Čtyři nejlepší přítelkyně právě dokončily první ročník univerzity a připravují se na léto plné vzrušení. Bridget (Blake Lively) odjíždí do Turecka kvůli archeologickým vykopávkám. Carmen (America Ferrera) má plné ruce tvůrčí práce díky letnímu představení ve Vermontu. Lena (Alexis Bledel) potkává novou i starou lásku ve škole designu na Rhode Islandu. A uprostřed New Yorku dělá Tibby (Amber Tamblyn) pokroky ve svém vztahu s Brianem. Láska, smích, slzy a jedny putovní džíny udržují pevné pouto mezi dívkami, ačkoliv jsou od sebe vzdáleny na míle daleko. Druhý film podle bestseleru Ann Brashare vám padne jako ulitý. (oficiální text distributora)

DandaPiper

Jednička a dvojka jsou téměř stejný filmy až na to, že holky od prvního dílu zkrásněly. Teda až na Amber Tamblyn, která je mi odporná v obou dílech stejně. America je naopak strašně miloučká, tu mám rád. ()

Sakyvanity

Stejně jako jednička se mi film moc líbil. Možná proto, že jsem nikdy neměla 3 úžasné kamarádky, o které bych se mohla opřít. Ani jsem nezažila takové vztahy, nicméně Blake a Alexis zase zabodovaly a film byl super, Rozhodně si ho ještě pustím. ()

LilDevil

nerozmyslala som na nim ked som ho pozerala, na to ani nie je urceny, proste som sledovala pribeh a snivala ze by som chcela tiez nieco podobne v skutocnosti zazit... myslim to ake su kamaratky a verit ze kazdy clovek moze mat niekoho pri sebe aby nebol sam.. a dava mi to pocit pokoja a ze vsetko je tak ako ma ()

Sonick

Velmi pekna prace s kamerou bohuzel nezachrani nektere zasadni nesmyslnosti ve scenari. I presto si snimek udrzuje jakousi milou lehkovaznost a je odvyprajen vcelku svizne. ()

Carnosaurus

Snímek jede po kolejích, které brousil první díl a daří se mu držet krok, i když je, pravda, trochu v závěsu, nemusí se stydět. Jen je zkrátka druhý a méně čiperný a svěží než jeho starší brácha. Do cíle však doráží se ctí a mnohé dívčí srdce může zaplesat. ()

klapqua

Pre mňa úplne zbytočný dvojka. Nie som fanda ani jednotky, ale tá bola pozerateľná skôr. Dve hviezdy viac menej za fešných hercov:) ()

trinan_kop

Dal by som 4, ak by nebolo naozaj strašnej postavy Amber Tamblyn. Vo veľa záberoch vyzerala ako postaršia moletka, hlavne oblečením, ale aj celkovým zjavom. Aj bola napísaná scenáristicky veľmi nechutne - ak by som ju dal preč a nejakú lepšiu postavu namiesto nej, hlavne s lepšou herečkou, možno by to bolo aj za 5. ()

mia.com

Jelikož jsem četla všechny 4 díly sesterstva, těšila jsem se, až uvidím film. Jednička byla knize podobná, ale dvojka mě zklamala. Prostě zbylé tři díly knihy napasovali do jednoho filmu a vzešlo z toho pouhé něco. Jen jsem se ztrácela v ději a přemítala, z jakého dílu knih scény tahali. Zamíchali to fakt parádně, ale místo něčeho určitého z toho vzešel spíš guláš. Ale ten příběh a obsazené herečky mám v oblibě, takže aspoň pár hvězdiček tomu dám. ()

freemol

Jednička byla celkem dobrá...ale tohle? Klišé, klišé, klišé. Smála jsem se v nesprávných okamžicích. A ty džíny jsou ohyzdné. ()

lilylove

Jedničku jsem aspon dokoukala i když mě celkem nudila.U tohodle dílu jsme se rozhodla že když mě to nebaví že se na to dívat nebudu tak jsme to asi po půlce vypla.Neříkám že je to blbost,příběh není zas tak špatný boužel pro mě je to nuda.... ()