nightday

Jedna z nejlepších romantických komedií vůbec. 112 minut plých zábavy, vtipných, neotřelých scének. Krásné holky, Havaj, moře, surfování, koktejly, perfektní vedlejší postavy, skvělá hudba. J. Segelovi ten to typ filmů výborně pasuje, je vtipný, nestydí se, dokáže ze sebe udělat šaška a sbalit nejhezčí holku ve filmu. Nejsem obdivovatelem anglického přízvuku, ale zasazení Russella Branda do role excentrického, promiskuitního pseudo-zpěváka tento film vygradovalo k dokonalosti. 100% ()

lickerman

Těšil jsem se, že uvidím Veronicu Mars, respektive její uvolněně hrající představitelku Kristen Bell konečně také v jiné roli, než jako věčně mladou studentku a detektiva v jedné osobě. Ve výsledku bych se ale asi snad radši vrátil k úspěšnému seriálu, protože jako Sarah Marshall na mne působila n-e-s-k-u-t-e-č-n-ě uměle. Co však snímek jako takový? Nicholas Stoller ve svém režijním debutu servíruje příjemnou komedii u které se určitě zasmějete, pobavíte.. a umělost Kristen nakonec ve výsledku (i díky skvělé Mile Kunis) překousnete... ()

Bart16

Další skvělá komedie,kterou má na starosti Judd Apatow,i když jen,jako producent a spoluscénarista.Pokuď se vám líbili kousky,jako 40 let panic,nebo Superbad,tak neváhejte ani minutu. ()

Fleak

Proč jsem se na to vlastně těšil ? Nebylo to zas tak vtipný a ani nějak jinak zábavný a hodně předvídatelný. Čekal jsem od toho víc. Kirsten Bell se moc nepředvedla (zlatá Veronica Mars) a Jason Segel mě tim jeho neustavičným fňukáním spíš štval....což se naštěstí nakonec změnilo. Paradoxně sem se nejvíc zasmál u scény, kdy zábíjej prase, což je docela smutný. 2,5* ()

Luckyman

Tak dobre som sa už dlho nezasmial. Skvelá romantická komédia s vtipnými dialógmi a Jason Segel ukázal, že vie hrať aj niečo iného ako Marshala z How I met your mother. Paráda. ()

BačaXXX

Postava Petera mi od samého začátku padla do oka. Jeho citlivost, sebevědomí, taktika na ženy a výborná hra na piano, mě hned okouzlila.Značně lepší než Zbouchnutá nebo 40 let panic. Druhá nejlepší věc, co jsem letos viděl. ()

Zevon odpad!

Nejspíš je tu opět nějaká okurková sezóna a dobrých filmů je jako šafránu. Vůbec se potom nedivím, že v té šedi a ještě větší šedi vládne jedno oko, jako král nad slepotou. Všeobecné hodnocení tomu poté odpovídá výsledkem, kdy odpad je hodnocen jako průměr a průměr jako vrchol. Já osobně mám za to, že je třeba to utnout. Této přehnaně přehráté a únavné směsi zbytečných a prázndých dialogů víc nedám. O komedii se vůbec nejedná, film je přearanžovaný (není se co divit, když celou hodinu neslyšíte nic jiného, jak nějaký posera kvílí nad svým zhrzeným životem, když jej opustila afektovaná, naprosto mimo mísu, odbarvená můra, s přebytkem na rozdávání dutých prostor v hlavě). Prázdných slov slyším denně z úst politiků dost, na to zvědavý nejsem. Vydržel jsem do poloviny a poté jsem tu hovadinu vypnul, neboť jsem si vymyslel svůj vlastní konec, kdy tu nánu ojela rota železničního vojska a ten moula skočil do výtahové šachty, jak to obvykle mají podobně dekadentně ladění jedinci v oblibě. Škoda, že ta jeho rajcka nebyl trans, byl by to perfektní film pro teplouše (nechť mi gayové odpustí, nic proti, sám mám z jejich 4% jednoho kámoše :-). ()

prasklinka

Jasona Segela mám spojenýho s Marshalem z HIMYM, a tak jsem se na Forgetting Sarah Marshall dost těšila, ale vyšla z toho trapná americká komedie, která tu byla už 1000 a 1. ()

AbelXavier

Nahota Jasonu Segelovi ocividne nevadi a nevadi ani me coby divakovi, pokazde kdyz se vytasi se svym nadobickem rozhodne jsem vice pobaven nez-li pobouren. Navic Jason Segel je vyborny komediant, zvlaste v momentech kdy s ironii a vhodnou grimasou reaguje na dany okamzik. Po Zohanovi dalsi "smooth" komedie od zacatku do konce, bez slabsiho mometu a skvele vybranymi vedlejsimi herci. Ocividne k necemu dobremu nam ta svetova krize je. ()

haWranka

Vlastně takovej lepší průměr ve svym žánru. Žádný záchodový vtipy. Ovšem mě si získal Jason Segel, miluju ho v How I met your mother a tady má taky svojí osobnost. Jo a ten jeho muzikál bych fakt chtěla vidět. ()

Chauncey

Výborná komedie se sympatickým řízkem, Jasonem Segelem, na jehož další filmy se budu velmi těšit. Snad vyjde film s loutkami. ()

VeeDee

Tomu říkám opravdová romantická komedie! Můj oblíbenec z HIMYM prostě perlí, je to úžasný komik a všechny ty havajské postavičky... U málokterého filmu se nahlas směju!!! ()

markotter

Hrozná blbost připomínající mi Panice a Zbouchnutou debilníma dialogama, který by snad měly bejt ze života, používáním sprostých slov a otevřeností v otázce sexu - hahaha. Kdyby to bylo jenom blbý, ale ono to bylo i nudný. ()

Psycho.R

Bell i Kunis jsou parádní kočky. Vlastně kvůli tomu jsem se na tenhle film podíval. A mojehodnocení je mezi 3* a 4*. Pro sichr dávam 4, ale nezaručuju, že se nerozmyslím. ()

Oonika

Vtipný Russell Brand a ztrápený Jason Segel, prazvláštní kombinace, nedostatek humoru, nesmyslné rozhovory. Nejlepší na celém filmu bylo asi závěrečné představení Drakula. ()

tomikan

Velky a hodne prijemny prekvapeni, film je natocen velmi prirozene a nenasilne, vsechno v nem ma svuj cas, vse plyne prirozene a sympaticky, vtipne a uveritelne.. totez je potreba rict o Jasonovi, u koho neprobudi empatii, a kdo mu roli neveri u me nema srdce.. a k tomu jeste Mila nebo Jonah Hill.. tech 73% co tu kopacky maj je zalostne a neopodstatnene malo! ()

Pathrose

Klasická komedie o překonávání rozchodu a závislosti na partnerovi. Film, který tu byl již několikrát a ještě několikrát tu bude, akorát vždy v trochu jiném obalu, ale stejnou hlavní myšlenkou. Párkrát se zasmějete, párkrát vám bude smutno, ale vše skončí tak jak má. ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru