Bezstarostný sex

• Kanada Young People F***ing (více)

Sex může být pořádná fuška! Rozmarná komedie ukazuje čtyři páry a jednu trojici během bláznivé noci plné divokého sexu. V pěti příbězích sleduje sexuální kontakt od předehry až k doznívání. Všichni zúčastnění jsou vystaveni dlouhé řadě komplikací, než se konečně dostanou k vytoužené metě... (oficiální text distributora)

blackrain

Já jsem si připadala jako bych zrovna psala diplomovou práci na téma sex a zkušenosti mladých lidí. Jako by mi každý ze zúčastněných odvyprávěl svůj příběh, který se spojil do příjemné a chytré komedie. Jejímž autorem je sám život. ()

kaylin

Nějak nevím, co si o tomhle vlastně myslet. Bylo to místy trochu vtipné, nebylo to ani moc odvážné, všechno pojato celkem decentně, což je také fajn, ale s tímhle názvem by člověk čekal možná malinko víc než jen romantický film o lásce, která se projevuje sexem a určitými nezdary. Je to průměrné, to je asi tak nejlepší pojmenování. ()

Thomassi

Tato komedie, která může soupeřit s dnes již tak profláklými Prcičkami, popisuje pět různých párů (je tam i jedna trojka), jak se snaží o TO. Ale narozdíl od Prciček se prakticky vše, co jsme zde viděli, může skutečné stát. Ono je to spíš takový instruktážní video, u kterého se ale zaručeně pobavíte. Já jsem tam místy až vybouchl smíchy. Každý pár jde na to jinak, u každého vše probíhá jinak a u každého to taky končí jinak. Takže na konci si uděláte obrázek od všech a řeknete si: Tak to ale fakt je. Mě to chytlo a až do konce jsem z obrazovky nespustil oči. 4* jak vyšitý. ()

Petroff

Skvěle vybraní herci do jednotlivých rolí! Okolnosti oné jedné noci, kdy si jdou všichni za sexem, motivace a postoje každý jedný postavy, to všechno tu je vyobrazeno tak bezvadně, že jsem jim to snad i chvílema věřil... Obzvláště vypečenej je tu týpek, co se chce dívat, jak mu s holkou cvičí někdo jinej .) ()

SonG

Film prakticky o ničem, který má své světlé vtipné chvilky, na druhou stranu má ale i dost nevychytaných nudných scén a sem tam se taky film zaleskne trapností. Pokud ovšem berete film jako oddychovku od které nic moc nečekáte, nic vám shlédnutí neudělá. ()

Meridius

Aspoň teď vim, že až budu mít problém s holkou, nechám si ho šoupnout do zadku a bude všechno super:-) Jinak skvělej film. ()

M.i.k.e

Young People Fucking rozhodně není čistou komedií,ale i tak je to v rámci žánru příjemná změna v porovnání se současnou hollywoodskou "teen" produkcí...60% ()

Aljak

Kamaráti, manželia, bývalí, prvé rande a spolubývajúci. Tak týchto 5 rôznych párov sa ocitlo v situácii, kde hlavnú rolu hrá sex. Film zobrazuje všetko - od úplného začiatku až po úplný koniec. Nieje to čisto len sexuálna záležitosť, ale je tu pekne zobrazené aj myslenie a správanie postáv v určitých momentoch a fázach celého aktu - a pri každom z týchto milostných párov sa to celé vyvíja celkom odlišne. Celkom zaujímavý pohľad - hlavne čo sa psychiky postav týka, ale napriek tomu že to bolo svojim spôsobom výnimočné a svojské, zároveň to bolo aj trochu ťažkopádne a v niektorých momentoch aj trochu trápne. Inak, svojou myšlienkou to v mnohom pripomínalo film After Sex - celkom porovnateľné, aj keď tento bol pre mňa o niečo menej zaujímavý. Ale je to tak na hrane 2/3*. ()

zdenotvor

Podľa názvu človek očakáva nejakú perverznú úchylnosť, ale ono to tak v young people fucking vôbec nieje. Možno ten týpek čo sledoval svoju ženu ako si to rozdáva s tým čudákom a popritom sa uspokojoval. Inak je to celkom romanticky film zo životných situácií a vyznieva ceľkom uveriteľne. ()

MA.KI odpad!

