Marty Bronson kdysi vlastnil malý rodinný hotel. Jeho dcera Wendy i syn Skeeter mu v něm pomáhaly a on jim vždy večer vyprávěl pohádky. Hotelu se moc nevedlo, a tak ho Marty prodal Barrymu Nottinghamovi. Ten mu slíbil, že až bude jeho syn velký, nechá ho hotel řídit. Svůj slib však nesplnil a Skeeter v hotelu dělá jen údržbáře. Jednoho dne ho požádá sestra, zda by mohl několik dní pohlídat její dvě děti. Tak jako to dělal jeho otec, začne dětem vyprávět pohádky na dobrou noc, v nichž hraje hlavní roli. S překvapením zjistí, že se příští den jeho příběhy splní. Přesněji řečeno, splní se ty jejich části, které vyprávěly děti. Zdá se, že by Skeeter přece jen mohl dostat šanci vládnout "svému" hotelu. A možná přitom získá i tu nejspanilejší dívku? (TV Nova)

Skleni

Za prvé musím povedať, že film je lepší ako Inkheart. Ale horší ako som čakal. Nemá žiadnu pointu. Žiaden základ či vyvrcholenie. Jednoduchý dej, ktorý sa ničím netají. Všetko je jasné a divák si od začiatku uvedomuje rozloženie postáv. skoro ako šach. Len pri tomto filme viete dopredu ako sa kde ktorá postavička posunie. Jediné čo ma prekvapilo bola absencia rozprávkovosti ohľadom splnenia rozprávok. Napr cukríky nepršali, len z kamióna padali. ale už veci ako samotné vymýšľanie rozprávok bolo smiešne. rovnako ako vedľajšie postavy. Tie boli všetky akoby blbé a na hlavné postavy sa ani neťahali. viem, že je to rozprávka, ale tomuto by ani malé decko neuverilo. dávam desať percent navyše za herecké výkony Guy Pearca a samotného Adama, ktorý je skvelý vždy. Akurát filmy má naprd dajako. 57% ()

cogi

Příjemná komedie, pokud se chcete podívat na něco nenáročného a odpočinout si u toho .. v kolika filmech můžete vidět morče s obrovskýma očima ()

Tryman

Film, který mě rozhodně nenaštval, ale na druhou stranu ani příliš nepřekvapil. Příběh se drží ve své jednoduché linii od začátku až do konce, občas zazní nějaký ten vtip - někdy povedený, někdy zase ne... Nečekejte žádné zázraky, ale pokud hledáte něco nenáročného, jednoduchého a ne úplně trapného, Pohádky na dobrou noc by vaše očekávání mohly splnit. ()

Torgal

Sandlerovský humor mám z akéhosi zvráteného dôvodu skutočne rád a len jemu vďačí tento film za tak vľúdne prijatie z mojej strany. Poňatie filmu je totiž extrémne orientované na rodiny s malými deťmi - nešetrí sa moralizovaním, infantilitou a nechýbajú ani otravné zvieratá (zastúpené morčaťom s vyvalenými očami - wtf is this shit?) - jednoducho Disney. Vďaka bohu aspoň za toho Sandlera, hoci si tu nemohol tak dovoliť svoj typický drsnejší a zemitejší humor. 5+/10 ()

tranquill

Tato komedie měla dobře našlápnuto. Je to takové neotřelé... Škoda některých trapných Sandlerových vtípků, jinak bych dal i 4 hvězdy. ()

dakarin

... průměr u mých spřízněných duší je čistých 40% a ... prvních 7 top hodnotitelů z lidu csfd taky za 2 hvězdy --- tož to je slušná shoda. Především netuším, co se s Adamem Shankmanem stalo ... sází kameňáky jeden za druhým, ale takovým způsobem, že každý hned pozná, že už jim sám nevěří ... jako když se přejíte sladkého a zákusek už si nemůžete vychutnat ... škoda filmu, větší však škoda Adama :-( ()

JamesConnorG

Tenhle film není moc špatný a dokonce mě i bavil. Sice to nepřekoná "Zkus Me rozesmát", ale tenhle film jsem si jako fanoušek Sandlera užil. 80% ()

waska

V Adamovi Sandlerovi teda nějakého excelentního komika nevidím a ani jeho filmy mi nějak moc komediální nepřijdou. Navíc dohromady s Guyem Pearcem je to vražedná kombinace, Pearce není přece komik! Nepůsobí vtipně, ale bohužel směšně až k pláči. Morče s obrovskýma vykulenýma očima taky moc nerozesměje, ale potěší Rob Schneider. Courteney Cox je otravná jako ve všech svých rolí, tak aspoň že se dá dívat na dvě hezké tvářičky Teresy Palmer a Keri Russel. Dětem se to nejspíš bude líbit, mě teda ne. Konec taky nepřekvapí, dobré konce přece jen existují. Na druhou stranu, skouknout se to dá. ()

Bart16

Adam Sandler se vydal na pole rodinných komedií a nutno poznamenat,že si tentokrát nevybral zrovna nejlépe.Sandler se nejlépe vždy cítil v hrubozrných komedií(např. Vodonoš,Zohan atd.) Na druhou stranu chápu,že se občas snaží vybočit.Na každou jeho novou komedii se nesmírně těším a tento film nebyl žádnou vyjímkou,ovšem byl jsem nečekanně zklamaný.Scénář nabízel neskutečné možnosti a nápadů by bylo určitě na vícero pokračování,ovšem film je až nečekaně nudný a místy velmi přeplácený.Dokonce mi to chvílemi svojí přepláceností připomínalo jiný Sandlerův film Malý Nicky,který osobně považuju za jeho nejslabší kousek.Nedá se říct,že by ve filmu nebylo pár povedených fórků,ale ty celý film neutáhnou ani zdaleka. ()

Saimon

Pár opravdu silných a zábavných momentů vystřídá vždy opět hrstka těch nepodařených a nudných. Líbilo se i tak. ()

E lan

Je to prostě pořád ten samý Sandler, kterého nemám rád. Příběh spíše pro děti není až tak špatný, občas se objeví opravdu světlé vtipné momenty, ale celkově je to přecijenom komerční sandlerovská nuda plná nesmyslů. ()

Oonika

Nemůžu si pomoct, ale Adam Sandler mě prostě baví. Když si vzpomenu na to morče, co se jmenovalo Bulva, tak se směju ještě teď :D ()

Luckyman

Tak Sandler ma opäť nesklamal. Je to zábavne a bavil som sa od začiatku až po záverečné titulky. "Červené ferrari! Nič nehovorte, však máte ešte jedno v garáži." :-D ()

Sindibád pluje do Číny

Sindibád pluje do Číny

20.12.2008

Už to vypadalo, že proslulý orientální mořeplavec šel nadobro ke dnu. Projekt s názvem The 8th Voyage of Sinbad měl režírovat Rob Cohen, který chtěl do hlavní role Keanu Reevese. Dokonce ukecal k… (více)

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

05.12.2007

Jistý významný filmový kritik jednou prohlásil, že hvězdný status Adama Sandlera je pro něj jednou z největších záhad naší doby. Pro někoho nesnesitelný nýmand, pro jiné kultovní komik však stále… (více)