Čtyři nejlepší přítelkyně právě dokončily první ročník univerzity a připravují se na léto plné vzrušení. Bridget (Blake Lively) odjíždí do Turecka kvůli archeologickým vykopávkám. Carmen (America Ferrera) má plné ruce tvůrčí práce díky letnímu představení ve Vermontu. Lena (Alexis Bledel) potkává novou i starou lásku ve škole designu na Rhode Islandu. A uprostřed New Yorku dělá Tibby (Amber Tamblyn) pokroky ve svém vztahu s Brianem. Láska, smích, slzy a jedny putovní džíny udržují pevné pouto mezi dívkami, ačkoliv jsou od sebe vzdáleny na míle daleko. Druhý film podle bestseleru Ann Brashare vám padne jako ulitý. (oficiální text distributora)

Prochy38

Chtěl jsem dát 3*, jakože to není tak špatné, ale asi to nechám takto. Evidentně se to snaží nabrat na "úspěchu" prvního dílu, který podle mého nebyl tak zlý. Ale příběh, pokud se tomu tak dá říct, je absolutně nijaký až trapný. Každé z našich hrdinek si všímají jen hezouni a kulturisti. Bloncka, která minule byla schopna akorát kopat do balonu teď bude šířit rodinná moudra apod. Holky se chovají jako malá děcka, dějovky jsou trapné a nulové. Snaží se to hrát na romantiku, city a moudra ze života, ale je to spíše trapná pohádka pro malé holky.... Škoda... ()

peetriss

Toto pokračování už bylo zcela zbytečné, ještě o něco slabší a táhlejší napodobenina prvního filmu. Prakticky mám stejný problém, jako napoprvé, jen je to ještě větší nuda. Pokud bych měl ze čtveřice dívek přecejen určit vítězku, tak je to postava Americy Ferrery, bez ní by to bylo nesledovatelné. ()

ElizabethB

Veľmi nudné, herecky nepresvedčivé, umelé... V tomto pokračovaní som nenašla nič z toho, čo sa mi na jednotke pacilo... Sama sebe sa čudujem, ako som mohla vydržať až do konca. ()

sona123

Je to plynulé pokračování jedničky, ale o level výš. Holky jsou starší, ale jen o trochu, a i jejich starosti už jsou o trošku zajímavější. Nejvíc se mi líbila Carmen, která se dostala k divadlu. Dost to připomíná Sex ve městě. Závěr dává naději, že třetí díl už natočen nebude, což by bylo víc než rozumné. ()

Klárka

První film měl děj první knihy, druhý film těch zbylých tří a to mu hodně uškodilo, časem to byl dost chaos a přišlo mi, že to nenavazuje. Zabulela jsem si, ale už to nebylo takové jako jednička.. A až budu velká, budu vypadat jako Blake Lively! :) ()

Zeek

Tak na druhý díl jsem si řekl, že se podívám, abych doznal změn oproti prvnímu dílu, ať už k lepšímu či horšímu. Ani to nebylo to stejné v bledě modrém, ale dá se říct, že to bylo naprosto totožné s prvním dílem. Opět čtyři přiběhy a téměř o tom stejném, v některých případech o tom stejném. Ale zase to končilo jako každý americký film sladce, takže svůj účel to splnilo. No a samozřejmě hlavní roli opět hráli obyčejné kalhoty, které stále putovaly, nečekaně. Takže když to shrnu, tak horší jak první díl to nebylo, takže zase průměr 3*, snad nebude další díl. Dva bohatě stačí a potřetí na to stejný už bych se asi nedíval. Moje hodnocení: 55% ()

chrispe

Pokud měl někdo po prvním dílu pocit, že holky žily šťastně až do smrti... a chtějí si ho uchovat, tak ať se radši na druhý díl nedívá. Ne, dělám si srandu. Léta jdou dál a každý se ve svém životě někam posouvá. A tak se holky zase rozdělují, prožívají si každá svůj (více či méně zajímavý) příběh, aby se pak na konci zase mohly společně sejít a zjistit, že přátelství je prostě nej. Mně se nejvíc líbil příběh Carmen (America Ferrera) i když byl, přiznejme si, asi nejpohádkovější. ()

milaneg

V té dlouhé stopáži se trochu ztrácí romantika i komedie (dobrodružství a drama taky). Knížka, kterou jsem nečetl, je asi v tomto případě lepší volba...! ()

