle daleko. Druhý film podle bestseleru Ann Brashare vám padne jako ulitý. (oficiální text distributora)

Gereth

Se změnou režiséra přišlo alespoň částečné vystřízlivění a tak se při sledování pokračování sesterstva nebudete nevěřícně ošívat tak často jako u jedničky. Stále je to nablblá romantická komedie pro puberťáčky, ale už obsahuje nějakou tu reálnou upřímnost a celkovou lehkost. Minimálně jsem se tentokrát nemusel cítit nepatřičně, když jsem každých pět minut nevytahoval kapesníčky. I ta čtveřice mi přišla nějaká krásnější, jak vzhledově, tak i herecky. Myslím, že můžu s klidným srdcem říct, že to dalo fušku, ale jsme na koukatelném průměru. // 50% ()

Chen

Vcelku snesitelná komedie o přátelství, které se točí kolem džín (?). Rozhodně netradiční zápletka, ale nenudil jsem se. ()

uterox

Není to špatné, ale mezery ve druhém dějství jsou značné. Příběh se nám stírá. Skoro bych řekl, že "závěr" byl odfláknutý. Čekal bych, že tam bude nějaký závěr příběhu, ale nebylo tam nic. Hlavně jsem očekával, jak dopadne příběh Carmen a nic. Namísto toho holky jeli spolu do Řecka a dali se zas dohromady. Věřím, že knížka může být v tomto případě skutečně lepší. ()

delaware

Ještě o kapku lepší než jednička. Živější, barevnější. Obdivuju režisérku a snad i více scénáristku, protože vměstnat tři knižní díly do jednoho filmu bez toho, aby divákovi chyběly souvislosti, se jim povedlo znamenitě. Sesterstvo je moje dlouhodobá srdcovka, proto 5 hvězd. A taky za fantastické hlavní představitelky, zvláště pak za talent Amber Tamblyn a vlasy Blake Lively... ^^ ()

cariada

Kravina pro holky. Mě tohle děsně nebavilo, spousta trapných dialogů skupiny holek. Tohle pro mě opravdu není. ()

Stanley

Nemůžu si pomoct, ale mám pro tyhle sympatický holky a jejich příběhy jakousi nepřekonatelnou slabost. Slabost a pochopení pro všechno, co prožívají, co cítí, co vyjadřují, jak jednají, čím procházejí... Neznám původní předlohu, ovšem autorka se očividně dobře vyznala ve vnitřních stavech dospívající duše a jejích typických i netypických pocitech, kterými je člověk v konfrontaci s různými situacemi zaplaven. Film zručně servíruje jednu přívětivou scénku za druhou, z níž postupně skládá celkovou atraktivní mozaiku směřující ke zdárnému konci společného příběhu, a i když místy lehce sklouzne k poněkud okaté sentimentalitě a situační narafičenosti, dá se mu to s klidným svědomím romanticky oblažené duše odpustit. Poslední scéna filmu, v níž holky zahučely do vody, se spontánním výbuchem smíchu Americy Ferrery, který zaručeně neměla ve scénáři, prozrazovala, jak si samy museli natáčení srdečně užít. ()

Juto

Pokračovanie je oveľa slabšie, čo ma mrzí prvá časť má bavila, ale tento film vôbec nemal vzniknúť. 2/10 ()

PeterNet

Bohužel, po hodině filmu se nám to změní v telenovelu. Jsou to takové lepší dvě hvězdičky, protože v porovnání s prvním dílem je film o dost horší, nemůžu dát tři. Film je celkem zmatený, nicméně konec šťastný a když vám úsměv na tváři vyraší, je to v pořádku a stojí za to na to mrknout. ()

terunka003

Hezké, milé, nenásilné, hladící × místy nepatřičně trapné fráze. Ale i tak jsem film k závěru oplakala. První díl jsem neviděla, tak jsem se nemohla dost dobře seznámit s hlavními postavami, ale všechny mi přišly milé a fajn. Každý řeší nějaký problém, a řeší se lépe pokud k tomu máme kouzelné kalhoty a k tomu tři skvělé kamarádky. Byl to pohodový film, v závěru bylo na můj vkus moc otřepaných frází například: "Byla by na nás hrdá! Bez Tebe bych to nedokázala." (scéna po porodu, tu při porodu si nepamatuju; pozn. autora) Sesterstvo vám nic nevezme, dodá maximálně trochu optimismu. ()

uiu

Čtyři nejlepší kamarádky z dětství, které se rozutečou do světa na vysoké školy a jediné, co je spojuje jsou kalhoty, které si pravidelně mezi sebou posílají a do kterých se zázračně každá vejde (i ta s největší zadnicí). Sledujeme jejich vzestupy a pády, lásky a zklamání, hádky a následné opětovné spřátelení. Na nudné sváteční dopoledne dobré, pokud potřebujete vypnout mozek. ()

Brandon

Být čtrnácti, patnáctiletá žába, tak si tohle sesterstvo kočičí pracky, emmm, putovních kalhot docela užívám. Špatné to rozhodně nebylo, ale tak trošku jiná dimenze, sféra. Ale jo, zajímavé rozšiřování obzorů, jen se to těžce hodnotí. P.S. Uau, při Dionýsovi, Blake "Laře Croft" Lively to děsně seklo a Řecko, Santorini, Egejské moře a sněhobílá architektura v kombinaci s modrou bylo skvostné. ()

sahe

Jako každé pokračování, ani toto nemělo větší hodnocení než-li první. Zůstanou scénáristé jen u dvojky? Uvidíme... ()

made1

Ano, nejspíš i tady se potvrdilo, že je dvojka o něco málo horší než první díl, ale o moc málo a nejspíš je to jen tím, že tam chybí ta linie smrti. Takže vlastně není horší, jen jiná. Proto stejný počet hvězdiček. ()

Michelle75

Tak to je je taková cukrkandlová romarťárna. Každá z holek je úplně jiná,jak vizórem,tak tím, co je baví. Proto si asi každý najde to svoje v příbězích,které se paralelně prolínají. Nejblíže mi byla asi Tibby. Tím,že mě něco bavilo více a něco méně,tak hodnotím takto,nutno dodat,že v osmnácti by se mi podobné přátelství líbilo,ony ty holky byly nakonec všechny docela v pohodě. ()

jasiska

Stále je to len taká pekná blbôstka, ale táto sa mi tuším páčila viac ako tá prvá. A hlavne som bola veľmi príjemne prekvapená, že sa tu vyskytovali aj celkom dobré fórky. ()

Ondis

Silnej slaďák. Spíš holčičí film. Holky během jednoho léta prožívají spoustu romantických a zamilovaných příběhů. Slabší 3* ()