Bezstarostný sex

• Kanada Young People F***ing (více)

Sex může být pořádná fuška! Rozmarná komedie ukazuje čtyři páry a jednu trojici během bláznivé noci plné divokého sexu. V pěti příbězích sleduje sexuální kontakt od předehry až k doznívání. Všichni zúčastnění jsou vystaveni dlouhé řadě komplikací, než se konečně dostanou k vytoužené metě... (oficiální text distributora)

Chrustyn

I když je název všeříkající nejedná se o žádnou trapnou rádobykomedii, kde jde hlavně o TO jedno. Na druhou stránku jde v tomto filmu opravdu jen o TO. Pětice příběhů o mladých párech, kteří se snaží mít perfektní sex. Ať už jde o kamarády, ex-pár nebo první rande. Všechny příběhy se odehrávájí během jedné noci a víceméně v jedné (té nejdůležitější) místnosti. Každý z párů má svou metodu jak se k sexu dopracovat a taky jak ho provozovat a popravdě některé podoby sexu jsou zde značně bizardní. Celý snímek vyniká především skvělými dialogy a je obsazen výbornými (neznámými) herci s kterými se dokáže každý stotožnit a díky tomu vypadají všechny postavy uvěřitelně. Možná až na toho masturbujícího týpka v křesle:) ()

BMW12

Film, který se zabývá jenom sexem, žádné seznamování atd. ae čistě jenom sex. Je to podáno z různých pohledů, je tam několik dvojic/trojic a film zaznamenává jejich sexuální zážitek. Místy je to vtipné, u některých situací jsem se fakt musel smát, ale na druhou stranu jsou tam i hluché momenty. Každopádně je to takovej odpočinkovej film na nedělní odpoledne za 3*. ()

Kailo

Velmi zajímavé.Hezky postavené na tom co dnes ženy važadují.... upřesním...co vyžadují při sexu :) ()

Janek

Young people fucking mi v hlavě nejspíš dlouho nevydrží, ale za podivným názvém se skrývá celkem chytrá konverzačka s pár nahými zadky a jedním nechutným robertem. 70% ()

Necrotongue

Nejde o žádný úžasný film ani skvělou komedii, snímek spíše funguje jako průvodce sexuálním aktem pro různé typy vztahů. Vybrat si může široké spektrum diváků, nemyslelo se pouze na homosexuály (až na to dárcovství spermatu) a na různé devianty, takže například děti ani zvířátka se zde nenajdou. Námět mi připadal dobrý, jen mohl být alespoň o něco málo lépe zpracovaný, ale nenudil jsem se a občas jsem se slušně pobavil, takže proč ne? ()

mm13

Niektoré poviedky sa úvodnej trápnosti (a trápna je v úvode každá z nich) zbavujú už v druhom dejstve, iné pokúšajú divácku trpezlivosť o čosi dlhšie. Niet však jedinej, ktorá by vo finále plne neuspokojila (ale možno len v kontraste s tými trápnymi úvodníkmi). Niekto je tu šťastnejší filmár než samček alebo som nepochopil zámer. A možno je Kanada iný kraj. Buď ako buď, bavil som sa každou scénou viac a pri záverečných titulkoch si na počiatočnú trpkú príchuť skoro ani nespomenul. Plavba s blbým štartom a bez prelomových objavov, ale inak vcelku príjemná. [70%] ()

Richie666 odpad!

Jestliže si film pojednávajíc výhradně o sexu klade za úkol nabourávat tabu, popisovat niterné pocity jednotlivce, rozkrývat partnerské stereotypy nebo uvádět postavy do zcela běžných, ale přitom tak 'zajímavých' - choulostivých - situací, ve kterých se snaží poukázat na mnohdy zbytečný stud a staví tudíž sex do pozice druhu lidské zábavy, je to v pořádku. Pokud to navíc dělá vtipně, asertivně a se zdravou obscénností, tím lépe. Pokud takový film NĚCO ŘÍKÁ, ať už s tím souhlasím, nebo ne, je to OK. Tento snímek ale neříká vůbec nic, omezeně a stroze popisuje, co se dá vyjádřit pár záběry beze slov. Jediné, čím nabourává tabu, je slovo "fuck" v názvu, protože pak se zmůže akorát na detail holýho zadku a pár infantilních narážek na šulina, ostatní zůstává asi z komerčních důvodů taktně skryto, nevyřčeno, aby to někoho příliš nepohoršilo.. Hloubka nulová, kontroverze nebo alespoň odvaha skoro žádná, výpovědní hodnota povrchní, herci velmi nesympatičtí, vtipné to taky není, takže ke komedii to má hodně daleko... Nevím, co víc bych k tomu řekl, překvapuje mě tak vysoké hodnocení. ()

