Na scénu přicházejí bratři Alvin, Simone a Theodor. Jsou to neobyčejné veverky, které nejen že umí mluvit, umí i výborně zpívat. Jednoho dne narazí na Davida, který si jejich talentu všimne a nechá je natočit desku. Následují koncerty, davy fanoušků a Chipmunkové se čím dál tím víc pouštějí do různých dobrodružství s dramatickými následky. Davidova trpělivost pomalu naráží na strop. Podaří se Alvinovi a ostatním zachránit přátelství s Davidem, jak se budou smiřovat s nově nabytou popularitou... Alvin a jeho parta jsou totiž nezbední až běda a David bude mít co dělat, aby je uhlídal před mnoha nástrahami, o kterých se doposud domníval, že nemohou mít žádné následky. (TV Nova)

Primavera

Juuuuuuj, nechapem, prečo filmy určené hlavne pre deti hodnotia dospeláci zo svojho uhlu dospeláckeho pohľadu. Mojim deťom, deťom mojich kamarátok a deťom mojej susedky sa to veľmi páčilo, decká sa tešili, skákali zo stoličiek, Jason Lee sa im páčil napriek nezdarilému hereckému výkonu a pre mňa je toto viac než čokoľvek na svete. Ľudia, ak majú vaše deti radi hlodavce a muziku, tak hurá na vec. :-) ()

Petulka88

Tak od tohoto filmu jsem dostal přesně to, co jsem od něj očekával. Přeslazený příběh o přeslazených veverkách, plný přeslazených písniček, které jsou bohužel přeložené do češtiny. 3* dávám proto, že některé písničky se docela dají poslouchat a hlavně proto, že určitě nejsem cílovou skupinou, pro kterou je tento film určen. Dokážu si ale představit, že děti u něj budou vrnět blahem. ()

R4D0

Slabší priemer, nástroj ktorý je užitočný na zabitie voľného času v Nedeľu poobede. Prvý pocit bol prekvapujúci pretože od filmu som nikdy nečakal nič monumentálne, ale tak či tak som neuvidel nič veľkolepé čo by ma donútilo zhliadnuť ďalšie časti. ()

Blacki

Hrůza...vždyť těm chimpukům není ani rozumět, já teda kolikrát nevěděla, co říkaj. Vtipné taky je, jak je "žerou" všichni lidé (myslím ve filmu), všech kategorií...i mladí tam na ně trsaj jako diví. Vždyť by to mohlo zajímat tak akorát malé děti. Naprostá hloupost s hloupým nápadem. ()

nwx odpad!

Ubohost. A ty robotické hlasy, kdy je to namluveno dospělými lidmi a pak na počítači zrychleno, to je obludnost. Jakoby to nemohli namluvit dětmi aby to bylo poslouchatelné. Takovým zrychleným hlasem bylo kdysi nazpíváno hudební CD Šmoulové, taky katastrofa. ()

rublik05

Svižná, infantilní a ujetá komedie, určená především pro mladší publikum, které asi nejvíc ocení sympatické mluvící veverky (Chipmunky). Staršímu divákovi toho snímek asi moc nenabídne, pokud teda zrovna nejste fanoušky hláškujících veverek s toliko potřebným morálním poselstvím. Hudební složka mi popravdě trochu lezla na nervy, zklamaly mě i celkem nudné a nevýrazné postavy. Mizerný scénář plný dětinského humoru a všemožných kýčů a klišé, které jsou tak typické pro většinu trapných amerických rodinných komedií. Viděl jsem jednou a víckrát už fakt ne. Zlaté animáky. 3/10. ()

Nix

Komentovat filmy, které vás nebaví a vymýšlet zajímavý komentáře je daleko těžší než koukat na takovou blbost. Nevím no, jsou tam nějací rádoby křečci, kteří jsou smíchaní s rychlou rotou a mají ale opravdu strašný dabing, kterému nejde rozumět ani půl slova. Ale pro děti a rodinu je to asi fajn. Hlavně, že je to chlupatý a zpívá to a malé stvoření to zaujme a máte na hodinu klid. ()

stiewe

Zklamání nadevše. Jediné pozivitvum jsou celkem pěkný písničky. Jinak film až moc zdlouhavý, nudný a se špatně vymyšlenym dějem. ()

Zajija

Tohle je moje neblahá zkušenost na co nejít ani do letního kina, jenž je zadarmo. Kdybych tohle věděl tak ani zadarmo bych na to nešel, jelikož to byla naprostá ztráta času. Sem zvědavý s čim příjdou v pokračování :-D ()

Nicolettes

Když odhlídnu od všech těch neskutečných hudebních šíleností, kterých se tvůrci dokázali dopustit během necelý hodinky a půl, je to docela příjemně roztomilá oddechovka.. ()

Jacccob

Nevyužité a zpackané. Dokonale. Vylepšit scenář, příběh ( který je neskutečně předvídavý ) , a byla by to velmi slušná komedie pro všechny. Takhle to ale drží nad vodou jenom Chipmunkové. Ale koukat se na to dá. :) ()

liberita

Chipmunkov som kedysi dávno videla v animovanom seriáli a hoci sa na seba v tomto filme veľmi nepodobajú, sú technicky dobre spracované postavičky. Lenže celý film za veľa nestojí. Iste, pár vtipných scén sa nájde, ale tie nedokážu vylepšiť celkový dojem. A ten kazí okrem blbého scenára mizerný a nevýrazný výkon Jasona Lee, ale aj ďalších zúčastnených, strašne otravné pesničky a celková prázdnosť snímku. Navyše nechápem, prečo cítia tvorcovia potrebu natáčať ďalšie diely, keď sú na rovnako slabej úrovni ako ten prvý. ()

.killer.

Pro koho je tahle zlotřilost určená...? Pro děti? Pokud jim chcete vymejt mozek, tak jste našli to pravé. Žádná animovaná postavička mě nesere tak jako Alvin a jeho upištěná banda. ()

Justin Lin natočí Space Jam 2?

Justin Lin natočí Space Jam 2?

03.05.2016

Basketbalová komedie, v níž se kreslení hrdinové od Looney Tunes spojili s Michaelem Jordanem, aby napráskali zlým mimozemšťanům, se dočká pokračování. Kdekdo si myslel, že je druhý Space Jam jen… (více)

Rychlá rota míří do kin

Rychlá rota míří do kin

04.02.2014

Správný... zásah... v tu pravou chvíli mám, když přízrak... temný... svým rejdům šanci dá... na velkém plátně! Ano, čtete správně. Slavný animovaný seriál, na kterém musela vyrůstat většina uživatelů… (více)

Číslo 5 brzy umře

Číslo 5 brzy umře

08.08.2011

Comeback sympaťáka Yogiho

Comeback sympaťáka Yogiho

05.10.2008

Yogiho má každý rád. Neříkejte, že ne. Pohodový medvěd s kloboučkem a kravatou žije v Jellystonském parku a jeho jedinou starostí je ukrást nějaký ten piknikový košík s jídlem a nenechat se u toho… (více)