Nevkusná komerční rádoby komedie, která ani jako sonda do sexuálních životů párů pro svoji nulovou hloubku neobstojí. ()

Aelita

Docela hodně scénáristicky vymyšlené, což se netýká ani tolik situací, jako spíše slov, reakcí a jednání hrdinů snímku, i když je pravda, že v realitě může dojit k čemukoliv možnému a někdy dokonce i nemožnému a že lidé v realitě jsou vždy lepší nebo horší herci. Na druhou stranu je plusem tohoto filmu, že ukazuje nikoliv dokonalý filmový sex, ale právě takový normální – občas nešikovný, občas legrační, občas zdařilý, občas trapný. ___ "Britští novináři shromáždili největší nesmysly, které můžeme vidět v lechtivých scénách na stříbrném plátně. Kvůli vlastnímu zdraví bychom je ale neměli brát vážně. Lidé by neměli srovnávat vlastní sexuální život s perfektně naaranžovanými erotickými výjevy, které jim servírují hollywoodská studia." (Osm mýtů o sexu aneb takhle to chodí jen ve filmu: http://ona.idnes.cz/osm-mytu-o-sexu-aneb-takhle-to-chodi-jen-ve-filmu-ftf-/vztahy-sex.aspx?c=A120223_173154_vztahy-sex_jup). A pár výmluvných citátů z diskuse pod článkem: 1. Jak rikal Hausman, ideální žena je taková, která se pár sekund po ejakulaci promění v bednu lahváčů a partu kamarádů. 2. Musíš balit vysoké ženské, pak se na stojáka nenadřeš bo ju nemusíš zvedat... 3. anebo naopak malé ženské, aby si nemusely klekat při kouření, 4. ... ženy chtějí to, co je v romantických filmech, a pánové to, co je v pornu. Z logiky věci vyplývá, že ke shodě nelze dojít. 5. no a z reálu vyplývá, že ženy vlastně ty romantiky ani moc nechtějí a muži pornoherečky už vůbec ne, tak jak je to teda. ___ Rozhodně Bezstarostný sex spíše vyvrací než potvrzuje to, co má ve svém českém názvu. ()

Lopic

Přiznám se, že sem se o film začal zajímat až když sem viděl na moviezone fotku tý zrzavý holky v podprdě co tam hraje :D Ale dostalo se mi mnohem víc než jen pěknejch holek. Nejsem ještě tak starej abych to dokázal posoudit, ale řek bych že 5 příběhů z YPF dobře vystihuje situace ze života a sem si jistej, že by se mohli doopravdy stát. Třeba příběh ex páru a páru byl trochu slabší, trojka byla docela vtipná, scénka se zrzkou se mi líbila hlavně kvůli ní, ale nejvíc mě zaujal příběh dlouholetejch kámošů. Ten byl nejvýstižnější a prostě bych si tohle dost dobře dokázal představit ve skutečnosti. ()

cubajz

dlouho jsem váhal mezi 3/4 hvězdičkama, ale nakonec jsem se rozhodl po vyšší hodnocení protože, ač se jedná o po všech stránkách průměrnou podívanou, u některých scén jsem skoro brečel smíchy...:) ()

DruidKarel

917. hodnocený film: Sledujete 5 párů, kde někdo má problém se sexuálně uspokojit. A nebo taky někdo má to štěstí a je bez problémů. Celkem vtipný a i zdařilý pokus ukázat na život lidí, kteří se snaží usmiřovat, uvolňovat či jen tak obveselit pomocí sexu. 3* si proto zcela jistě zaslouží, i když jsem si dával větší naděje. Naděje se jmény potenciálních konkurentů - "Prcičky". Možná je to i dobře, že je tenhle snímek tak rozdílný, protože všichni asi víme o kvalitě této série. 3* ()

pufina

Ne že bych od Young People Fucking očekávala nějakou hlubší myšlenku (a samozřejmě se očekávání potvrdilo), ale furt mi to nepříjde ani jako průměrný film. ()

Rm.

Lehce perverzní avšak chytře udělaná konverzační komedie bez souvislého děje ukazující průběh sexu v šesti krocích (začátek, předehra, sex, pauza, orgasmus, doznívání) mezi kamarády, milenci, ex-partnery, spolupracovníky (muž-žena) a spolubydlícími (muž-žena a ještě jeden muž). Občas budete mít určitě chuť na sex, občas budete možná mírně znechuceni (happy birthday baby!) a občas se budete hodně moc smát. Díky krátké stopáži se naštěstí nestihnete nudit. Podle názvu bych očekával trapnou teenagerovskou komedii, dostal jsem pravý opak, což jsem nečekal ... 4* ()

wendelin9

To že se bude celý snímek točit kolem sexu jsem předpokládala už díky názvu, ale že bude zpracovaný zrovna takhle, to ne... Sice nabízí hned několik zajímavých příběhů o lidech, které mají nejrůznější sexuální "problémy", ale zkátka mě nijak zvlášť nezaujal... ()

tomeek

Velice příjemný snímek! :) Nechápu, koho to může znechucovat - je to totiž natočené velice citlivě a s humorem. A vy, co vás to odpudilo, znechutilo a podobně - jeden dva zdrávasy a jedem na novo, no ne? ;) ()

LukeUp

Překvapivě pohodový film. Dokonalé zachycení intimního života zvláštních párů a životních příběhů. Moc jsem si od toho filmu nesliboval, ve výsledku jsem ale byl po skončení filmu spokojen. ()