Monstra vs. Vetřelci

Monštrá vs. Votrelci

Monštrá verzus votrelci

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 2009, 90 min

Soundtrack Henry Jackman: 1. A Giant Transformation [3:05] ,2. When You See (Those Flying Saucers) - The Buchanan Brothers [2:17] ,3. Tell Him - The Exciters [2:35] ,4. A Wedding Interrupted [2:09] ,5. Meet the Monsters [2:29] ,6. Planet Claire - The B-52's [4:37] ,7. Do Something Violent! [2:07] ,8. The Grand Tour [2:10] ,9. Oversized Tin Can [3:38] ,10. The Battle at Golden Gate Bridge [6:08] ,11. Didn't Mean to Cursh You [1:51] ,12. Reminiscing - Little River Band [4:14] ,13. Imprisoned by a Strange Being [5:28] ,14. Galaxar as a Squidling [2:06] ,15. March of the Buffoons [5:15] ,16. Wolly Bully - Sam the Sham and the Pharaohs [2:21] ,17. Susan's Call to Arms [3:02] ,18. The Ginormica Suite [5:51] ,19. Monster Mojo [2:08] ,20. Purple People Eater - Sheb Wooley [2:15],(14.6.2011)

Vlastně jsem se celou dobu soustředil jen na rozzáběrování filmu, u kterého jsem si poprvé uvědomil, jak moc jsou Monstra a Vetřelci ideální pro 3D...(29.11.2009)

Možná je to způsobené větším počtem scénáristů, možná jejich schizofrenií, ale střídají se tu momenty geniální a vtipné (vítání mimozemšťanů) s momenty trapně-lidsky-poučnými. Škoda. Celkový dojem tedy jen lehce nad průměrem. 70 %(29.6.2009)

Nebylo to špatné, ale bohužel to nebylo ani nic originálního a nadprůměrného. Typicky průměrný animák, který dokáže zaujmout, který se zaujetím dokoukám do konce, ale víc nic. Nebudu popírat, že jsem si film neužíval či že jsem se nepobavil, ale tohle je přesně ten typický film na jedno zhlédnutí. Jako dítě bych z toho byl možná nadšenější, ale bohužel už dítětem nejsem a doby, kdy jsem býval odvařený z většiny animáků jsou už dávno pryč. Nicméně tenhle film má docela dobrý nápad, tvůrci se na tom docela vyřádili, nenudilo to, bylo to vtipné, a tohle všechno filmu zařídilo, že v mých očích neklesl do podprůměru. Ale bohužel mám pocit, že tu není nic navíc, nic, díky čemu bych se měl z tohohle animáku posadit na zadek a chtít ho vidět ještě jednou. Mám tím pádem obavy, že za nějakou dobu už ani nebudu vědět, o čem tenhle film vlastně je. Ale na pobavení a na zabití času během jednoho svátečního odpoledne to bylo absolutně vyhovující a nelituji, že jsem se odhodlal strávit s tímhle filmem svůj čas. Celkově jsem se rozhodoval, zda udělit tři nebo čtyři hvězdy, ale nakonec se přece jenom přikláním k názoru, že zde opravdu není nic navíc, díky čemu by si film zasloužil, abych si ho měl za nějakou delší dobu od zhlédnutí vybavit, a tak uděluji lepší tři hvězdy.(29.10.2010)

Velmi vtipný a ve všech směrech vynikající animák! :-) Chtěla bych vypíchnout okamžiky, u kterých jsem se od srdce pobavila, ale to bych odvyprávěla skoro celý film. Tak jen namátkou co mě odrovnalo byl prezident Spojených států a jeho tlačítko na Laté :-)) nebo jeho úžasné hudební provedení písničky z filmu Policajt z Beverly hills jako dorozumívací prostředek s vetřelcem :-)) Jeho postava a hlášky byly hodně dobře vymakané! :-) Užasná a vtipná byla i naše monstra, chii :-)(20.7.2013)