Marty Bronson kdysi vlastnil malý rodinný hotel. Jeho dcera Wendy i syn Skeeter mu v něm pomáhaly a on jim vždy večer vyprávěl pohádky. Hotelu se moc nevedlo, a tak ho Marty prodal Barrymu Nottinghamovi. Ten mu slíbil, že až bude jeho syn velký, nechá ho hotel řídit. Svůj slib však nesplnil a Skeeter v hotelu dělá jen údržbáře. Jednoho dne ho požádá sestra, zda by mohl několik dní pohlídat její dvě děti. Tak jako to dělal jeho otec, začne dětem vyprávět pohádky na dobrou noc, v nichž hraje hlavní roli. S překvapením zjistí, že se příští den jeho příběhy splní. Přesněji řečeno, splní se ty jejich části, které vyprávěly děti. Zdá se, že by Skeeter přece jen mohl dostat šanci vládnout "svému" hotelu. A možná přitom získá i tu nejspanilejší dívku? (TV Nova)

Darik

Normálně bych dal dvě - sice to nebylo zas až tak špatný, ale hrozně předvídatelný. Ale ta třetí hvězda je za to morče - to bylo božííííííííííííííííííííííííííííí!!!! :D ()

PetkaW.

Mě přišly Pohádky na dobrou noc, jako milé pokoukání, kterým nic nezkazíte.Zkrátka pohodovka před spaním. Několik scén mělo skvělý nápad a vážně jsem se u nich pobavila. Spojení pohádek (i když ve značně modernějším hávu než je běžné) a reality, mi přišlo zajímavé. A morče? To bylo bezkonkurenční, zachraňovalo i jinak průměrné úseky. ()

filipvrbik

Další sandlerofka, tentokrát pohádka pro děti (víceméně), takže jo, je to pro děti,ale je to prča, hlavně ta tlustá myš...70% ()

Dallas

Adam Sandler vymýšľa rozprávky na dobrú noc pre svojho synovca a svoju neter. A mne sa to páči. Sandlera mám rád a tu opäť nesklamal. Ako píše B!shop v medzi rodinnými komédiamy je to rozhodne vysoký nadpriemer typu Jumanji. Možno to nieje práve najvhodnejšia voľba pre kino na sobotný večer, ale na pondelkové poobedie (pre malé aj dospelé decká) je to super. Nenudil som sa ani sekundu a nerozumiem tým záporným kritikám. Možno práve týmto ľuďom nedošlo o čo tu vlastne išlo. Tiež sa na mne realita trochu podpísala, ale aj tak som sa výborne bavil a nedám menej ako 75% a pre môjho 6 ročného brácha je to určite za 100%. ()

berry.77

No já nevím moje hvězda asi uhasíná to určitě je jen jeho krutý žertík.Snaží se nás určitě uklidnit předjeho uplném splanutí jako to bylo v Rivalech:D Rodiná komedie,která neohromí dospělé,ale ani ty děti.Chtělo by to z5 našeho naštvaného Rivala kde to všechno reže s usměvem na tváři a nádechu blázna:D ()

sona123

Adam Sandler tak, jak jej známe. Příběh ani ne tak pro děti (nebo možná hodně větší), spíš prostě taková oddychovka na neděli...Loser, který čeká na svoji šanci (vést hotel, tak, jak mu to slíbil nynější ředitel, který hotel převzal od jeho bankrotujícího otce), k čemuž mu dopomohou děti sestry, které musí týden po nocích hlídat...To, co Sandler vybájí co by příběh na dobrou noc, se další den stane (i když vždycky je tu něco, co překvapí). No, a samozřejmě konec to má dobrý :-) Mohlo to být horší... ()

Marys

Podľa môjho názoru veľmi pekná odpočinková záležitosť na vyplnenie prebytočného času, či odreagovania sa od každodenných trápení. Zároveň si myslím, že je tento príbeh veľmi vhodný pre moderné deti a mládež. ()