Psycho.R

Buď jsem to nepobral, protože jsem neviděl jedničku nebo to prostě bylo tak o ničem. Přikláním se k tomu druhému. Náhodně zkouknuto na Nově. ()

Likan7

Jednička byla nuda trvající skoro dvě hodiny. Dvojka je nuda trvající...skoro dvě hodiny. Tentokrát to nezachraňuje ani krása Blake Lively a posila v podobě Rachel Nichols. Příběhy jsou ještě horší, herečky topornější a tentokrát tu hlavní roli nehraje ani to krásný Santorini. Nezbude vám potom už vůbec nic... Ztráta času. ()

mira.l

Jak dlouho by se teoreticky taková kaše dala nastavovat?? Ve třetím díle se kalhoty zázračně najdou? A na začátku sedmého dílu se bude řešit, čím zalátat ty dvě díry, co vznikly na prdeli mírným opotřebením?? Vždyť to bylo jak první film tak nějak přes kopírák. Tyhle holčicí problémy mě nějak neberou. Aspoň že na tu Blake se hezky kouká. I když je třeba objektivně uznat, že koukat se dá na celou čtveřici. ()

DadysGirl

Jak se vyrovnat se změnami, jít si svou cestou a při tom zůstat kým jsem byla a neztratit své opravdové přátele... I druhý díl se mi líbil a klidně bych si dala i třetí... Holky jsou někdy sympatické někdy méně... Prostě každá je osobnost... herečkám se ztvárnění povedlo a myslím, že myšlenku to celkem taky udrželo... ()

Lennie

Četla jsem knihu (respektive všechny ty knihy) a možná i proto mi to nepřijde až tak stupidní, jako mnohým jiným. Pravda, některá místa byla opravdu hluchá a některé dialogy trošku slabomyslné, chování herců dost nepřieozené, ale to bylo podle mě i tím, že po knižní "jedničce" natočili rovnou knižní "čtverku" a mezi to přimíchali části z "dvojky" a "trojky", takže to bylo dost zmatené. A jak už řekla Tibby ve filmu, romantická komedie je protimluv, a já jsem v tom nenašla vesměs nic přímo vtipného, možná jen části ke shovívavému pousmání. ()

zuzzuli

Na začátek bych chtěla říct, že to byl pěkný film, žádný zázrak, ale příjemný pocit jsem si z něj odnesla. Avšak 1.díl mě uchvátil o něco víc proto 3 hvězdy. Je to možná tím, že v prvním díle byly zajímavější příběhy. Tady Bridget jede prozkoumávat archeologické vykopávky,a jako v prvním díle se vyrovnává se ztrátou mámy. Tibby má trable s Brianem, a navíc má podezření, že je těhotná. Lena (ta je pro mě ze všech nejsympatičtější a taky nejhezčí) chodí na designerskou školu, má nového kluka a pak potká toho starého... No a nakonec Carmen odjíždí do Vermontu jako pracovnice v zákulisí, ale shoda náhod a díky jednomu klukovi získá hlavní roli. Oba dva díly nejsou špatné a určitě bych je ještě jednou chtěla zhlédnout a tak těm, kteří mají rádi milé, romantické komedie, film doporučuji :-) ()

Seuata

Velice podobné jedničce, příběh mladých hrdinek pokračuje. Je to pohodový snímek, který zakončí vyprávění z prvního dílu. Nic hrozného, ale také nic úchvatného. 3 hvězdičky zcela právem. Film pro nedělní odpoledne (spíše dámské společnosti). ()