Monstra vs. Vetřelci

Monštrá vs. Votrelci

Monštrá verzus votrelci

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 2009, 90 min

Velmi vtipný a ve všech směrech vynikající animák! :-) Chtěla bych vypíchnout okamžiky, u kterých jsem se od srdce pobavila, ale to bych odvyprávěla skoro celý film. Tak jen namátkou co mě odrovnalo byl prezident Spojených států a jeho tlačítko na Laté :-)) nebo jeho úžasné hudební provedení písničky z filmu Policajt z Beverly hills jako dorozumívací prostředek s vetřelcem :-)) Jeho postava a hlášky byly hodně dobře vymakané! :-) Užasná a vtipná byla i naše monstra, chii :-)(20.7.2013)

• lesumir

Dost velká nuda. Nadbytečný humor, divné postavičky.(20.9.2009)

Možná je to způsobené větším počtem scénáristů, možná jejich schizofrenií, ale střídají se tu momenty geniální a vtipné (vítání mimozemšťanů) s momenty trapně-lidsky-poučnými. Škoda. Celkový dojem tedy jen lehce nad průměrem. 70 %(29.6.2009)

nějak mě to nevzalo... znám i lepší animovaný filmy ;-)(29.1.2010)

Zábavná pohádka protkaná odkazy na staré sci-fi filmy let padesátých. Příběh je pak směsí nejrůznějších ztřeštěných nápadů (za vše mluví hrdinný president a jeho klávesy, červená tlačítka a geniální Bob) a o tom jak se ze zasněné dívky stává žena. Vetřelčí invaze je tu v podstatě jen katalizátorem událostí. To co mě mrzí je, že jsem byl v kině ochuzen o originální znění (Bauer a dr. House v jednom filmu!) a i když byl dabing celkem povedený tak se těším jak si film na DVD vychutnám v originálním znění. E.T. GO HOME!(4.8.2009)

• - Obrovské letadlo transportující naše hrdiny je inspirováno skutečným letadlem, poprvé postaveným roku 1962 pro NASA, sloužící k transportu součástí vesmírných lodí. (HellFire)

• - Scéna v úvodu, kdy kamarádky jdou chodbou k Susan do pokoje a fotí bleskem obrázky na chodbě, je odkazem na slavný film Starman (1984) od Johna Carpentera. (Maark)

• - Na obřího robota pálí stíhačky typu F-14 Tomcat a helikoptéry AH-64 Apache. (HellFire)