Vejrrr

Sandlera mám rád. Někdy se v "jeho" filmech objeví skutečně něco pěknýho a dá se tomu pak říkat komedie, která si zaslouží nést zodpovědnou tíhu toho slova. Zmíním třeba 50x a stále poprvé. Bedtime Stories rozhodně neurazí, tentokrát film nezafungoval uplně tak dobře jak by mohl. U filmů tohoto druhu skoro vždycky pochopíte o čem to celé je a co natane v příští minutě. Někdy to je to samozřejmě vážná vada na kráse, jindy třeba i ne. u tohoto filmu mi ale na jazyk jdou spíš negativa než pozitiva. Adam skvělej, nápady slušný, ale nevyhnuli se trapnosti ve formě morčete s obrovskýma očima atd. Ale faktem zůstává, že jsem se tutam příjemně ušklíbl.. šlo to ;) ()

mazadlo

Zatímco hvězda Bena Stillera stále víc a víc září Adam Sandler se začíná splachovat až po kolena do nehezkých situací. Mě osobně se zdá že komik nám trochu zestárl a jeho humor bohužel s ním. Někdo se prostě okouká Adame a vykulené oči a tatínkovskej pohled to nezachrání. Tenhle film je neskutečná nuda a nezachrání to ani převlečená Xena..... ()

Yardie

V podstatě bez vtipu, chaoticky šílené, uřvané a celkově totální mišmaš. Myslím, že film mohl mít jakýsi potenciál, ale tohle provedení bylo celkem špatné. Navíc ještě k tomu hlavní hrdina totálně nesympatický a otravný. Tohle se moc nepovedlo. 2* dávám asi jen za to, že jsem viděl i něco horšího. Ale jsou to takové horší 2*. Howgh! ()

Gore

Sandler opět nezklamal, zase stojí za ubohou rádoby-komedií, tentokrát se obešel bez nechutností nebo debilních 'hrdinů' (nepočítám jeho projev, bezprostředně poté, co ho štípne včela do jazyka, aby pak zas mluvil normálně). Ale opět hraje chudáka ňoumu, který je chudý a každý ho odstrkuje, aby pak ke štěstí přišel a žil s krásnou dívkou až do smrti. Pořád je to to samý a už je to moc ohraný. Jediné na co se dá koukat je Brand, Russell a Cox. Ale vyvažujou to Pearce, Lawless a morče, opravdu děsnej trojlístek. ()

Pavelos

Docela trapnej pokus o novodobou pohádku.. Chudáci děti co se na to budou dívat.. Už teď je lituju jak budou zklamaný:-( Ubohý výkon Sandlera jako obvykle nezklamal, dělat ze sebe debila umí každej i já, akorát on to musí předvádět na plátně:-) Jediný co tam stálo za něco bylo morče který mělo tak brutálně vyjetý oči jako kdyby nedělalo nic jinýho než se cpalo koksem:-) ()

hnkflknk

Náhodou se mi to fakt docela líbilo, je to sice mezi 3 a 4 hvězdama, ale nenudila jsem se u toho, pár scén mi přišlo trošku lacinějších, ale jinak nemůžu říct, že to je špatný film. ()

lardko

Dost dobrá komedie. Krásně jsem se u filmu uvolnil. Někdy byla scénka trochu nudnější , ale jinak se mi film opravdu líbyl , a uběhlo mi těch 95 minut rychle. Adam Sandler byl prostě skvělej ! Na tento film jsem se chtěl kouknot hlavně kvůli Russellu Brandovi , a Adamu Sandlerovi. Sice Russell Brand tam až tak moc nehrál , ale i tak mě rozesmál. Děj byl moc pěkný. ()

blazenka

Bavily mě ty děti, Sandler bohužel ne. Ačkoli to nebylo úchylně zvrácené jako Zohan, do vtipné komedie to mělo dost daleko. Courteney Cox a její zdravý dort, to mě bavilo. A Sandler zase ne. 40% ()

Sindibád pluje do Číny

Sindibád pluje do Číny

20.12.2008

Už to vypadalo, že proslulý orientální mořeplavec šel nadobro ke dnu. Projekt s názvem The 8th Voyage of Sinbad měl režírovat Rob Cohen, který chtěl do hlavní role Keanu Reevese. Dokonce ukecal k… (více)

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

05.12.2007

Jistý významný filmový kritik jednou prohlásil, že hvězdný status Adama Sandlera je pro něj jednou z největších záhad naší doby. Pro někoho nesnesitelný nýmand, pro jiné kultovní komik však stále… (více)