Monstra vs. Vetřelci

Monštrá vs. Votrelci

Monštrá verzus votrelci

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 2009, 90 min

Velice pěkný animák, který má pár opravdu hodně světlých chvilek, ale aby z toho byl kult a tvůrce v něm mohl pokračovat, to se zřejmě nestane. Každopádně těch pár scének a příjemných postaviček mě na hodinu a půl rozhodně příjemně pobavilo.(21.12.2009)

Nejveselejší monstra. Hlavně ta chodící šprcka :D(26.2.2012)

• DaViD´82

Slečna Ronsonová vypadá přesně jako Ony. Už jen to, že si všímám takových blbostí myslím plně ukazuje jak moc jsem se nudil. Pro samé zakopávání, tančení a mlácení se do hlavy vším (ne)možným se úplně zapomnělo na... No, vlastně na všechno ostatní. Čest výjimkám v podobě původního dabingu, nápisu na raketě a těm několika minoritním zdařilým odkazům na padesátková monstr/ufo béčka.(6.10.2009)

Tolik odkazů na metr² jsem už dlouho neviděl, avšak celý ten maglajz po několika minutách ztrácí na originalitě, aby v závěru vyšuměl do ztracena 3D efekt ne 3D efekt. Chtělo by se skoro říct: „Zapomeňte na: Vetřelce, Predátora, Blízká setkání třetího druhu, ET - mimozemšťana, Propast, Den nezávislosti, Star Trek a další sci-fi snímky Monstra vs. Vetřelci vám je tu servírují v jednom velmi svůdném balení. Jenže...Monstra vs. Vetřelci z nich těží těží seč jim síly stačí a nepřináší nic nového krom toho jde výsledek v klasických šlépějích ostatních animovaných bratříčků, aby se nakonec utopil v rozbředlém moralizovaní. Enormika pohodila svým bílým přelivem ala Rouge, Hmyzosaurus zamával motýlími křídly a pohádky byl konečně konec. O čem to vlastně celé bylo?6/10(11.4.2009)

Určitě mne nejvíc zaujalo zpracování a kvalita animací. Ale příběh mohl být trochu vypracovanější a zábavnější. Jinak výborná podívaná, u které se i zasmějete. ( Hodnocení: 8/10 )(1.12.2009)

• - Jeden z prvních filmů, který je primárně točen pro 3D a bude tak určen hlavně pro digitální 3D kina. S tím souvisí to, že velká filmová studia se rozhodla spojit a společně zafinancovat vylepšení asi desítky tisíc kin. Protože je film natáčen ve 3D, budou i konečné náklady o něco dražší. Přibližně o $ 15 mil. (reqiuem)

• - V celém filmu je zmíněno velké množství sci-fi klasik. Např. hned na začátku jeden z vědců ohlásí kód „Red Dwarf“ (Červený trpaslík), Gallaxhar použije při klení slovo Spaceballs a generál Monger mluví o Aktech X. (HellFire)

• - Na obřího robota pálí stíhačky typu F-14 Tomcat a helikoptéry AH-64 Apache. (HellFire)