topvideo

Nesympatický obrastený herec v hlavnej úlohe. Nesympatický herec dokonca aj vo vedľajšej úlohe speváka. Nesympatický bachroš v úlohe spievajúceho čašníka. Mila je milá...toť asi všetko. Humor minimum. ()

RonnieSmith

Nějak mi utekla větší pointa filmu. Zasmála jsem se, ale příběh mě prostě vůbec nenadchnul. Něco tomu chybělo. Dávám tomu lepší dvě hvězdičky. Nebylo to špatné, prostě film na zabití času. ()

Kubwajs

Nějak nechápu vysoké hodnocení tohodle filmu ,ale budiž. Za mně to jako komedie nefunguje, těch komedialních pasáží ze kterých bych měl rohlík od ucha k uchu je tam po málo. Jako romantická komedie to také moc nefunguje, romantiky si tam taky moc neužijete až na jeden moment. A drama? to už musí být opravdu vtip. Zápletka je standartní klišé ,která je v každé další komedii. Spíš je vidět,že si Segel uměl vybrat herečky, za normálních podmínek by o něj asi ani jedna nezakopla ,koor kdyby byl stejně labilní jak ve filmu.. ()

alica009

Film, ktory zacina maximálne trapnou scenou rozchodu, v ktorej scenárista a zároveň hlavný hrdina nevymysli nic vtipnejsie ako opakovane sokovat puritanskych amerických divakov svojim obnazenym vtakom, naozaj nema zmysel pozerať dalej. Odporúčam sa tomuto filmu vyhnut ()

Astonko

2 hviezdičky, jedna za Milu Kunis (hlavne za ňu) a druhá za Kristen Bell. Inak veľmi slabučká komédia, najmä v počte vydarených vtipov. Zavše stačí povedať, že som sa za celý film zasmial len trikrát. Zase som sa dal nalákať na vysoké hodnotenie pri americkej komédii... 4.5/10 ()

wdc

Celkem trapné, nevkusné, pokleslé a mírně otravné. Nezaznamenal jsem nic co by mi přišlo vtipné. ()

Leník

Trochu přisprostlá romantická komedie s dost nesympatickým hlavním hrdinou... sice se to v druhé půli filmu trochu zlepšilo, ale stejně mi není jasné, kde by takový jouda přišel k tak dvěma krásným babám... ale osazenstvo hotelu bylo zábavné a zvláště pak postava Aldouse Snow. ()

Veber

Jeden z mála filmů, kde je rozchod zobrazenz pohledu muže. Což by jistě zasloužilo vyšší hodnocení. Můj problém je, že jsem čekala komedii a reálně se zasmála asi jednou. Co se týče myšlenek, tak to ale nebylo vůbec zlé. ()

Jirka1111

Jason Segel již své schopnosti dostatečně dokázal v seriálu How I Met Your Mother. V tomto filmu je jen podtrhl. Po dlouhé době se objevila konečně skvělá komedie, u které jsem se velmi nasmál. Obě hlavní herečky jsou opravdu nádherné a je radost se na ně dívat. ()

Allein4

Bál jsem se, že film Kopačky bude další z řady nepříliš strhujících romantických komedií tohohle roku (27 šatů, PS: I Love You), ale k mému překvapení jsem se náramně od začátku do konce bavil. Nepříliš zamotaný děj, ve kterém je už od začátku jasné, jak to dopadne, je tak dobře udělaný, natočený a hereckými výkony podpořený, že jsem investice do lístků do kina zdaleka nelitoval. Mohu jen doporučit! A dávám čtyři hvězdy. ()

Andy.6

Už dlouho jsem neviděl komedii, u které jsem se ani jednou upřímně nezasmál ..Celou dobu jsem čekal kdy přijde nějaký zvrat a půjde opravdu o komedii a ne vyumělkovaný směšný film. Také nechápu proč režisér potřeboval 112 minut dlouhou stopáž. Na takový paskvil by bylo 90 minut až až. ()

oceanic6

Existujú filmy pri ktorých sa cítite tak dobre že je vám jedno čo sa deje okolo Vás v reálnom svete. Toto je jeden z nich =) Jason Segel tu presvedčí všetkých do jedného že je Pán Herec a to aj vo vážnych scénach, Russell Brand predvedie čo dokáže ako neopísatelný anglický spevák a Mila Kunis ukáže že momentálne neexistuje krajšia a milšia herečka. Neustále prítomný humor a romantiku, niekedy aj na vážnu nôtu skvelo dopĺňa úžasná hudba (poteší Everybody Hurts v havajskom jazyku) a jedným slovom DOKONALÁ pieseň Jasona Segela - Dracula´s Lament! Po pár rokoch je tu konečne naozaj maximálne príjemná romantická komédia, ktorá sa na nič nehrá. Zoberie vám síce 2 hodinky času, ale dá vám toho oveľa viac =) ()

epsyn5

Výtečný film,,,skutečně nejvetším překvapením pro mě ale bylo,,,naprostého nevyužití potenciálu Kristen Bell,,jak se zde již někdo zminoval,,,Hlavně kvůli ní jsem tento film chtěl zhlédnout a čekal jsem podobný charakter postavy, jako například u Veroniky Mars, kde hrála opravdu úžasně..Jinak porti filmu jako celku téměř žádná vítka,,snad jen že závěr je brán univerzálním scénářem,,,nicméně podle mě brán rozhodně s nadhledem :) ()

MIHLIK

Nemůžu jinak než dát pět hvězdiček obzvláště povedená romantická komedie a pěkný ženský v ní hrají.... ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru