da_silva

Povedená fungující romantická komedie. Jason Segel si napsal roli na tělo (ne zas tak nepodobnou Marshallovi z How I Met Your Mother) a celkově odvedl na scénáři slušnou práci - ten má dostatečný množství opravdu vtipných momentů aby Forgetting Sarah Marshall fungovalo jako dobrá komedie. Russell Brand je fucking hilarious a díky němu stahuju Get Him To The Greek, protože chci víc. Jo, a i kdyby celý film stál úplně za hovno, stejně bych nelitoval že jsem ho viděl, protože MILA KUNIS neni nic míň než bohyně. ()

dthwinter

Zbouchnutá prošla úplně mimo mě, ale Forgetting Sarah Marshall už jsem jen tak projít nenechal. Smál jsem se takřka celý film. Když už jsem si myslel, že mě Jason Segel nechá chvíli na pokoji, dostal jsem další dávku z další sorty humoru. Ani podruhé mi humor nevyčpěl, takže - 90% ()

jaqubko

Kopačky sú dôkazom že aj do takého otrepaného žánru ako romantická komédia sa dá vniesť niečo nové. Dostanete kopanec surovej realistickosti. Ešte aj klišovité situácie sa v režisérskom poňatí Stollera nenápadne schovávajú za svieže a originálne nápady. Plus za kčky Kristen Bell a Majlu Kunis. Brandovi sadla jeho rola ako uliata. Humor, romantika aj dráma sú skvele vyvážené. Nakoniec som tam našiel aj určité to filozofické niečo. V rámci žánru bez debát za 5 hviezd. ()

Chonka

Čitelný děj už od půlky filmy a další z mnoha filmů, který zachycuje nešťastnou lásku se šťastným koncem.Bohužel, ale mne tento film moc nezaujal.... ()

certiskon

Jediné co mě z filmu pobavilo, byla scéna s nahým Segelem, když se snažil za pomoci nahoty udržet si svoji ženu doma, než mu oznámila, že si našla někoho jiného... zbytek filmu mi přišel docela nuda :o( ()

Movie Maniak

Ze začátku působí film trochu uplakaně a nudně, ale vzápětí se překlopí překlopí do slušně šlapající komedie. Jason Segal je sympaták, Kristen Bell osobně moc rád nemám, takže mi v roli "mrchy" seděla. Rusell Brand je pošuk, ale do své role zapadá stoprocentně no a Mila? Koho neokouzlila tak se bude muset spokojit s nádhernou přírodní scenérii Hawaie. Geniálně vymyšlené jsou parodie na všechny CSI seriály a Dracula Muppet Musical. Trochu vadí vedlejší role hawaiských domorodců, jsou tak nějak mimo. Celkový dojem však nezkazí. ()

bezprezdivky

Romantická komedie, kterou nad standard táhne herecká sestava v čele "Marshalla" ze seriálu Jak jsem poznal Vaši matku, hodně podařených vtipů a velmi vtipné spojení (přes dva herce a jednu figuru) s minimálně stejně podařeným filmem Dostaň ho tam. Chápu, že pokud oceňuji ve filmech zcela nahatý ženský (což oceňuju), tak nemůžu frfňat, že se zde objevuje opakovaně nahatej (a to zcela a úplně) hlavní hrdina, ale stejně - komu tím prospějete ? ()

Misterioso

Koukám, že si hodně lidí přišlo na své, já však tedy ani zdaleka, což bych od Apatowa nečekal. Ale jak bych si mohl přijít na své s tak nesympatickými postavami? Jason Segel sucks (už od dob HIMYM). Kristen Bell sucks. Jonah Hill sucks. Russell Brand sucks. A s Havají jdětě do pr***e! To snad radši rozchod než znovu absolvovat tenhle "skvost". Ruce pryč! ()

Shinnie

Vysoké hodnotenie bolo kvôli adamovemu rúchu Jasona Segela alebo kvôli neobyčajnosti príbehu kedy konečne nie len chlapy opúšťajú ženy ale aj naopak? Russella Branda neznášam, za celý film som sa zasmiala len pár krát a to ani neboli neviem aké fóry takže... Vážne mi neprišlo vtipné pozerať sa na toho zúfalca. Bolo to také príliš strojené, snažilo sa byť príliš vtipné, ale na mňa to zapôsobilo presne opačným dojmom. Niekomu možno stačí Kristen Bell a Mila Kunis na vysoké hodnotenie. Ja by som ho s istotou tiež dala keby tam bol miesto Jason Segela napr. Ian Somerhalder :D. ()

Stuck

Prosím? Ať Kristen Bell hlaje jen Veronicu Mars. Prostě neumí jiné rádoby vtipné role. Jason Segel potěší vždy, ikdyž zde taky žádná sláva. No a nebýt Mily Kunis a Russella Branda, tak je fil velmi slabý. Přesto nechci odradit ty jenž film ještě nezhlédli-prostě komedie nic víc nic míň.. ()

had12

ale tak jo... každý film u mě začíná na třech hvězdách a tady se člověk jak zasmál, tak i výkony herců byly místy docela dobré... co mi hodně vadí, je slovník, který se tam používal a místy mizerný dabing. Jako oddychovka dobrý, ale nemusím na to koukat pořád... ()

unclejack odpad!

ABSOLUTNE nič vtipné ,s prihliadnutím tretieho oka iba Russell Brand. Skoro som odpadol že táto snôška nechutného humoru je v červenom pásme. Herecké výkony nič moc ,scenár je tak na hlavybolenie a potreba Jasona Segela strápňovať sa snímku od snímky vrcholí v totálne kvázi nečakanom finále. Fakt neuveriteľné. ()

StinkingPooh

Komedie, která určitě pobaví i při dalším zhlédnutí :) Rozchod a jeho prožívánív podání Segela je opravdu dokonalý. Na to, že to je komedie mi to přišlo hodně uvěřitelné a celkem i ze života. Pobavily i narážky na různé detektivní seriály. Mínusem je nadbytečnost některých postav. ()

Nerdvana

Pointu hledám s důsledností Sherlocka Holmese a nic. Plytkost na druhou, stálé chlácholení všech pofňukávajících nerdů, že i pro typického gaučáka je někde připravená havajská kočka a že mu zadáčo nabídne nejdražší apartmán v hotelu. Haluz. ()

zigy

Nádherná Kristen Bell, vtipný a inteligentní scénář, pár odvážných scén ( i když o nahého Marshalla jsem ani nestál) a pohodová atmosféra na Havaji. Film ukazuje, jak jsou chlapi křehcí a zranitelní, i když na první pohled můžou působit jako drsňáci. Naopak navenek křehká a nevinná žena může být ve skutečnosti pěkná mrcha. ()

pierre9

Nie že by som sa rád nevybral na Havaj s J. Segelom a ešte viac s K. Bell, no trápnych, resp. rádobyvtipných situácii bolo viac ako podarených vtipov. A to, najmä pri komédii, nie je dobré. 2,5* ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru