Luckyman

Tak toto bola najlepšia rozprávka akú som už dlho nevidel! Ten modrý slizák bol najlepší: "chlapi mám ho! Držím ho! Vidíte už spomaľuje." :-D ()

marusaj

Je to jednoduché a plné klišé. Je to trošku k uzívání. Postavy - no tedy monstra a mimozemšťani - jsou jaksi bez šťávy, nezajímaví a bez charismatu. Celé tohleto jakž takž drží pokupě skrze pár průměrných gagů. Nuda, šeď, průměr. ()

Dartdevil

Spousta vtipných narážek a výborná animace, jak jsme u Dreamworks zvyklí. Příležitostně se určitě podívám znovu. ()

Lasombra

Vtipný animáč s parodií na MIB, Mars útočí, Moucha a plno dalších scifáren, prokládaný dobrými hláškami, nemám co vytknout. Ale bohužel nemůžu dát plné hodnocení, protože jsem donucena srovnávat s Madagascarem a Shrekem, kteří vyšli také z dílny DreamWorks. ()

josieaddms

Tohle je dětský film jehož hlášky ho posouvají na úroveň filmů, které pobaví všechny věkové kategorie. Zejména konverzace mezi monstry. B.O.B. perlí a Článek se Švábem-šíleným vědcem- mu nahrávají. V podstatě na tom to stojí a padá, protože příběh sám o sobě je prostě dětský a úsměvný. Ale byli tu pasáže kdy jsem se skutečně docela nasmála. Navíc Suzan (Enormika) je jedna z těch ženských animovaných postav která vám padne do oka, a možná se s ní (pokud jste žena!!!) i celkem ztotožníte. Zkrátka sympaťačka. Takže nakonec celkem povedená animovaná komedie. ()

barajda

Očekávala jsem slabší animák a nakonec to byla docela sranda. I když často dost absurdní, ideální na cestu autobusem:) ()

RajAthen

Tak popravdě tenhle animáček mi tedy k srdci nepřirostl. že se možnosti animace stále posouvají je hezké, ale k čemu to je, když pod relativně hezkým povrchem (byť tedy nepříliš nápaditým) dlí prázdná schrána něčeho jako děj či nedejbože emoce. Vyjma úvodní scény zkrátka nic nevybočuje z průměru. Nechci animákového Občana Kaina, ale ono už je tolik lepších počinů v této oblasti, že netuším, proč sahnat kdy někdy znovu po tomto... ()

Rudyamon

Tenhle animák je naprostá bomba. Hromada skvělé akce, parádní animace, vynikající příběh ... Člověk si ani nestíhá pamatovat tu kupu hlášek a skvělých scén, kterými tento film oplývá. Opět, jak je už docela zvykem v animovaných příbězích, je i tady parodovaných několik známých filmů, známých scén a známých osobností. Seznámení s první sondou mimozemšťanů probíhá v souladu s filmem Blízká setkání třetího druhu, ovšem muzika je kapku jiná. Jak to prezident s varhany rozbalí, už jen čekáte, kdy se zjeví Axel Foley alias Policajt v Beverly Hills. Hlášky typu - Kdepak, je to kluk, koukni jaký má dudy - zazní každou chvíli a děj má spád, jakým se může pochlubit málokterý animák. Naprosto perfektní! A když prezident řekne: Vyhlašte hnědý stupeň bdělosti, protože si musím převlíknout gatě - tak to máte opravdu dost. Hodnotit jednoznačně 5 hvězdičkami - 90% je naprostá samozřejmost. No a teď zpátky do reality, věřit na monstra není vhodné, musíme se věnovat něčemu normálnímu - například placení daní ... :-) ()

bono22vox

Blondýna, lidský hmyz, ryba a želatina brání svět proti mimozemšťanům. E.T., táhni domů... :-) Dobrý animák, ikdyž nedisponuje Shrekovým kousavým humorem a spádem, umí zabavit i nás dospělé, aniž by děcka ztratily nit... ()

Likan7

Ve všem to je průměrný animák. Animace je fajn, vtipy jsou fajn, narážky jsou fajn, tempo je vražedný a je to tak krátký, že to je prostě jednohubka. Ale mě se to tak moc trefilo do vkusu a do nálady, že tomu ten nadprůměr klidně dám. Má to šílený tempo, fakt co 3 minuty něco vybuchuje a všichni doslova někam pádí. Má to ale i humor a přiznávám, že ty hloupoučký vtipy, který začínají u oživlýho želé a končí u megamotýla, mě braly. Vedlejší postavy jsou bohužel trochu upozaděný, což je ale zase dáno tím tempem a délkou. Nečekal jsem vůbec nic a překvapivě jsem dostal moc pěkný animák s ještě překvapivěji povedenou akcí. ()

godspeed

tak jsem si udělal radost a koupil lístky na 3D verzi v imaxu. no a co vám budu povídat. příběh snesitelný, postavy výborné, triky maximální, hudba fajnová, fórky excelentní, celý to šlape a ten třetí rozměr ufounské tématice sekne jak ušitý na míru. ()

j.o.j.o.

Protože jsem viděla tenhle film v obyčejném kině můžu ho posoudit spíše z hlediska příběhu než těch skvělých efektů. I přesto to byl zážitek opravdu nadprůměrný a jěště teď se cítím nepatřičně, protože jsem se válela smíchy častěji než mí mladší "spoludiváci" , kteří ty skvělé popkulturní odkazy asi všechny nepochytili:) ()

TSZ

Obří mega-žena, rozmražená pravěká "bytost", vědec, který vznikl zkřížením člověka a švába, geneticky upravené rajče namíchané s polevou na dort a retardovaná stometrová larva (ze které se později vylíhne motýl) zachraňují planetu "lokálně zvanou jako" Země před šílenou chobotnicí z vesmíru. Už z tohoto nástinu děje je evidentní, že Monstra vs. Vetřelci je nebetyčná píčovina, avšak v rámci animovaných DW píčovin extrémně zábavná. Fórky se opravdu docela vydařily, stejně tak odkazy na akční či katastrofické filmy (celá příběhová linie tyto snímky velmi přesně cituje) takže já dávám palec mírně nahoru. ()