KdG

Celkem tuctový animák, sem tam úsměvná scénka, ale jinak je to nemastné neslané určené pro celou rodinu. ()

Marty_v.S.

Překvapivě výborný animák se spoustou citací z různejch filmů, především sci-fi a hororů, od 50tých let vejš .. fanda těchto filmů chrochtá blahem ;) ()

Euchrid

Je to jeden z nejzábavnějších a nevtipnějších animáků, co jsem za posledních pár let viděl. Tak mi tady nebrečte, že to nemá tu pixarovskou hloubku, nebo mě z toho rozbolí kolena. ()

giaruj

Film baví medzi 3 a 4 hviezdičkami. Čo však s ním s odstupom času? Mucha, E.T. mimozemšťan, Starman sa stali legendami. Aký bude osud filmu, ktorý poukazuje na archetypy, ale sám o sebe neprináša "nič nové"? Podobne ako Oblačno miestami fašírky. Krása, ochvatnosť, dynamika, zábava, veľa odkazov a tu sme skončili. Na druhej strane uznávam "didaktickú" funkciu filmu. Decká sa dozvedia o kvalitných a kultových starinkách. Klasika ostane klasikou, odkazy odkazmi.... ()

Jacccob

Klasický průměrný animák. Jediná scénáä, kdy sem musel projevit smích, byla scéna ala " klávesy" , a příběh taky nic moc. Dětem se ale bude určitě líbit. ()

Doomer

Tak rozhodoval jsem se mezi odpadem a 1* nakonec mě k té 1* přesvědčilo několik vtipných (spíše úsměvných scén) a to že je to animák. Film jsem viděl ve student agency protože stewardka říkala že se budou promítat "aliens" - přišlo zklamání když pustili toto a pak další když jsem zjistil jaká je to blbost. ()

fantomas19

Americký animovaný 3D film o hrdinstve monštier v boji proti votrelcom z tohto roku režírovali Rob Letterman a Conrad Vernon. Meteorit zasiahne Suzan a prinesie jej veľkosť a silu, avšak vďaka tomu sa dostane do tajného projektu vlády ukrývajúceho monštrá pred svetom. V momente, keď Zem napadne votrelec, sú monštrá ľudstvu vhod a sú vypustené do boja. Dokážu monštrá - doktor Šváb, B.o.b a Chýbajúci článok, spolu so Suzan alias Megacicou, po dlhých rokoch väzenia a bez skúseností zachrániť svet? Film plný efektov, ktoré v 3D premietaní získavajú ešte zvláštnejšie kúzlo, je doplnený, ako to už u filmoch určených deťom býva, občasným veľmi skvelým vtipom pre dospelých, a robí z diela celorodinnú zábavu, mix, kde si každý príde na svoje. ()

dj_kure

Film o přerostlym hovně terorizujicí emériku, která si s tim pochopitelně poradí díky strašně utajenýmu vládnímu projektu. Srandy asi stejně jako v Děsnym dojáku. Animace ale celkem povedená... "Nečekaně" u DreamWorks. 40% ()

honeybunn2

Mne sa to nepáčilo. Scénaristi tejto rozprávky museli byť srasne nafetovaný ked toto písali. Od animovanej rozprávky očakávam niečo iné, toto bolo na ňa príliš čudné. Asi som príliš konzervatívna. Za tých pár vtípkov, na ktorých som sa pousmiala su to 2 hviezdy. ()

boombang

Pixarovka to sice není, ale i tak jde o nadprůměr. Narážkami a odkazy na nejrůznější filmové trháky se tu nešetří a vtipy jsou také velmi dobré (několikrát jsem dostal přímo záchvat smíchu - např. u tancujícího Hmyzosaura nebo na konci u šneka v jaderném reaktoru). Postavy monster jsou také originální - nejvtipnější je z nich želé Bob. Zajímalo by mne však, kdy už konečně přijde animák od DreamWorksu, v němž nebudou lidské postavy vypadat infrantilně (když už ne přímo odpudivě - i když k některým to tady dost pasovalo, např. k Derekovi nebo k prezidentovi). V tomhle filmu se dá bez problému koukat jen na Susan - a vlastně i na tu až po její proměně v Enormiku :-) ()