Monstra vs. Vetřelci

Monštrá vs. Votrelci

Monštrá verzus votrelci

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 2009, 90 min

Obyčejný animák s obyčejným scénářem a poměrně obyčejnými postavami. Kromě exceletního technického zpracování nenabízí film nic mimořádného. Seth Rogen nebo Reese Whiterspoon je sice celkem dobré obsazení, ale na druhou stranu nemají jejich skvělé hlasy moc co hlásit, takže jejich potenciál zůstává plně nevyužit.(18.10.2010)

• lesumir

Dost velká nuda. Nadbytečný humor, divné postavičky.(20.9.2009)

Super nápad mohl být vytěžen trochu originálněji a nápaditěji, ale jinak vládne spokojenost. Animace moc pěkná, Bob boží. Víc animovaných 3D filmů v našich kinech!(22.4.2009)

Slibné téma se povedlo využít jen asi na 70%, zejména zůstaly rezervy, co se týče "vetřelců" a prostředí kosmické lodi, které není moc nápadité a některé akční scény v druhé polovině už spíš nudí, ale "monstra" jsou sympatické postavy a je tu spousta velmi vtipných momentů. Viděno nad Sibiří.(26.9.2009)

Velmi vtipný a ve všech směrech vynikající animák! :-) Chtěla bych vypíchnout okamžiky, u kterých jsem se od srdce pobavila, ale to bych odvyprávěla skoro celý film. Tak jen namátkou co mě odrovnalo byl prezident Spojených států a jeho tlačítko na Laté :-)) nebo jeho úžasné hudební provedení písničky z filmu Policajt z Beverly hills jako dorozumívací prostředek s vetřelcem :-)) Jeho postava a hlášky byly hodně dobře vymakané! :-) Užasná a vtipná byla i naše monstra, chii :-)(20.7.2013)