maseer2

lehce perverzní komedie o pětici párů a jejich radostech a strastech při sexu.. dobře jsem se bavil, ale nebýt tak krátké stopáže, nejspíš bych dal o hvězdičku míň - ke konci už to trochu ztrácelo grády.. ()

bouncer

Původně jsem si myslel, že to bude povrchní, pubertální a prvoplanovité (no název tomu docela odpovídá), ale nakonec se z toho vyklubala celkem fajn komedie, která je trochu hlubší než na první pohled vypadá a každý si v ní může najít něco sobě blízkého. Docela mi to připomnělo snímek PO SEXU, taková fajn konverzačka s několika příběhy točící se kolem sexu, ale žádný velký zázrak. ()

Johny_fork

Pokud by se film točil pouze okolo dvojice Carly Pope a Aaron Abrams, bylo by mé hodnocení pravděpodobně absolutní, jelikož zde se hlásilo ve ve velkém. Ostatní tři příběhy jsou tažené až moc mimo realitu, tedy nevím, možná se režisér snažil sdělit nějakou závažnou myšlenku, to se mu každopádně nepovedlo, hodnotím Bezstarostný sex čistě z komediálního hlediska. ()

Chermy

Záměrně jsem trochu nadhodnotil. Pod touhle výstižnou frází se totiž skrývá více romantiky, než byste asi čekali. A více pravdy, než v romantických filmech:). Možná proto jsem se tak náramně bavil. Žádnou díru do světa tímhle filmem nejspíš debutující režisér neudělá, ale mně radost udělal.... Lehkému humoru ze života se prostě žádná crazy komedie, ani cukrkandlová romance nevyrovná. ()

JohnCZ

Příjemně lehká šukací komedie, která zbytečně netlačí na pilu v rámci šíleností, ale díky oddychově laděným dialogům rozhodně pobaví. Kanaďané umí! ()

Defaultovna

Náhodou som sa celkom dobre bavila, žiadne násilne vtipné hlášky alebo situácie, žiadne extrémne zvrátenosti - teda až na trio Gord - Inez - Dave, ale ani to nebolo nič čo by ma malo znechutiť. Žiadne hlboké posolstvo, len malá ukážka toho, ako môže vyzerať sex v jednotlivých sociálnych modeloch. U mňa to vyhrali Abby a Andrew - "Happy birthday, baby!" :-))) ()

havLord

Prvotřídní softeroťák, kde když dojde na mluvení, přemýšlení a odkrývání životních pravd, tak to vůbec není naškodu, ba naopak! to stojí za to vidět. 90% ()

GodComplex

Pre-Sex, Sex a After-Sex na 5 odlisnych zpusobu mezi 5 druhy variabilnich dvojic - Friends, 1st date, Roommates, Couple a Exes. 5 pribehu dokonale svadi hodnotit na petihvezdickove skale podle jednotlivych epizod, takze kazda z dvojic si musela v me mysli vyhrat svou hvezdicku. Nakonec me presvedcily pouze 2 (Friends a 1st date), cemuz napomahal i fakt, ze girls v techto castech byly xtremne povedene. Zbyle sekvence byly uz o poznani slabsi. Exes me nudily, Roommates byli trapni a Couple byl nekde na pomezi predchozich dvou. Nemluve o tom, ze ve vsech trech epizodach byly blond girls, jedna hnusnejsi nez druha. Jinak ale dvouhvezdickove hodnoceni sedi i po obecnem uvazeni, melo to sve momenty, ale v podstate to byla total hovadina. 4/10 ()